Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

ne vredi. Neka se desilo u najgorem trenutku po nas. Sada ce valjda da se malo srusi kult o Cokiju.

Sad barem mozete da nastavite da se dirate po Duletu koji vas je odveo do sampionske titule...

:(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

u trenutku kada sam to napisao je bilo -18 i stvarno su se spdali(Blesingejm koji prolazi kroz odbranu napred-nazad do reketa i onda se vrati i sutne trojku npr)

 

nemate trenera, Radonjic pogubljen ko reki u Las Vegasu

plus je idiotizam sto Delije bojkotuju ABA ligu, da je bila puna Arena oduvali biste ih

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

jebote mnogo sam se smorio. Bas sam se smorio. Mrzi me i da komentarisem sta i kako.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da smo igrali u pioniru dobili bi ih

nadam se da čović uživa u 20k evra više što je dobio igranjem na neutralnom terenu

sta ti pricas, boze me sacuvaj...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sad dodjoh sa utakmice. Sta reci koju posluku porati.....

Da nije Jake zvezda ne bi dala 30 poena na utakmici bukvalno su tolko bedni. Kao sto sam vec rekao meni je ova zvezdina igra mucna za gledanje bilo dobijali ili gubili.

Bio sam iza zvezdine klupe bukvalno prvi red iza i jednostavno nije mi jasno koja je uloga Radonjica. Celu utkamicu sleze ramenima i kuka ko zena umesto da vodi jebeni tim i da izvrsi makar pritisak na sudije kod odluka koje su isle u korist cibone, a bilo ih je dosta. BAs mucan neki osecaj kada ih gledas koliko su nemocni protiv Blesingejma koji protrcava kroz reket ko pored cunjeva. Cela utakmica se svela na jurnjavu crnjole od 1.5m po terenu i ispucavanju trojki. Tuga

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

jebote mnogo sam se smorio. Bas sam se smorio. Mrzi me i da komentarisem sta i kako.

takodje. Ako ljudima posle ove tekme nije jasno koja je noga Radonjić, ja ne znam kad će biti. 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sta ti pricas, boze me sacuvaj...

pa jbt evo ovako:

šutirali su trojke 2/30, realno je da od 30 ubaciš 10 trojki, to je znači razlika od 8 trojki - 3x8=24 poena izgubljena, plus promašena slobodna bacanja

pogledaj statistiku šuta u Areni i izoluj dženkinsovo nadahnuće vs. Budiveljnika - nula!

tadija dragićević u Areni ne pogađa ništa, sinoć 0 poena a protiv Radničkog koji dan ranije gađa u Pioniru 5/8 SVE preko ruke i SVE sa minimum 7.5 metara.

jaka blažić je bio najbolji sinoć sa šutem 15% za 3

jednostavno mislim da bi ih uništili u pioniru, imajući u vidu još i da je navijanje uvek bolje tamo

 

mada bilo je kul ono kucanje simona na kraju :D

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...