Jump to content

RURADA2013


Recommended Posts

a kad ste mene pre par godina ispalili i kad sam sam dosao na adu onda nije bio trol!

 

ovo ste zaboravili svi ocigledno, no nebitno

 

edit, na pejinu sugestiju samo da napisem da nisam mislio da je normalno i da treba da te ispale ljudi, vec da ne primas to toliko k srcu, eto, izvinjavam se ako sam nekoga uvredio

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Па на крају ништа конкретно није ни речено. Ја сам питао да се бар пар сати раније потврди да ли ће бити рураде или не и нико ништа конкретно није рекао. Тако да бих ја предпоставио да ништа од тога нема и свакако не бих дошао чак и да сам могао да стигнем.

 

Какоо је бар ставио неки лажни списак па је изгледало као да има нечега  :LOL:

Link to comment
Share on other sites

nema sta da primam k srcu.. jednostavno sam video kakvi ste.. mislim ok, nov sam, ne znam vase sale i neke zargone koje koristite ovde.. ali ovo.. ovo od da kazem zrelijih ljudi ovde nisam ocekivao iskreno.. ovo je bilo neocekivano.. cak mi ni u malom mozgu nije bilo da me mozete ispaliti.. tj svi grupno.. aj da je jedan,2 kao sto je i bilo.. ja ne znam da li je to zbog mene samo ili ste takvi i ovako al kod mene u drustvu nije cak su me i roditelji ucili da budem od reci kao sto svi oko mene i jesu.. sto me je nateralo da se iscimam.. jer ste mi kul (bili) i hteo sam da vas upoznam uzivo da se sprdamo ovako.. a ne ko noliferi preko foruma.. moja je greska sto sam vam poverovao i to je to..



zapravo ubacili ste te random ljude i to mi je skrenulo misli na ispaljivanje.. svaka cast momci na organizovanosti.. cestitam

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

uspori malo covece, dosao si pre 3 dana na forum, cimas ljude za adu i statijaznam, ne trpaj se, pusti stvari da idu normalnim tokom. to sto ti radis se moze zavrsiti na jedan jedini nacin.

 

isto tako me fascinira tvoja zelja da blejis sa nepoznatim ljudima koji ne zele da bleje s tobom trenutno

  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ovo ste zaboravili svi ocigledno, no nebitno

 

edit, na pejinu sugestiju samo da napisem da nisam mislio da je normalno i da treba da te ispale ljudi, vec da ne primas to toliko k srcu, eto, izvinjavam se ako sam nekoga uvredio

 

matori, ti si imao brojeve telefona od pola ljudi koji su 'ispalili' ... ovo je totalno drugacije :D

Link to comment
Share on other sites

rln

 

edit - pocinje malo da mi smeta sto ste popickanili ovoliko, pre svega niko sem ove trojice ljudi koji su otisli na pice odvojeno od rura ( sa svojom decom u svojoj reziji) nije rekao da ce doci na okup na adi, rekao je bulbasor, nikom nije uzeo telefon i sve vreme je pisao kako ce da ode tamo. Ja i vica smo rekli pre 6 dana da necemo da idemo na 90 stepeni i kad je lik otisao tamo poceli smo da trolujemo, nemojte nas da krivite sto je lik nesposoban da proceni situaciju, niko nije dosao na adu jer je video da ce doci randomi i bili su u fazonu koji kurac da idemo da blejimo sa bulbasorom.

Edited by Ћела
  • Upvote (+1) 2

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

rln

edit - pocinje malo da mi smeta sto ste popickanili ovoliko, pre svega niko sem ove trojice ljudi koji su otisli na pice odvojeno od rura ( sa svojom decom u svojoj reziji) nije rekao da ce doci na okup na adi, rekao je bulbasor, nikom nije uzeo telefon i sve vreme je pisao kako ce da ode tamo. Ja i vica smo rekli pre 6 dana da necemo da idemo na 90 stepeni i kad je lik otisao tamo poceli smo da trolujemo, nemojte nas da krivite sto je lik nesposoban da proceni situaciju, niko nije dosao na adu jer je video da ce doci randomi i bili su u fazonu koji kurac da idemo da blejimo sa bulbasorom.

a sto to onda odmah nisi/ste rekli? Da ste mi rekli teraj se u kurac slino necemo i ja bih rekao ok.. Nikakva frka.. Mislim aj ne zanima me vise i meni je muka od ovoga.. Ne zanima me vise.. Picite dalje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...