Jump to content

Champions League 2013/2014


marks

Recommended Posts

Puche petarda Reala !
Sasvim zasluzeno!

Pokazao Ronaldo malom nosatom Riberiju kako se igra fudbal gospodski i zasto je proglsen ON za najboljeg igraca planete!

 

Gazimo Celsi u finalu! Osveta Murinju koji je upropastio Real poslednjih godina!

Hala madrid !

:)

Link to comment
Share on other sites

drago mi je što puče gvardiolina igra i bajern glupi. 

kraljeviće ne volim isto toliko al opet mi bilo draže da oni prođu, mada su i oni prebogate svinje koje da nemaju para ne bi imali 1 trofej. 

atletiko do titule!!! :D

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

za mene najupečatljivija stvar ovog revanša jeste partija Modrića i Alonsa na sredini. Bili su perfektni, Modrić i asistent valjda, i definitivno oni koji pričaju da je Luka kurac igrač veze nemaju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

 Mnogo će im faliti alonso u finalu

 Strašno je rastrzano i nervozno odigrao bajern, lako je sad pljuvati po gvardioli i pametovati, ali su oni najvažniju tekmu sezone odigrali najbednije moguće.

 

 

sad ce da ga jebe kajzer do smrti. danima ga pljuje zbog njegovog sistema i nacina igre bajerna, koji je poceo da igra kao barsa.

Edited by Carlito

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni nije žao gecea, što je morao da pređe za bajern kad je borusija gazila, sa njim bi možda osvojili ligu š. prošle godine. neka truli sad kad je hteo slavu i pare. isto važi i za levandovskog. dobro je sao što je klop sjajan trener i uvek će izvući najbolje iz postave koju ima.

  • Upvote (+1) 1

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Tuzna igra Bajerna i preterano ciganisanje, a i onaj shamar Ribberija :O

Real je sa druge strane odigrao jako jako iskusno, pogotovu Alonso, Pepe i Ramos u odbrani, Mandzukic nije postojao pored njih trojice i sve shto je Bajern pokushavao je ishlo preko celavog.

 

Da je sinoc Ronaldo trebalo da asistira Baleu kod treceg gola, to se ne bi desilo, ovaj bi opalio sam i vrlo verovatno omashio gol.

 

 

Ja se sve plashim da ce Chelzi da osvoji, nekim retardiranim bunkerom i bunarenjem, i davanjem gola u 85om.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

.

Link to comment
Share on other sites

Murinjo je upropastio Real i legende fudbala trpao na klupu Kaku i Ikera , oterao Raula ... osvojio jako malo trofeja za toliki period ... sve negativno.. zato se nadam finalu Real-Celsi da mu se osveti Real posteno ! :)

Edited by konaN1
Link to comment
Share on other sites

totalno bezidejni bajern..mnogo su pali otkako su osvojili ligu..niko ne zna nista apsolutno

 

 

a mene je najvise opet odusevio di marija, picio je i napred i nazad i pokretao kontre ka ovoj trojici..ali ce definitivno biti smor sto ce illaramendi ili casemiro morati da igraju u finalu mesto alonsa..

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, plašio sam se da će Real ispasti jer ih je BVB ONOLIKO samleo u drugoj tekmi, ali sreća pa je kombinacija ZIZU + Anćeloti + Real uspela da odere Pepovu Bajernlonu.

 

Madridski derbi finale AE!

 

fixed 8D

 

meni nije žao gecea, što je morao da pređe za bajern kad je borusija gazila, sa njim bi možda osvojili ligu š. prošle godine. neka truli sad kad je hteo slavu i pare. isto važi i za levandovskog. dobro je sao što je klop sjajan trener i uvek će izvući najbolje iz postave koju ima.

+1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Murinjo je upropastio Real i legende fudbala trpao na klupu Kaku i Ikera , oterao Raula ... osvojio jako malo trofeja za toliki period ... sve negativno.. zato se nadam finalu Real-Celsi da mu se osveti Real posteno ! :)

Сад ми је јасно да Конан живи у паралелној димензији :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

 gece nije igrao ono finale jer je bio povređen ili je imao kartone, ne mogu da se setim, ali je sigurno bio u bvb-u tada

bajernovo ciganisanje prevazilazi barselonu i spance samo na drugom lvlu ,siguran sam su ubacili u ugovor neko sranje u kome su trazili da Gece ne igra to finale...nakada sam ih gotivio ali su mi se smucili sa tom njihovom politikom sakacenja protivnika, jadni su, pravi jebeni nacisti...ali slazem se,taj isti Gece je kriv,nadam se da ce i Levandovski proci isto kad je prodana dusa...gori su od Mustafe po meni :P

  • Upvote (+1) 1

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...