Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pero, jes' ti zainteresovan? :D

Ne, odlučio sam da odmorim malo od odlaska na stadion, pokušavam da praćenje domaćeg sporta svedem na minimum

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Бројтро, код мене тинејџ логистичко-просторна еуфорија стил гоинг стронг:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Де није, и даље правим ручкове и сређујем около и идем у ПРОЏЕ и бацам ђубрета и рачунам паре за ДОМАЋИНСТВО. Не би ово мењо за, не знам, две недеље на Хавајима фазон.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Standarno neradničko letnje menjanje dana za noć i dalje traje. Bar sam učio celu noć ko majmun, sad ću da doručkujem nešto, popijem kafu, pa ću da odem na akvapark solo da plivam malo, da se razmrdam.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vi ste skoro pa generacija, al Duljo je umetnik, može mu se :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Али, Драле, ја нисам стварно тинејџер, тако да не треба да ми завидиш лол

 

Ја тек треба да накупим паХра за сијечење пупчане врпце, ти си је већ осјеко!



Vi ste skoro pa generacija, al Duljo je umetnik, može mu se :D

То је исто ко што је Драле економиста, фора је што сам ја касно постао то нешто...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...