Jump to content

Gde kupiti kofer i koji?


Recommended Posts

Moram da idem da kupim kofer popodne :( Ne znam u koje ću sve mesare otići ali pokušaću da obiđem najbolje, osim Matijevića, čuo sam da je pod istragom!

 

Već peti kofer od kineza za 2000-3000 dinara strada - otpadaju mu točkovi, pucaju one ručke, haos :(

Link to comment
Share on other sites

Za te pare si mogao da iskeširaš kršten (u crkvi ofc) kofer u Samsonite i da ne brineš narednih xy godina.

 

potpuno se slažem sa tobom i usled toga i mislim da ću kupiti kršten Samsonite ovoga puta. Još ima neka akcija u Stilosu od 20% na sve modele do 18. avgusta.

Link to comment
Share on other sites

http://www.hindustantimes.com/Travel/TravelStories/Star-Trek-like-underwater-hotel-to-open-in-Maldives/Article1-1076146.aspx

 

sad znam gde cu na more za 20 dina.. :D

 

Moram da idem da kupim kofer popodne :( Ne znam u koje ću sve mesare otići ali pokušaću da obiđem najbolje, osim Matijevića, čuo sam da je pod istragom!

 

Već peti kofer od kineza za 2000-3000 dinara strada - otpadaju mu točkovi, pucaju one ručke, haos :(

u carpisi imaju kvalitetne torbe.. moja preporuka ti je da ne uzimas hard case jer se oni prvi sjebu.. uzmi polu tvrde. ima dobrih modela za 90e a verujem da ces biti miran x godina.

Link to comment
Share on other sites

potpuno se slažem sa tobom i usled toga i mislim da ću kupiti kršten Samsonite ovoga puta. Još ima neka akcija u Stilosu od 20% na sve modele do 18. avgusta.

 

E Lucky javi gde si kupio, tacnije gde ima najbolja ponuda tih Samsonite kofera treba mi jedan manji za ove kratke destinacije.

Ali npr ako ides JATom, polomice ti kofer kakavgod da je.

@topic

Peske kuci od usca do brda o/

 

Ja sa JATom nikada problema nisam imao :)

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Зато што су биле крштене на ваљан начин!

 

Лаки, могу ја да ти крстим кофер, по разумној тарифи!

 

Jel izlaziš na teren ili mora da se dolazi?

 

 

 

u carpisi imaju kvalitetne torbe.. moja preporuka ti je da ne uzimas hard case jer se oni prvi sjebu.. uzmi polu tvrde. ima dobrih modela za 90e a verujem da ces biti miran x godina.

 

Ne verujem da ću gledait u carpisi, sudeći po novčanicima i nekim drugim stvarima skupi su za kvalitet koji nude. Inače ovo za tvrd kofer sam čuo i ja od više ljudi da se lako ulubi i razbije, tako da sam i ciljao na neki mek tj. platneni ili šta god već.

Link to comment
Share on other sites

E Lucky javi gde si kupio, tacnije gde ima najbolja ponuda tih Samsonite kofera treba mi jedan manji za ove kratke destinacije.

 

Slaba je ponuda kod nas, Stylos nešto debilno uvozi i distribuira i u svakoj radnji imaju različito itd, ali ako ne tražiš neki specifični model kojeg je eto ostalo u nekoj maloj radnjih njihovoj, najveći izbor je u Delta City-ju i Nušićevoj. Osim što mi u Delti nisu pomenuli tih 20% popusta, dok u Nušićevoj jesu i traje do 18.

 

Ja sa JATom nikada problema nisam imao :)

 

Redovno na JAT letovima je bilo problema sa "zabravljenim" koferima, srećom meni nisu, 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u onom Eurosalonu, Home centru ili kako vec kupio neki kofer koji je kao od platna, ali nekog kao gumiranog i evo par godina vec fercera bez problema, cak sam ga i pozajmljivao ljudima koji idu na cudne destinacije (tipa Ekaterinerburg gde ne verujem da se Rusi odnose bas do jaja prema koferima) i ono, jos je ziv [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ti mora da mnogo putuješ.

 

Ako tebi predstavlja zabavu to sto stalno bacas neke totalno glupe komentare van svakog rezona onda ok al stvarno uzmes najbanalniju informaciju i pretvaras to u neko kurcenje. Stvarno imas problem kad imas urge da svaki put kad vidis nesto bacis neku "foru" koja je pride izlizana i glupa.

 

 

Slaba je ponuda kod nas, Stylos nešto debilno uvozi i distribuira i u svakoj radnji imaju različito itd, ali ako ne tražiš neki specifični model kojeg je eto ostalo u nekoj maloj radnjih njihovoj, najveći izbor je u Delta City-ju i Nušićevoj. Osim što mi u Delti nisu pomenuli tih 20% popusta, dok u Nušićevoj jesu i traje do 18.

 

 

Redovno na JAT letovima je bilo problema sa "zabravljenim" koferima, srećom meni nisu, 

 

Ok hvala pogledacu, ne znam ja nikada nisam imao problem sa JATom niti znam ikoga da jeste :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

A što ne kupiš kineza danas, a onda u nekoj civilizovanoj zemlji nađeš Samsonite Outlet, ili čak običnu radnju, i tu se snabdeš?

Mislim, daleko od toga da je Samsonite i u Outletu jeftin, ali kapiram da ti je značajno jeftinije tako nego da u Srbiji uzimaš Samsonite.

 

A ko zna možda je čak Samsonite iz Kaufhofa + Kinez iz Beograda jeftinije nego Samsonite iz Beograda.

 

Uporedi cene sa ovdašnjim:

http://www.galeria-kaufhof.de/store/c/Taschen-Koffer-Marken-Samsonite

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

A što ne kupiš kineza danas, a onda u nekoj civilizovanoj zemlji nađeš Samsonite Outlet, ili čak običnu radnju, i tu se snabdeš?

Mislim, daleko od toga da je Samsonite i u Outletu jeftin, ali kapiram da ti je značajno jeftinije tako nego da u Srbiji uzimaš Samsonite.

 

A ko zna možda je čak Samsonite iz Kaufhofa + Kinez iz Beograda jeftinije nego Samsonite iz Beograda.

 

Uporedi cene sa ovdašnjim:

http://www.galeria-kaufhof.de/store/c/Taschen-Koffer-Marken-Samsonite

 

Nije to loša ideja, videh da su oko 200e ove varijante tamo. Pošto sam zaboravio da li je beše 29 ili 26 ovaj koji mene zanima, sa popustom od tih 20% će doći na istu cenu kao u njemačku, ali proveriću danas!

Link to comment
Share on other sites

Ne radi se o konfliktu nego smara sto mora da u svakom topicu ubaci neki oneliner sa nekom propalom forom

ja dobijam "hehe glupi Bing" onelajnere, ti dobijas "hehe kakva pozercina", dule "hehe ovaj bas voli da cirka exexe". RUR je takav godinama, ne vidim cemu drama? Naviknes se na te nobrain komentare i vozis dalje.
Link to comment
Share on other sites

ja dobijam "hehe glupi Bing" onelajnere, ti dobijas "hehe kakva pozercina", dule "hehe ovaj bas voli da cirka exexe". RUR je takav godinama, ne vidim cemu drama? Naviknes se na te nobrain komentare i vozis kasiku dalje.

fixed

fMQ7NhF.jpg

Link to comment
Share on other sites

U skate shopovima su redovno naj putne torbe, odlicni veliki silikonski tockovi na skate osovini,

solidno kruto vojno platno i robusna rucka na izvlacenje (trolley fazon)..... Juce sam video da su

spustili cene u Delta City generalno.......

 

PS. pazi i na dimenzije da ti fituje potrebama, ako putujes cesto npr WIZZAIR kaze da je VELIKI KABINSKI PRTLJAG up to 55x45x25,

za njega je doplata 1500din pa ako oces da ubacujes torbu u kabinu na lowcost letovima, obrati paznju i na to....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

U skate shopovima su redovno naj putne torbe, odlicni veliki silikonski tockovi na skate osovini,

solidno kruto vojno platno i robusna rucka na izvlacenje (trolley fazon)..... Juce sam video da su

spustili cene u Delta City generalno.......

 

PS. pazi i na dimenzije da ti fituje potrebama, ako putujes cesto npr WIZZAIR kaze da je VELIKI KABINSKI PRTLJAG up to 55x45x25,

za njega je doplata 1500din pa ako oces da ubacujes torbu u kabinu na lowcost letovima, obrati paznju i na to....

 

Hvala fetiju na savetima i telefonskim putem :)) 

 

Fora je što sam sada hteo da kupim ovaj veći kofer pa nisam vodio računa o dimenzijama kabinskog prtljaga, pošto sam čuo da su krenuli i tu da zezaju šta smeš a šta ne smeš da unosiš.

 

Ovako, bacio sam pogled na ponudu, nisam se puno udubljivao. SportVision ima na akciji Dunlop kofere (?!) i cenovno su dosta povoljni jer su 50% niže cene pa su oko 5000 din ovi najveći, ali kvalitetom nisam baš zadovoljan da budem iskren. 

 

Sa druge strane, Stylos kao da se raspada, pošto im je ponuda haos. U Delta Cityju imaju jedan jedini platneni veći kofer i on je neki "premium" koji košta 36.000 din (i u Delti nema nikakvog popusta). U Nušićevoj nemaju nijedan platneni već samo one "plastične" i tu i dalje ima onih 20% a u onoj radnji u Balkanskoj ima nekoliko modela koji su takođe 20% snižene cene. Ali fora je što svaka radnja ima različito od onoga što im je ostalo i onda ako na primer neko traži kabinski kofer u jednoj radnji ima 3 modela, u drugoj dva neka potpuno različita u trećoj tri neka različita od ova prva dva itd.

 

Inače, ova radnja u Balkanskoj ima na akciji neke kao "starije modele" pa recimo baš veliki neki kofer (ali plastičan) košta 16.000 din, što je ubedljivo najjeftinija cena koju sam video a da je Samsonite.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...