Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

samo je tebi sugestovao, ja sam posle na svoju ruku poslo zahtev i otkazao ...

svejedno, mrzi me da se smaram sa glupim pricama oko jos glupljeg fb sa najglupljim bokserom... za vikend sam tu pa mozemo sve da resimo ako skupis muda...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

hijao celo, reko ti vudu da si zena!

@topik
ukapirala sam da nikad necu moci da se bavim poslom kojim volim, ako nisam u nekoj stranci :/ da sam bila malo pametnija i da sam na vreme ukapirala da zivim u Srbiji, sad bih bila fizioterapeut ili frizer.

Link to comment
Share on other sites

hijao celo, reko ti vudu da si zena!

@topik

ukapirala sam da nikad necu moci da se bavim poslom kojim volim, ako nisam u nekoj stranci :/ da sam bila malo pametnija i da sam na vreme ukapirala da zivim u Srbiji, sad bih bila fizioterapeut ili frizer.

 

Ove price kad vidim, pa ne mozes posao koji volis da radis ni u drugim zemljama, ako hoces da radis posao koji volis onda budi spremna da ga sama organizujes. Mislim da li iko od vas razmislja pre nego sto upisuje bilo koji fakultet da li postoji traznja za poslom za koji studirate. Ako nesto zavrsavate zato sto volite a ne zato sto je potrebno trzistu onda budite spremni da se zarad nemanja novca prekvalifikujete ili da migrirate, te price eto u Srbiji nema nista a svuda drugde ima mi je preko glave.

 

Znam masu ljudi koja u Nemackoj ne moze da nadje posao jer su studirali neke gluposti koje nikome ne trebaju, u Nemackoj kukaju da su u Americi nasli bi posao odma, u Srbiji kukaju da su u Nemackoj i svi pricaju isto...

Makroekonomski analiticar :D moze i mikroek.

 

Ne znam kako to ne mozes ovim poslom da se bavis, kao analiticar mozes da radis gde hoces, uzmi prvo volontiraj pisi tekstove radi istrazivanja za neke inostrane novine i gradi svoju karijeru, da ne ocekujes mozda da ti neko da posao na tacni a nemas dana radnog staza?

  • Downvote (-1) 6
Link to comment
Share on other sites

Dei novi Istok...

 

E Drale ajde ne seri kad moram sa oprostenjem da kazem, evo ja cu da joj nadjem kontakt na institutu ako je potrebno. 

Znaci stvarno Drale jebote od tebe to nisam ocekivao, pa kako ti zamisljas da te neko primi da radis nesto ako nemas dana radnog staza niti iskustva, nemaju svi semu da se uvale u NB odma posle fakulteta.

 

Za one koji zele da rade posla ce uvek biti samo je pitanje da li je neko voljan da radi za dzabe...

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

panta dei

 

Mozes ti da seres koliko hoces ali ja znam ko sam i sta sam i koliko sam uradio u zivotu, a to sam sve uradio teskim radom a ne serendanjem po forumima. Svi samo kukaju kako ne mogu nista da rade, nema nista posla nece ovo nece ono, pa stvarno ako ne zelite nista da radite i mislite da vam je sve ispod casti onda zivite kako zivite ali nemojte se zaliti...

 

Pa ja sam radio za dzabe ili za vrlo bedne pare dok sam ulazio u posao, radio sam za simbolicne sume i za dzabe par godina dok nisam dosao u poziciju da radim nesto konkretno. Jednostavno znao sam da je bitno da sam u poslu i da nesto radim i da svakim danom napredujem i sebe gradim i bivam sve bolji i bolji.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...