Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

koje je raspalo odvratno govno ovaj Simonovic

primer kako neko moze biti pickica i picketina u isto vreme

 

kapiram da su navijaci mentoli, ali da on tu nesto podize pehar, a ima ukupno 5 poena u celom finalu(i to kada je bilo 3vs5)

a šta da očekuješ od tog idiota? dovoljno je samo da pročitaš njegovih par izjava tokom sezone da vidiš da je lik težak retard

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Aha a zasto je onda onako podigao pehar pobedonosno sa sve onim navijackim skandiranjem ? :D

iz aviona se vidi da je bilo 'pod moranjem'

 

a šta da očekuješ od tog idiota? dovoljno je samo da pročitaš njegovih par izjava tokom sezone da vidiš da je lik težak retard

mislim da si istripovao

 

ne znam za izjave od ranije, ali izjava koju je dao za rts sinoć posle utakmice je bila maksimalno korektna. 

upravo

 

ne bih voleo da ispadne da ga branim, nego ono, jednostavno objektivno misljenje...

 

sve u svemu mnogo sam razocaran u sveukupno stanje u zvezdi, i fudbal i basket...

Link to comment
Share on other sites

na 3vs5 lik daje trojku i onda kao stavlja saku na uvo u fazonu 'sta je bilo', a Pionir ispraznjen

[roflmao]

takodje, nemocno mlatatara rukama na svaku sudijsku odluku, deluje kao malena sisica generalno, lupii bananu Gagicu, pa nesto kao ide iza njega i proziva ga(samo je razljutio Gagaru koji jie posle zakucavao/blokirao kada god je stigao)

da ima bar malo muda, ne bi se popeo gore i podigao taj pehar

nije dostojan da bude kapiten nijednog tima

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

To kada je stavio ruku na uvo je zato sto je bilo nekoliko likovao koji su urlali SUT SUT i dobacivali svasta. Da li su bili redari ili sta vec tek jasno se culo da se neko dernjao sa tribine. A da nije dostojan da bude kapiten je tacno ali zbog nedostatka igrackog kvaliteta pre svega :c

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

iz aviona se vidi da je bilo 'pod moranjem'

 

mislim da si istripovao

 

upravo

 

ne bih voleo da ispadne da ga branim, nego ono, jednostavno objektivno misljenje...

 

sve u svemu mnogo sam razocaran u sveukupno stanje u zvezdi, i fudbal i basket...

nisam, baš sam ga slušao više puta, naročito posle EK tekmi, i stalno lik kenja, kad izgubimo, nemamo sreće, jebiga, teško takmičenje, kurac palac, kad pobedimo, e usrali smo se svima u život, osvajamo. Trudi se da bude korektan, ali ga povuče neka glupost, i onda se desi kao ovo iz poslednje tekme sa peharom.

 

Tadija je u izjavama od kad je došao, osim onog sranja na Twitteru bio normalniji, na žalost

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma da li je moguce da su ovi grobari toliko nerealni tipovi 

 

iskreno smucilo mi se i boli me tuki za zvezdu i partizan, ali ovo serendanje je-bo-te. i sad ono kapiram da serendaju klinci od 18 godina aj loze se prze se i tako to....

 

dobro sudjene bilo a ? dule nije pickarao sudiju trenere igrace? nije davio nikog jel tako? pa da bilo dobro sudjenje lol

 

na stranu u kom je kurcu zvezda, i treba da je u kurcu, a castm kafanu kada skurcaju i partizan i zvezdu i sportom pocnu da se bave sve ostale ekipe

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

na 3vs5 lik daje trojku i onda kao stavlja saku na uvo u fazonu 'sta je bilo', a Pionir ispraznjen

[roflmao]

takodje, nemocno mlatatara rukama na svaku sudijsku odluku, deluje kao malena sisica generalno, lupii bananu Gagicu, pa nesto kao ide iza njega i proziva ga(samo je razljutio Gagaru koji jie posle zakucavao/blokirao kada god je stigao)

da ima bar malo muda, ne bi se popeo gore i podigao taj pehar

nije dostojan da bude kapiten nijednog tima

 

 

To kada je stavio ruku na uvo je zato sto je bilo nekoliko likovao koji su urlali SUT SUT i dobacivali svasta. Da li su bili redari ili sta vec tek jasno se culo da se neko dernjao sa tribine. A da nije dostojan da bude kapiten je tacno ali zbog nedostatka igrackog kvaliteta pre svega :c

upravo to

cak misli da su mu dobacivali na veoma primitivan nacin :) a znamo sta to znaci i kako zvuci :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...