Jump to content

koji laptop za ove pare?


GibanicA

Recommended Posts

jebote mi profesionalci (zastupnici lenova) mu objasnimo sta sa uzme i on opet pita po ruru

 

fixd:)

 

bezi bre, da imam isti laptop kao ti i tvoja sluzba gore pa da me progoni neka losa karma :)..salim se, ali stvarno necu lenovo, nijedan ne odgovara onome sto mi treba, a i ogavni su mi generalno..

 

zveki je odobrio asus, tako da mora da bude dobar :)..donecu ti gore kad uzmem da vidis kako izgleda laptop da valja!

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

definitivno ce biti asus n750jv, kad sam sve sabrao i oduzeo, ima najvise stvari koje mi odgovaraju a najmanje koje mi smetaju..zenbook u500 je bio jak favorit, jer je nerealno lagan a jak u isto vreme ali 17 je 17..

 

i ekran je ful hd ips i stvarno je fenomenalan..samo jos da ga docekam u winwinu ili onom bcgroup..

 

inace cisto ako neko jos istrayuje, onaj jakov sistem je stvarno najjeftiniji..

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za Lenovo klan, koja je tačno razlika između ThinkPad-a i ThinkPad-a Edge?

Vidim da Edge često košta manje a ima recimo bolji procesor (quad naspram dual kora u ThinkPad-u iste cene), ali po slikama mi deluje da nije robustan kao "pravi" ThinkPad.

 

Edge je napravljen da spusti Thinkpad brend u masu. Jeftiniji, lošije izrade (uslovno rečeno), dizajnerski više fensi (Thinkpad ima isti fazon dizajna kao npr Mercedes G klasa), a sa tim kolima bi čak mogao i da se poistoveti.

 

Tako da Thinkpad car, Thinkpad Edge, mlađi retardiraniji burazer.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ništa, onda čekam T540.

Mada, T520 je imao klasičnu tastaturu, na T530 su prešli na čiklet, a sad gledam T540p (ako je ono prava slika a ne placeholder), ima drugačije kućište i pridodat numpad, više liči na Edge nego na prethodne modele, valjda nisu mnogo zasrali u pogledu izdržljivosti...

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna preporuka za ROG.

 

G75vx

U februaru sam ga platio oko 130k

Odlicno hladjenje, odlicne performanse, sve nove igre lete na high-ultra(osim mrtvog rome2), nije bucan.

Jedini minus glomaznost i tezina, nisam mogao da nadjem normalnu torbu da ga nosim.

 

Jos jedna stvar, 5 godina garancije ako ga servisiram jednom godisnje za 10e.

Edited by biss
Link to comment
Share on other sites

Ništa, onda čekam T540.

Mada, T520 je imao klasičnu tastaturu, na T530 su prešli na čiklet, a sad gledam T540p (ako je ono prava slika a ne placeholder), ima drugačije kućište i pridodat numpad, više liči na Edge nego na prethodne modele, valjda nisu mnogo zasrali u pogledu izdržljivosti...

Je l' ga uzimas iz nekog posebnog razloga ili random?

Pitam jer bih ti preporucio t430s, ali on ima ekran od 14 i intel 3. generacije.

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo trol ili si stvarno debil bez obzira na sve rl achievmente?

 

Jeste trol ali je takodje i cinjenica da je to stvarno najbolje sto postoji na trzistu. Ja bih voleo da mi obrazlozis ali temeljno kako su te toshibe, dellovi, hpovi i ostalo bolji izbor? Za to postoje destovi i revewovi nema lazi nema prevare, uzmi koristi MacBook Pro ili Sony VAIO pa posle probaj ostalo sve i videces koliko je sve ostalo skart. 

 

Meni je laptop sredstvo za rad i trenutno MacBook Pro je best buy, baterija traje po 7-8 sati, Mac OS X savrseno optimizovan za battery consumption, kvalitetne komponente i jednostavno na njemu imam najbolju produktivnost. Nisu to macfag price, ja nikada nisam robovao brendovima niti sam se ikada lozio na takve stvari, iPhone 5 nisam kupio jer mi 4S i dalje deluje kao mnogo kvalitetniji uredjaj i svakako necu uzeti nesto samo zato sto je Apple vec zato sto je kvalitet.

  • Downvote (-1) 6
Link to comment
Share on other sites

Tako da Thinkpad car, Thinkpad Edge, mlađi retardiraniji burazer.

da li je ovo bilo namerno ili? :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jeste trol ali je takodje i cinjenica da je to stvarno najbolje sto postoji na trzistu. Ja bih voleo da mi obrazlozis ali temeljno kako su te toshibe, dellovi, hpovi i ostalo bolji izbor? Za to postoje destovi i revewovi nema lazi nema prevare, uzmi koristi MacBook Pro ili Sony VAIO pa posle probaj ostalo sve i videces koliko je sve ostalo skart. 

 

Meni je laptop sredstvo za rad i trenutno MacBook Pro je best buy, baterija traje po 7-8 sati, Mac OS X savrseno optimizovan za battery consumption, kvalitetne komponente i jednostavno na njemu imam najbolju produktivnost. Nisu to macfag price, ja nikada nisam robovao brendovima niti sam se ikada lozio na takve stvari, iPhone 5 nisam kupio jer mi 4S i dalje deluje kao mnogo kvalitetniji uredjaj i svakako necu uzeti nesto samo zato sto je Apple vec zato sto je kvalitet.

 

ja ne znam sta da odgovorim

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam sta da odgovorim

 

Uzmes lepo pa mi pokazes neki test, review koji govori suprotno pa se igramo sa argumentima?

 

 

Ništa, nasmeješ se, cepiš minus i budeš srećan što imaš par kompleska manje od osobe koja je istovarila tu kofu govana i sada cima ljude za rukav da ga pohvale kako je to super.

 

Najlakse je udariti minus i smejati se svojoj gluposti, upravo zato ljudi i troluju na ovom forumu zato sto kad neko pita da mu neko objasni argumentima, onda dodje do toga da se lupaju minusi i pisu one-lineri... Vi mozete da lupate minuse i da se glupirate do sutra i mislite kako ste najveci carevi, ja sam srecan  zbog vas :)

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...