Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, G!!! said:

Nobody meni nema neke pretrerane veze sa Wickom, al dobro ajd 🙂

i odlicnim ga cini atmosfera koja se napravi sa par scena koje docaravaju koliko dosadan porodicni zivot u sredovecnim godinama moze biti lol 

 

sa zenom odgledah https://www.imdb.com/title/tt13079150/ Spoiled Brats, francuski filmic, komedican, sasvim sasvim ok, 90 min milinica, odlicna gluma, haha hihi na par gegova, 

 

Zato mi se i svideo Nobody. "Ne znate vi ko i sta vam je bio cale"  😎

Spoiler

i onda SVI U PODRUM.

Ok je Spoiled Brats, laganica za gledanje. BIlo je filmova sa slicnom temom. 
Ovo je nesto iz '94 sa Kirk Douglas-om i Michael J. Fox-om, al' mi matoriji se secamo. 

 

  • Upvote (+1) 1

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Stuck Together
https://www.imdb.com/title/tt13834006/
Covid, lockdown, ekipica stanara u nekoj zgradi u Parizu, i njihovi problemcici i situacije.

Sve u svemu, par hihi scena i to je to. Vise je "smesno" zato sto je trenutno aktuelno, pa se pronadjete u nekim situacijama.
Iskreno ne bih gledao da me zena nije naterala da pustim neki tralala film za bleju.
Ako hocete mozak na ispasu, filmic sa porodicom, moze da se pogleda.
U bilo kom drugom slucaju, zaobidjite.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2021 at 10:02 AM, FATA said:

Ima kamara francuskih komedija koje su odlicne samo steta sto je ovde mejnstrim holivud 2021!

Laki ne preteruj, nisi okacio horor koji je preko 3!

laž!

doduše istina je da nisam skoro okačio horor (tačka). nešto me put naveo na neke druge žanrove, ali moraću da bacim pogled na to šta se u najboljem žanru ikada novo pojavilo u proteklom periodu.

15 minutes ago, sttevann said:

Stuck Together
https://www.imdb.com/title/tt13834006/
Covid, lockdown, ekipica stanara u nekoj zgradi u Parizu, i njihovi problemcici i situacije.

Sve u svemu, par hihi scena i to je to. Vise je "smesno" zato sto je trenutno aktuelno, pa se pronadjete u nekim situacijama.
Iskreno ne bih gledao da me zena nije naterala da pustim neki tralala film za bleju.
Ako hocete mozak na ispasu, filmic sa porodicom, moze da se pogleda.
U bilo kom drugom slucaju, zaobidjite.

haha, ovo zapravo može da bude zanimljivo, setting je ok osnova 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2021 at 9:59 AM, Lucky said:

G!!!-jeve projekcije! 🙂

kao da ta tema "smoreni otac kod kuće, nešto drugo noću" nisu eksploatisali do sad milion puta 🙂

nije mi ni bila to poenta, poenta je da su to uradili na meni zabavan nacin 🙂

zato sam posle i gledao film sa zenom, ej !(da se razumemo film sa zenom dobija uvek popust za kvalitet, jer se gleda, pa sa zenom 😁)

 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kao veliki ljubitelj Dine, mogu reci da mi se film svideo, knjiga ce uvek biti knjiga, svako od nas, na svoj nacin to dozvivljava. Tako je i ovde Dina, vizija tj dozivljaj jedne osobe prenesen na ekran. Svaki glumac je dao svoj maksimum. moze se reci prava gozba za mozak uz fenomenalnu zvucnu i filmu prezentanciju.
https://www.imdb.com/title/tt1160419/

  • Like +1 2

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, drndara said:

Kao veliki ljubitelj Dine, mogu reci da mi se film svideo, knjiga ce uvek biti knjiga, svako od nas, na svoj nacin to dozvivljava. Tako je i ovde Dina, vizija tj dozivljaj jedne osobe prenesen na ekran. Svaki glumac je dao svoj maksimum. moze se reci prava gozba za mozak uz fenomenalnu zvucnu i filmu prezentanciju.
https://www.imdb.com/title/tt1160419/

malo si omanuo topic te si prebačen u odgovarajući 🙂

Link to comment
Share on other sites

Just now, drndara said:

Gledam i ja, gde da postujem😁, Tv topic, sta ste gledali ili ovaj u kom sam postovao. 😂 

pa šta ste gledali, ime mu kaže!

tv topic je za neke nove serije i slično (ali serije koje si odgledao kačiš u serije koje pratite! 🙂 a ovaj general movie je za filmove koji izlaze.

simple!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lucky said:

pa šta ste gledali, ime mu kaže!

tv topic je za neke nove serije i slično (ali serije koje si odgledao kačiš u serije koje pratite! 🙂 a ovaj general movie je za filmove koji izlaze.

simple!

Da zaboravio sam na topic serije koje pratite. "Milion" topika, ne mogu vise ni da se sastavim kako treba. 

  • Like +1 1

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2021 at 9:20 AM, G!!! said:

sa zenom odgledah https://www.imdb.com/title/tt13079150/ Spoiled Brats, francuski filmic, komedican, sasvim sasvim ok, 90 min milinica, odlicna gluma, haha hihi na par gegova, 

 

ne znam da li kriterijum spustamo sa godinama ili u nedostatku kvaliteta, ali mi je film bio bas sranje... ne znam ni sta sta sam ocekivao, ali cim sam video ono N na pocetku pretpostavio sam sta ide brrrrrr

isto se ne bih se slozio da je gluma odlicna jer je nije ni bilo lol 

klinci uzasni i podsetise me na par idiota sa ovog foruma

price povrsne i bukvalno nabacane samo da moze da se kaze da je film

jedino sto mi je jebeni jastog izmamio osmeh  i to je to

ako neko nije pogledao isto francuska komedija

Alibi.com (2017) - IMDb

 

  • Downvote (-1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2021 at 1:34 PM, FATA said:

ne znam da li kriterijum spustamo sa godinama ili u nedostatku kvaliteta, ali mi je film bio bas sranje... ne znam ni sta sta sam ocekivao, ali cim sam video ono N na pocetku pretpostavio sam sta ide brrrrrr

isto se ne bih se slozio da je gluma odlicna jer je nije ni bilo lol 

klinci uzasni i podsetise me na par idiota sa ovog foruma

price povrsne i bukvalno nabacane samo da moze da se kaze da je film

jedino sto mi je jebeni jastog izmamio osmeh  i to je to

ako neko nije pogledao isto francuska komedija

Alibi.com (2017) - IMDb

 

jbg kad pustas nesto sumnjivog kvaliteta kapiram pitanje je trenutne inspiracije da li je gledljivo i koliko

meni je gluma ok, za ono sto treba da obradi, a to je lajt komedija za gledanje sa zenom (a tu je bitno i kakva je zena ofc!)

 

The Last Duel, https://www.imdb.com/title/tt4244994/?ref_=nv_sr_srsg_0

dobar film, malo fali da bude i odlican, propustene su neke prilike da prica i likovi dobiju jos na dubini, ali ambiciozan projekat matorog mogao je biti i katastrofa. Film je zeleo da ostavi gledaoca u trilemi i da verovatno bude pomalo zamisljen, nisam siguran koliko je uspeo

Deluje film predugo, mada kraj je dobar iako sam ulovio na prvu par nekih nelogicnosti u scenama (a meni mozak na to generalno slabo reaguje)

Pozadina je istorijski tacna prica, vise puta obradjivana tema i zaplet, u filmu pricana na tri nacina

Naravno propast na blagajnama nema veze za kvalitetom filma ako mene neko pita, gluma - Jodie Comer prosto razvaljuje, jer je i slatka i lepa i sexy  cak i u blatu 14. veka, jebga pored toga sto je glumica ipo, met dejmon se pretvorio u drvo doduse takvog lika i glumi, Adam Driver iako dopadljiv kao glumac i sa dobrim ulogama  ne vidim sto se tolika buka dize oko njegove pa glume, ko ce ga znati sta u holivudu tripuju od ranog jutra uz kafu. Ben aflek - wtf

preporuka za ljude koji vole prljavi srednji vek u francuskoj gde se govori mahom britanskim naglaskom, dramu sa nekoliko seci-kolji scena, kojima nije problem da sede 2.5 sata

 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod ridlija, uhvatih kingdom of heaven na tvu juce

ne znam da l sam ga ikada od pocetka do kraja, sa paznjom, odgledao, i juce mi i bi jasno sto nisam, poprilicno los film, ocajno napisan

mogao bih tom duelu da dam sansu, iako je ridlisa vec odavno mnogo vise miss nego hit

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, G!!! said:

jbg kad pustas nesto sumnjivog kvaliteta kapiram pitanje je trenutne inspiracije da li je gledljivo i koliko

meni je gluma ok, za ono sto treba da obradi, a to je lajt komedija za gledanje sa zenom (a tu je bitno i kakva je zena ofc!)

Razumljivo! Jbg volim da pogledam dobar film kako bih uzivao u istom pa mi onda ovako lajt varijanta vise bacanje vremema zato i kritika... 

Kako je krenulo deluje mi da za 10ak godina kad ode vecina matorih glumaca nece biti koga da snimi neki iole polu kvalitetan film. Daj boze da nisam u pravu... Mada tu ce uvek biti Kikolas Nejdz! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mladenq said:

kad smo vec kod ridlija, uhvatih kingdom of heaven na tvu juce

ne znam da l sam ga ikada od pocetka do kraja, sa paznjom, odgledao, i juce mi i bi jasno sto nisam, poprilicno los film, ocajno napisan

mogao bih tom duelu da dam sansu, iako je ridlisa vec odavno mnogo vise miss nego hit

Dobar je film na momente, poput onog okršaja u šumi. Ali većina em bleda, em istorijski netačna.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, FATA said:

@Lucky jesi gledao kojim slucajem "Gumu"? LOL

Neverovatno mi je da film o istoj moze da ima skoro 6 a da nisi ostavio ovde nista... Jos traje 82m!

https://m.imdb.com/title/tt1612774/

pobogu pa za šta me ti smatraš. Naravno da sam odgledao ovaj klasik?  Slobodno može u kategoriju "najbolji filmovi ikada".

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mladenq said:

kad smo vec kod ridlija, uhvatih kingdom of heaven na tvu juce

ne znam da l sam ga ikada od pocetka do kraja, sa paznjom, odgledao, i juce mi i bi jasno sto nisam, poprilicno los film, ocajno napisan

mogao bih tom duelu da dam sansu, iako je ridlisa vec odavno mnogo vise miss nego hit

Vrh film, mogu da ga gledam kad god ga uhvatim na tv-u, bas si hejter!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Lucky said:

pobogu pa za šta me ti smatraš. Naravno da sam odgledao ovaj klasik?  Slobodno može u kategoriju "najbolji filmovi ikada".

Taj rad! Vec me je trigerovalo to sto gume nema u castu pod "Sava 165/65 R14".. Ali svejedno dacu filmu sansu! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...