Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

lol brate Douleh "verovatno sranje" =oD

knjigu ne treba da citas da bi znao da je total crap

film kad dodje u nekom obliku planiram da pogledam za slucaj da sevnu sisitji dakote "3rd gen" dzhonson =oD

 

nema dobra kopija EoT, ili u bioskop dok je igralo ili sad cekanje na bd

also meni su tematski novela i manga blizi jedno drugom nego manga i film

also2 ne kapiram casual hejt ka oblivionu, totalno dobar film (ne imbrejsuje hejt ka kruzu koliko EoT, al opet, "bljutavi uzas"....)

 

inace, dve tresh tinejdzh komedije...

Premature  = groundhog day + american pie 18....plitko, ali actually fun, alan tudyk car

Behaving Badly = ugasio na pola filma od tuge...toliko ljudi koji su totalni gotivci se blamiraju...ono, kapiram da ne moze svako da nadje dobar posao u holivudu sve vreme, ali ovo je baaash zhalosno =o(

Link to comment
Share on other sites

Meni je Kruz dopadljiviji u EoT, baš zato što bar počinje kad random kukavni lik, i skroz je uverljiv taj njegov prelaz u bedeseri (jer najebe milion puta do tada). Slažem se za Oblivion, odličan do pola, od pola previše generična i već viđena radnja, ali ne smeta toliko jer prva polovina odlično vozi (i ovaj novi Kruz nije onaj iritantni Kruz već poduže vreme, jedino što uvek mora da bude baja šarmer i akcioni heroj u svim filmovima).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

lol brate Douleh "verovatno sranje" =oD

knjigu ne treba da citas da bi znao da je total crap

film kad dodje u nekom obliku planiram da pogledam za slucaj da sevnu sisitji dakote "3rd gen" dzhonson =oD

 

nema dobra kopija EoT, ili u bioskop dok je igralo ili sad cekanje na bd

also meni su tematski novela i manga blizi jedno drugom nego manga i film

also2 ne kapiram casual hejt ka oblivionu, totalno dobar film (ne imbrejsuje hejt ka kruzu koliko EoT, al opet, "bljutavi uzas"....)

 

ma znam bre, kapiram da je ciljna publika ista kao za sex i grad, al opet mi ide na kurac hajpovanje po medijama i zene koje se loze:)

 

btw, i meni je oblivion kul osim onog jebenog happy enda:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sve se tripujem da je neko već pitao ovo ali - dajte neke filmove sa Mars tematikom ili slično. A da nisu Red Planet, Total Recall, Red Faction, Ghosts of Mars, John Carter, Doom, Mission to Mars ili Outland. Ako može više Outland, Total Recal, Ghosts of Mars, a manje John Carter i Red Planet. Sve ostalo može, ne mora čak ni Mars da bude baš (Outland nije recimo), već u tom nekom duhu navedenih filmova.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Last Days on Mars si verovatno prevideo, to mi prvo palo na pamet. U sličnom stilu ti je i Colony, samo je motiv večite zime (al ko da ga je Karpenter iz nekih boljih dana snimao). U tom duhu i Screamers sa Velerom

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

meni je oblivion bio daleko bolji od EoT, nisam ocekicao tvist, mada je kraj sranjkast

EoT mi je postao dosadan posle trecine filma kada sam video da preteruju sa ponavljanjem jedne fore, ok skapirali smo probace milion puta dok ne postigne sta je hte, ne kenjajte vec nam dajte mech fight!  mada solidna dva filma sve u svemu :) nek nastavi tim tempom

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve se tripujem da je neko već pitao ovo ali - dajte neke filmove sa Mars tematikom ili slično. A da nisu Red Planet, Total Recall, Red Faction, Ghosts of Mars, John Carter, Doom, Mission to Mars ili Outland. Ako može više Outland, Total Recal, Ghosts of Mars, a manje John Carter i Red Planet. Sve ostalo može, ne mora čak ni Mars da bude baš (Outland nije recimo), već u tom nekom duhu navedenih filmova.

evo ovo lol

http://www.imdb.com/title/tt0283015/?ref_=nm_flmg_act_18

 

Meni skroz ok film bio, iako realno ima dosta nedostataka (što se same glume tiče), to bar ja mogu da zanemarim kada je ovakva tematika u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

The Signal (2014)

http://www.imdb.com/title/tt2910814/

 

83JGEfS.jpg

 

 

Iskreno, nisam imao pojma šta da očekujem i ispao mi do jaja film na kraju. Deluje kao indi film koji je pretvoren u dugometražni film.

 

Budžet je bio oko 4 miliona i super su ih iskoristili. Svi efekti, kad ih ima, su odlični. Glumačka postava je nepoznata ali veoma kompetentna. U stvari nisu svi nepoznati, tu je Lorens Fišburn ali sem njega su sve anonimusi. Ne bih mnogo zalazio u priču jer je veoma interesantno otkrivati šta i kako dalje od onoga navedenog u zvaničnom sinopsisu.

 

Nije mega originalan film, niti nešto mozgooduvavajući i čak je na trenutke predvidiv ali je od početka do kraja dobro urađen u svim segmentima i interesantan.

Rasplet je malo ostavljen na gledaocu ali je rečeno dovoljno, ima i po koji tvistić i oni su mogli malo elegantnije da budu odrađeni ali generalno nije strašno.

Za ovakav film u indi produkciji i sa nepoznatim glumcima je realna ocena 8, 7 ako ste neraspoloženi.

 

Preporuka ako volite malo misteriju, malo sf i malo akciju.


evo ovo lol
http://www.imdb.com/title/tt0283015/?ref_=nm_flmg_act_18

 

Meni skroz ok film bio, iako realno ima dosta nedostataka (što se same glume tiče), to bar ja mogu da zanemarim kada je ovakva tematika u pitanju.

 

kupljeno. Ne mora da bude masterpis neki :D hvala.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Lol, ja video da se ovaj Signal pojavio, al sam mislio da je to onaj iz 2007-e o postapokalipsi iz tri dela

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledajuci oblivion zevao. Bljutav film jeste... uzhas nije to sam dodao jer sam debil :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

EXPENDABLES 3

 

The-Expendables-3.jpg

 

Jiiiiš, kakav krš. Cheig je sve lepo rekao, samo da primetim da praktično svi u filmu deluju smoreno i nezainteresovano, CGI je očajan (naročito pred kraj, scene sa helikopterima votafak), "efekti" dima i eksplozija kao da su iz nekog desetog filma (i često se ponavljaju jedni isti kadrovi), akcione scene sve gore i gore kako film odmiče (kad su se, usred military tenkova pojavili likovi na krosericama, bilo je "auuuuuu, pa jel može gore?", i može, ironično, najgora "akciona" scena ove godine upravo je vezana za krosericu pred kraj). 

Al sve ovo nekako i da se stavi mozak na autopilot i nekako se i izguraju dva sata, ali zaplet filma mi je zapravo bio najveći momenat za neverovati. Elem, nakon što su satrli čitavu luku prepunu do zuba naoružanih Somalijaca, Teri Kruza rane u nogu i dupe, i odjednom, svi u bolnici, ubedačeni i emotivno skrahirani jer im je drug na infuzijama. Wtf? Puškaraju okolo naokolo po celom svetu, i sad im je čudno što je jedan od njih popasao metak, kao, "not cool, bro, not cool at all"... 

Vesli Snajps ništa naročito ne doprinosi ničemu (valjda je glavna fora sa njime bila kad su ga pitali zašto je bio zarobljen), a tek scena kad "uvode" Banderasov lik, jebote, još je i kao komik rilif, ono kad te sramota od nekoga kad lupeta nešto (a gledaš Expendablese).

Mel Gibson jedini malo vadi stvar, vidi se to dobro staro ludilo u njegovim plavim okicama, fajt između Stetmana i random zlog snagatora može da prođe, i scena kad Slaj isprangija neke likove pored reke za sekundu i po isto dobro ispala (a to bi bila neka generična scena u predhodnim filmovima). Baš tragedija kako je loše, ako su hteli da ugrobare franšizu, uspeli su i više od toga.

Ovaj tupavi poster nije slučajno, pošto ima više smisla nego film, zapravo. 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja se ne slažem. Meni film legao kao budali šamar, valjao sam se od smeha solidno, ložio pristojno, taman zabava.

Na početku me nerviralo što nema krvi, al je posle i to leglo.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

opa, tu glumi chief Oswalt iz Farga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

 mislio si reći saul goodman :D

nisam nikad završio Breaking Bad, batalio sam posle prve kada je i originalno išla u US, bilo mi smor :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

 odlučiš da gledaš expendables, a posle kukaš kako je sranje, jel si ti momak pri sebi :D

 

vidi ovog stiju što predrasuđuje filmove na osnovu treš premise. Meni je prvi film bio super. Drugi je bio glup ali može da prođe, bukvalno dobiješ očekivano. Ali ovaj treći je prosto keš greb i nije loš na način "akcioni film sa gomilom akcionih matorih glumaca" nego je loš na način "umri muški u rusiji".

pljk!

Link to comment
Share on other sites

dok god ima cobana koji pune bioskope, bice i nastavaka

E1

Budget $80 million
Box office $274,470,394 (60+% foreign)

E2

Budget $100 million
Box office $311.9 million (70+% foreign)

E3

Budget    $90 million

???

profit

=o)

jos na to kad dodje dvd/bd sale...zna sly sta radi

+1 za negledljivost prvog dela, ostale nisam ni pokusao

 

 

ja sam odgledao juce Draft Day, zato sto je novi film ivana rajtmana

ne preporucujem ga, mada mi nije zao sto sam ga pogledao ;oD

istina, ja gotivim taj miks americki sport statistike nesto nesto frka =o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...