Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

SIN CITY A DAME TO KILL FOR

 

sin-city-a-dame-to-kill-for-poster.jpg

 

 

Može se pogleda, mada nema ni izbliza taj efekat kao kec i više predstavlja neku straight to DVD kolekciju dodatnih priča u tom univerzumu. Glavna priča je previše razvučena i dosadi, kao i sise Eve Grin (žena je zmaj, ali džabe kad ima taj krejzi-aj luk svo vreme), Džoš Brolin neupečatljliv, kao i Rozario Doson i ostatak te epizode. Sa druge strane, Marv car (iako je sad kao komičniji lik, za razliku od kompleksnijeg iz prvog filma), Pauers Buti car, Džozef car. Brus Vilis i Alba smaraju, i generalno ceo film deluje nekako nepovezano i nasumično, i često i jeftinije nego ranije (akcione scene, kafana koja deluje previše bezlično u odnosu na keca, npr. i sl).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

22 jump street, znci, ooono, Set_Rogen-i-"this is the end" ekipa. 4th wall casual massive teardown i apsurdnost aoe. Aqtly, par fora je bilo stvarno smesno, ali sve drugo je standardno nedopadljiv stounerbrou_steriotajps komedi udzbenik.

 

Eva Grin je previse gola, ne rece niko nikad, ali ti ne vadi Sin City 2. Koliko je prvi deo valjao, toliko je ovaj los. Lici na nesto sto bi The Asylum (Sharknado, Abraham Lincoln vs. Zombies) napravio sa jacim budzetom.

Link to comment
Share on other sites

22 JUMP STREET

 

22-Jump-Street.jpg

 

Jbte, koji krš, nise se čak ni trudili da siluju neke loše fore kao obično u ovakvim filmovima, nego "hehe, al je smećno", a sve na nivou VHS komedija iz osamdesetih. Vrhunac su sve tako neke reference i igre reči koje asociraju na druge filmove ili likove, jebote ono je neprijatno koliko je loše zamišljeno i deliverovano.  

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jeste, mnogo bolje odrađeno sve i kao celina bolje funkcionisao, ovo je jednostavno lenjo odrađeno. Inače, ovo su pravili likovi koji su iza LEGO Muvija i Padajućih ćufti, wtf

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ahaha igore ti si bog, samo sa mesec dana zakasnjenja a? =o))

yup, postoje jos 2, progresivno duzhe verzije od onog iz bioskopa

jel planiras da gledas ti sa jecom ili da nekako nateras svetlanu i nemketa? =o)

pa ovaj topik čitam samo kad gledam šta gledati (a blam me da te zovem), a tad ga čitam sa guštom.

mogli bi odgledati najlong verziju, da se svi skupimo. posle u sud i kod notara :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

7500http://www.imdb.com/title/tt1975159/

 

Čisto da se Stija ne zabrine, odgledao sam dozu "horora" za ovu nedelju :)

 

Zapravo nije horor, pre bih ga nazvao epizodom X-Files, makar u prvom delu. Onda pri polovini malo postane kvazi-horor i onda pred kraj opet pređe u X-files :) Sve u svemu, taman kad pomislim da je film skroz žasu, dođe taj kraj koji malo popravi stvari. Inače, gledam film i razmišljam koliko su omatorili ljudi u njemu, recimo ona Amy Smart pre svega i sad skapiram da je film zapravo trebalo da se pojavi još 2012 u avgustu pa je pomeren više puta do ovog leta, što znači da su ga snimali 2010-2011, što će reći da je ova sad još matorija.

Link to comment
Share on other sites

gledao sam FRANK http://www.imdb.com/title/tt1605717/

 

Ono, meni se mnogo svideo film, odlican je, plus mi je muzika vrhunska, deluje mi kao da je pisac muzike za film inspirisan miksom morisona, bouvija i nik kejva.

 

Da li sam u pravu kada sam zaključio da su u stvari likovi iz benda svi duševni bolesnici, a ovaj glavni (tj semiglavni) lik, iritantni tviteraš, je u principu netalentovani šonja i smetnja bendu.

Čak ću otići dalje da tvrdim da fim pljuje po modernim stvaraocima i kvazi umetnicima!

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Now with improved CGI vampires, and added Jaden Smith. Još ako Šajmalama režira, jao sreće.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...