Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Ovaj Bole kad ubije film...ode i ono malo entuzijazma da pogledam, koji je još postojao kad mi je komp poručio da ne mogu da gledam jer fali neki codec... 

Mada primetiti da su iskazi G-ja i Boleta kontradiktorni, tako da ću ipak pogledati...ako uspem da namestim nedostajući codec....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

Ovaj Bole kad ubije film...ode i ono malo entuzijazma da pogledam, koji je još postojao kad mi je komp poručio da ne mogu da gledam jer fali neki codec... 

Mada primetiti da su iskazi G-ja i Boleta kontradiktorni, tako da ću ipak pogledati...ako uspem da namestim nedostajući codec....

 

2 hours ago, bolkonski said:

Zato što ništa bolje nije izašlo od Kuma!

 

Poslednji Bond je verovatno jedan od najgorih filmova moderne kinematografije i daleko najgori Bond (da, gori je od prethodnog). Postoji jedna dobra lokacija na početku filma i Ana de Armas, sve ostalo je identično paklu.

isto sam i ja pomislio kao ti nemke, što me doduše dosta čudi jer Nenad kao veliki fan Bonda obično može svašta da svari iz te kuhinje!

Link to comment
Share on other sites

Možeš da odgledaš film i da shvatiš, lepo mi je Bole govorio, ali onda niko neće moći da ti vrati te sate (mada je pitanje, u odnosu na život koji inače vodiš, da li je vreme zaista bačeno!). A možeš i da ne odgledaš, i onda, kasnije, kad zaboraviš, žena će uključiti, ti ćeš se priključiti, i opet ćeš se setiti mene. U svakom slučaju sam ti upropastio gledanje!!!

  • Haha (+1) 1
  • Thanks (+1) 1

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Zena rado gleda filmove sa ovim nesrecnim Danielom..zbog nje i skidam (lol film)...vole zene trbusnjake muske gledati (lol Danielove, moji su blago prekriveni), pa to ti je..:D

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ja mnogo volilm Boleta, ali meni bas fino lego ovaj James...nekako mi cak vise lici na one starije Bondove...klasicnije...

Da se ogradim, nisam bas neki znalac filmski, ali su mi ova poslednja dva tri Bonda bas dobra bila...

ho homo, ofc...

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The French Dispatchhttps://www.imdb.com/title/tt8847712/

Screenshot 2021-11-28 at 11.43.46.png

Nakon 40 minuta torture na otvaranju festivala autorskog filma gde je sve što kažu na sceni moralo da bude prevedeno na engleski, uključujući i fore i tako to (dosta neugodno iskustvo 🙂 odgledah film.

Nije loš, ko voli Andersona sigurno će mu se dopasti. Nekome može da bude malo "preteran" u tom nekom smislu, ali overall fina zabava.

Link to comment
Share on other sites

The Many Saints of Newark  https://www.imdb.com/title/tt8110232

Visual search query image

Prequel film od serije The Sopranos, traje skoro dva sata. Ko je gledao seriju, razumece sve sta se desava. Za one koji nisu, bice im konfuzan film. Prica je o mladom Toniju i njegovim pocecima, sta i kako ga je dovelo do svega toga. Moj predlog je da pogledate ovaj brutalno nasilan film o disfunkcionalnoj porodici. 😁

Edited by drndara

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/29/2021 at 5:10 PM, drndara said:

The Many Saints of Newark  https://www.imdb.com/title/tt8110232

Visual search query image

Prequel film od serije The Sopranos, traje skoro dva sata. Ko je gledao seriju, razumece sve sta se desava. Za one koji nisu, bice im konfuzan film. Prica je o mladom Toniju i njegovim pocecima, sta i kako ga je dovelo do svega toga. Moj predlog je da pogledate ovaj brutalno nasilan film o disfunkcionalnoj porodici. 😁

Ajoj, ne znam bas. Sopranove sam gledao pa bar 3x, al ovaj film nisam uspeo odgledati do kraja iz dva pokusaja (oba puta zaspao i posle batalio). Mozda zato sto je serija toliko dobra pa sam ocekivao bar priblizan kvalitet i u filmu (iako sam znao unapred da je to nemoguce). Meni je ovo vise za zaobici nego odgledati. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jose Jimenez said:

Ovo obećava, uprkos nesretnom Frenk Grilu.

Baš mu je legla uloga, agenta da časti nešto :) 

Ne znam da li je bilo, negde sam sigurno preporučivao, search ne baca ništa, elem, na temu dobrog, zabavnog i potencijalno kvaliotetno odrađenog rip-offa preporučujem Nobody, to je John Wick sa Better Call Saulom u glavnoj ulozi, i ima porodica, to je to :) Mada, isti je scenarista kao i za John Wick, da li je to rip off ako radiš samom sebi, ili je to onda samo doing your own thing :D

Spiler minor znači ima supruga koja kad sazna da je, muž, u stvari, nešto kao John Wick, ne naljuti se na njega što je to krio pa posle ovaj mora da smišlja kako da se pomire i da joj spase život, već se to makar razreši kako bi bilo realno i normalno među ljudima.

https://www.imdb.com/title/tt7888964/

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, millanče said:

Baš mu je legla uloga, agenta da časti nešto 🙂

Ne znam da li je bilo, negde sam sigurno preporučivao, search ne baca ništa, elem, na temu dobrog, zabavnog i potencijalno kvaliotetno odrađenog rip-offa preporučujem Nobody, to je John Wick sa Better Call Saulom u glavnoj ulozi, i ima porodica, to je to 🙂 Mada, isti je scenarista kao i za John Wick, da li je to rip off ako radiš samom sebi, ili je to onda samo doing your own thing 😄

Spiler minor znači ima supruga koja kad sazna da je, muž, u stvari, nešto kao John Wick, ne naljuti se na njega što je to krio pa posle ovaj mora da smišlja kako da se pomire i da joj spase život, već se to makar razreši kako bi bilo realno i normalno među ljudima.

https://www.imdb.com/title/tt7888964/

Da Nobody mi je bas dobar. 😄

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, millanče said:

Ne znam da li je bilo, negde sam sigurno preporučivao, search ne baca ništa, elem, na temu dobrog, zabavnog i potencijalno kvaliotetno odrađenog rip-offa preporučujem Nobody, to je John Wick sa Better Call Saulom u glavnoj ulozi, i ima porodica, to je to 🙂 Mada, isti je scenarista kao i za John Wick, da li je to rip off ako radiš samom sebi, ili je to onda samo doing your own thing 😄

Spiler minor znači ima supruga koja kad sazna da je, muž, u stvari, nešto kao John Wick, ne naljuti se na njega što je to krio pa posle ovaj mora da smišlja kako da se pomire i da joj spase život, već se to makar razreši kako bi bilo realno i normalno među ljudima.

neko je ovde pisao da mu se nobody nije baš dopao.

meni je bio simpa, soundtrack takođe super.

mislim, šta očekivati od takvog filma generalno nego ovo što dobiješ 🙂

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, drndara said:

Da Nobody mi je bas dobar. 😄

 

15 minutes ago, Lucky said:

neko je ovde pisao da mu se nobody nije baš dopao.

meni je bio simpa, soundtrack takođe super.

mislim, šta očekivati od takvog filma generalno nego ovo što dobiješ 🙂

Kad bih baš morao da skupim mane u jedno, bilo bi 

Better call (it) "Better Call John Wick" :D

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Drale brat

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nobody meni nema neke pretrerane veze sa Wickom, al dobro ajd 🙂

i odlicnim ga cini atmosfera koja se napravi sa par scena koje docaravaju koliko dosadan porodicni zivot u sredovecnim godinama moze biti lol 

 

sa zenom odgledah https://www.imdb.com/title/tt13079150/ Spoiled Brats, francuski filmic, komedican, sasvim sasvim ok, 90 min milinica, odlicna gluma, haha hihi na par gegova, 

 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, G!!! said:

Nobody meni nema neke pretrerane veze sa Wickom, al dobro ajd 🙂

i odlicnim ga cini atmosfera koja se napravi sa par scena koje docaravaju koliko dosadan porodicni zivot u sredovecnim godinama moze biti lol 

 

sa zenom odgledah https://www.imdb.com/title/tt13079150/ Spoiled Brats, francuski filmic, komedican, sasvim sasvim ok, 90 min milinica, odlicna gluma, haha hihi na par gegova, 

 

G!!!-jeve projekcije! 🙂

kao da ta tema "smoreni otac kod kuće, nešto drugo noću" nisu eksploatisali do sad milion puta 🙂

26 minutes ago, mladenq said:

nisam mislio da cu ikad ozbiljno da razmatram da pogledam 5.9 francusku komediju, ali moram priznati da ovaj sinopsis i trailer obecavaju!

onda mene zezate ovde sa mojim vrh 6.0 hororima!

ovaj je em 5.9 em još na francuskom!

Link to comment
Share on other sites

Ima kamara francuskih komedija koje su odlicne samo steta sto je ovde mejnstrim holivud 2021!

3 minutes ago, Lucky said:

G!!!-jeve projekcije! 🙂

kao da ta tema "smoreni otac kod kuće, nešto drugo noću" nisu eksploatisali do sad milion puta 🙂

onda mene zezate ovde sa mojim vrh 6.0 hororima!

ovaj je em 5.9 em još na francuskom!

Laki ne preteruj, nisi okacio horor koji je preko 3!

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...