Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Sranje od filma i ono smaračina baš. Na istu foru, ali mnoooogo bolji je "Grad anđela" sa Kejdžom i Meg Rajan. I još je u boji, a ne ovo mrtvo lol.

  • Downvote (-1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Run all night

http://www.imdb.com/title/tt2199571/?ref_=nv_sr_1

 

Nakon pripreme da je ovo jos jedan film Liama Neesona, sto sam zaplet sa imdba recimo i pokazuje, moram priznati da je ovaj akcioni film daleko iznad proseka

Sjajna ekipa glumaca, odlicno snimnjena i dozirana akcija, bez prenaglasene drame i manje vise bez glupih dijaloga, pomalo predvidiv ali odlicno izveden

 

 

Kajaki

http://www.imdb.com/title/tt3622120/?ref_=ttrel_rel_tt

Stradanje vojnika u nekoj zabiti u avganistanu. Moglo bi se reci "glupi vojnici" za situaciju u kojoj se nadju, ali zapravo dosta realno predstavlja savremena fubar situacija (pri tom nema amurika fuck yeah momenata jer amera prakticno i nema) iako ima nekih nelogicnosti i gluposti, solidan 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

IT FOLLOWS

 

mzsiR6M.jpg

 

Vrlo dobar slow burn karpenterovski horor koji podjednako dobro funkcioniše i kao napeti triler i kao solidan, višeslojni majndfak film, u potpunosti lišen svih mogućih holivudskih klišea, uključujući i način na koji je režiran (nekakav miks sumornih 80-ih i modernog).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

bas sam ga veceras gledao,odlican zaista,proleteo mi je film,tih 1h i skoro 40 min koliko traje,pre toga sam odgledao jos 1 dobar horor koji ima nesto slabiju ocenu,moguce zbog trajanja od 1.20 ali mi je drzao paznju tokom celog toka,u pitanju je lazarus effect,Olivia Wilde u glavnoj ulozi <3

Link to comment
Share on other sites

posle liamove uloge u non-stopu pomislih da ga necu gledati u losijem filmu, sve do veceras kad sam pogledao run all night... necu trositi puno reci radnju filma, ali mislim da je jedini put kad sam se osecao gluplje bilo dok sam gledao freddy got fingered. 2/10

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ne znam... mozda sam samo old skul ili pak ocekujem previse od novijih filmova, ali sam u vise navrata tokom gledanja imao zelju da se film nastavi sa vandamom, lundgrenom ili norisom i jednom od njihovih tres akcija.

  • Downvote (-1) 2

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

posle liamove uloge u non-stopu pomislih da ga necu gledati u losijem filmu, sve do veceras kad sam pogledao run all night... necu trositi puno reci radnju filma, ali mislim da je jedini put kad sam se osecao gluplje bilo dok sam gledao freddy got fingered. 2/10

[roflmao]

Ali Non-Stop je definitivno gori film od Run All Night

Link to comment
Share on other sites

It follows...

1. Jel se prcala sa likovima na camcu?

2. "it" je zgrabio za nogu, a na pocetku joj kaze hju "dont let it touch you"

3. Jel malisa karao kurve na kraju da bi odlozio smrtu?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...