Jump to content

RURADA2013


Recommended Posts

Pa oni su rekli da nece doci. Dule je rekao takodje. Prelistaj par strana unazad i videces. Sam si kriv, niko drugi. Forsirao si pricu kako ces doci i kako dolazis i pored toga sto su momci rekli da im ne pada na pamet da se cvare na +40. Rekoh ti ja na drugom topiku da si ga najeb'o. Svi su ovde troleri ali nikom nece pasti na pamet da se na takav nacin igra sa nekim ali, ako vide da si uporan i pored toga sto su ti rekli da nece, onda si ga najeb'o. Show must go on.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da ste mi rekli teraj se u kurac slino necemo i ja bih rekao ok.. Nikakva frka..

a realno ne bi rekao ok nikakava frka, nego bi opet digao surlu i pisao o generacijskom jazu i kako te ne prihvatamo i svakako bi se ugurivao da se pojaviš ako se bude organizovala ada opet.

mislim mogao si i sam da zaključiš da se niko neće pojaviti. aj nisi skapirao troll, nego si mislio da su ljudi ozbiljni, to okej. ali mogao si bar neki zaključak da izvedeš iz prošle ade. em se ljudima ne cima po vrućinčini, em ih bole kurac da idu i upoznaju svakog novog rurovca koji se napenali ovde. pogotovo ako su bili prilično hostile prema tebi, mogao si prilično lako sam da shvatiš da ljude bole patka da igraju basket s tobom. a da smo ti rekli otvoreno da nećemo da idemo s tobom na adu i igramo basket ti bi onda srao kako smo isključivi i ekskluzivni i zatvoreni prema novim ljudima, i kako si ti kul i imaš super smisao za humor samo kad bismo ti dali priliku.

 

astora je isto tako se ugurivao na svaki kurac da se druži s rurovcima i zvao rurovce svuda i ono, svi smo videli da se trudi i da je zapravo dobar lik, ali nam je bilo neprijatno da ga gledamo kako se trpa svuda.

i onda ljudi uzmu i tovare ga minusima dok ne skapira sam.

 

 

ma opusteno Laki.. sit sam foruma trenutno

 

mislim, daj odjebi s ovakvim postovima.

Link to comment
Share on other sites

pazi, loše je što je(ako je) blejao sam na adi, ali u isto vreme svakako je ispao glup što nije skapirao očigledan troll.

ne verujem da je ovo daki, tbh, ali ako jeste, kapa dole.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Реалније је да је Даки, него неко ко има 21 годину и стварно је отишао на Аду, Успут је узео бројеве две рибе, које деле ред бул, к.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

a realno ne bi rekao ok nikakava frka, nego bi opet digao surlu i pisao o generacijskom jazu i kako te ne prihvatamo i svakako bi se ugurivao da se pojaviš ako se bude organizovala ada opet.

mislim mogao si i sam da zaključiš da se niko neće pojaviti. aj nisi skapirao troll, nego si mislio da su ljudi ozbiljni, to okej. ali mogao si bar neki zaključak da izvedeš iz prošle ade. em se ljudima ne cima po vrućinčini, em ih bole kurac da idu i upoznaju svakog novog rurovca koji se napenali ovde. pogotovo ako su bili prilično hostile prema tebi, mogao si prilično lako sam da shvatiš da ljude bole patka da igraju basket s tobom. a da smo ti rekli otvoreno da nećemo da idemo s tobom na adu i igramo basket ti bi onda srao kako smo isključivi i ekskluzivni i zatvoreni prema novim ljudima, i kako si ti kul i imaš super smisao za humor samo kad bismo ti dali priliku.

astora je isto tako se ugurivao na svaki kurac da se druži s rurovcima i zvao rurovce svuda i ono, svi smo videli da se trudi i da je zapravo dobar lik, ali nam je bilo neprijatno da ga gledamo kako se trpa svuda.

i onda ljudi uzmu i tovare ga minusima dok ne skapira sam.

mislim, daj odjebi s ovakvim postovima.

Hvala proto na lepom misljenju. Generalno, cilj svakog novog forumasa je da bude u ok odnosima sa svima. Ja sam preterivao u vecini situacija i vajnovao za svaku glupost. Sada mi to sve deluje smesno kako vreme ide i hvala vam na trudu i pomoci da shvatim kako stvari funkcionisu na forumu. Zao mi bulbe sa jedne strane sto nije odmah shvatio troll a opet sa druge strane mi ide na pic*in zivac to sto sada vajnuje zbog toga sto su ga kao cela,vica i dule ispalili. Nekako sam shvatio da ako bi hteo da blejis sa drugarima sa rur-a moras prvo da prodjes kroz "zargonski receno" kaljenje i mora da prodje vreme da te ljudi upoznaju. Ja se sigurni ne bih vise trpao prvi medju svima vec bih sacekao da me neko pozove na bleju (ako me neko pozove), ili bih pitao da li ima mesta za basket da dodjem i da vas ocetkam ili ne. Svakako, ima vremena bulbi. Nemoj ovo da shvatis kao "svi me mrze, jebes ovaj forum" vec, uzmi i iscitavaj forum i postepeno se ubacuj u pricu bez da budes navalentan i naporan. Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...