Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

сад је напоран, зато што открива праву истину о циганмали!

ДОЛЕ ЦИГАНСКИ НАЦИСТИ!

СА ПРОПАГАНДОМ ГЕБЕЛСА ПО МЕДИЈИМА!

УА ЛАЖНИ НАЦИОНАЛИСТИ! који бојкотују текме за Ускрс и иду на Косово, а трују нашу децу дрогама!

СМРТ ЗВЕЗДИЗМУ, ЖИВЕО ПАРТИЗАН!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Postali ste kao butthurt feministkinje, drkate se za svaku glupost.

 

Pogledaj sta sam pisao na Partizanove titule sve ove godine. Koliko je to bilo mazanje ociju Partizanovim navijacima, da bi posle u Evropi duvali karu. Cak i tako raspali smo bili bolji od vas, jer smo jednom igrali ligu sampiona, igrali Lige Evrope, ali ono sto je najbitnije, napravili brdo kvalitetnih mladih igraca. Za svih 6 godina vi niste imali ni jednog fudbalera u ekipi, a Evropu ste svaki put zavrsavali u sezoni kupanja, ali ste magicno uvek mislili da ste bili bolji i da Tole namesta.

 

Sto nisi pomenuo nedosudjen penal za Partizan? Ovi za Zvezdu su regularni, ali ako je prekrsaj onaj prvi penal i retardiran pokusaj Stankovica, pa onda iskusan floping Mrdje, onda je i nabadanje u glavu laktom Nineta takodje penal. (Na 1:0 za Partizan)

 

Zvezda ove godine igra prijateljske utakmice u domacem prvenstvu, odatle taj niz.

 

Zajebite me sa vasom 'realnoscu'.

Pozdravi malog Nineta ortaka kada se budete videli, jbg, Mazic mu nije svirao jer nije vratio kamatu :DDDDD

Ako prvi penal nije PENAL+CRVENI jer je tvoj ortak Voja glup ko kurac i poslednji igrac odbrane, onda zajebi pricu, Mazara je pokazao na penal i dao mu zuti da ne usere tekmu, mozes da pogledas i pravilnik sta se radi kada poslednji igrac odbrane napravi faul kojim se napadac zaustavlja u stopostotnoj sansi. 

Evropa ne zna sta ce od tolike kolicine talenata koji iz Humske ode trbuhom za kruhom u najbolje klubove Evrope (sa izuzetkom Jojica i Markeca), samo nastavi da zivis u svojoj iluziji i da podrzavas Duleta, mozes sada i Nikolica, isti su, a nama ovde stavljaj u usta da smo mi magicno mislili da smo bolji i da podrzavamo Cokija, umesto sto ovde godinama govorimo da smo govna.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ljajic, Nastasic, Jovetic, Sulejmani? U odnosu na na Zvezdinu omladinsku skolu, ovo je Dzedaj Akademija :D

Sto ti je toliko tesko da priznas neke stvari?

npr. sto ti je tesko da priznas da Mazic nije sudio cist penal za Partizan?

 

Vama je alibi sto sada ovako seljacki namestate i osvajate to sto je Tole namestao prethodnih godina :DDDD (ili sto bi rekao Lesko IDENTICNO)

Edited by leisure
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

drugari... da gledam naknadno derbi koji je zvezda izgubila boli me bas kurac... ali sam pukim slucajem gledao prvo kolo sampionata na armijskom pasnjaku...

tvrdim da nista brutalnije nisam gledao od toga u zivotu (osim mozda, ali samo MOZDA one utakmice turska - srbija u basketu)... nije problem sudijska greska ili poklon... vec 90 minuta konstantog i bezocnog pisanja po gostujucoj ekipi... da podsetim tada je novi pazar igrao sa 11oro dece koji su bili licencirani, bez klupe (i trenera cini mi se) i na volseban nacin su uspeli da izgube sa 4:3...

 

da sutra sudim utakmicu izmedju tzv kosova i srbije, ne bih imao muda onako da navlacim za srbiju...

 

dok god pricate da zvezda namesta meceve, sve je ok... ali onoga trenutka kada pokusate da stavite znak razlike izmedju naseg i vaseg namestanja postajete smesni...

problem je nasih 15 pobeda za redom... a vi ste osvojili vise titula za redom nego sto ste ih ukupno imali KOJI KURAC KOJE PICKE MATERINE (mracko, ne bukvalno)... pre dve godine smo vas dobili tri derbija za metar dana, ali se ne secam da je makar jedan od vas tada rekao da je zvezda pokazala da je najkvalitetnija ekipa u ligi...

 

secam se kada je zvezda jurila partizan i imala poraz na jna od 1:0... a onda je na marakani vodila 2:0 da bi nam kezman dao gol u poslednjem minutu... tada su svi mislili da je taj gol bio i gol za titulu, ali je partizan izgubio u kragujevcu dva kola pre kraja (jbg davno je bilo da ne guglam, nisam siguran) i zvezda je postala sampion... bez obzira sto svi pricaju da igramo prijateljske utakmice, uopste ne bih iskljucio scenario u kojem se usere cela sezona za 10 dana... primer nije samo kosarka... pa mi smo uspeli da odigramo sa strazburom 2:2 iako smo imali namestenu pobedu i 2:0, 5 min pre kraja...

Link to comment
Share on other sites

Ljajic, Nastasic, Jovetic, Sulejmani? U odnosu na na Zvezdinu omladinsku skolu, ovo je Dzedaj Akademija :D

Sto ti je toliko tesko da priznas neke stvari?

npr. sto ti je tesko da priznas da Mazic nije sudio cist penal za Partizan?

 

Vama je alibi sto sada ovako seljacki namestate i osvajate to sto je Tole namestao prethodnih godina :DDDD (ili sto bi rekao Lesko IDENTICNO)

Samo mi reci koje stvari da priznam, posto si ti taj koji je izgubio kompas, a ne ja. Povraca mi se vise od vasih demagoskih izivljavanja ala Vujosevic, e pa ako hocete da bude svinja, onda cu ja da budem moralni gmizavac.

Mi nemamo alibi, nego je vama alibi sto ste izgubili titulu to sto mi namestamo :D Pa frajeri, imate najbolji tim u drzavi, bili ste prvi na tabeli, pobedi ti svih 15, sami ste krivi

Od te cetvorice igraca koje si nabrojao, Nastasic i Sulejmani nemaju minut za prvi tim, sad ti pricas o nekoj akademiji u poslednjih sest godina, isto tako sada ja mogu da pricam u jeku nase dominacije kako smo izbacili Jankovica, Bastu i vise od pola tadasnje reprezentacije...ja napisem najbolje klubove Evrope, dodje mohr veliki fudbalski mag grdelicke klisure i napise mi za Mitrovica, koji igra u Anderlehtu, idi bre u kurac [roflmao]

evo pusa za lizra i mohra od mene i Mijailovica

https://www.youtube.com/watch?v=57TgMBcb0eM&feature=youtu.be

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

samo posmatram ove svadje i to, ali je l' ti krene pegla nakon sto napises ovo? lakat u glavu je sporan? ok

valjda mu nije sporan lakat u glavu... nego sta se svira zbog toga... :D

mada nemam pojma... nisam mu ja advokat...

ali mi se baca pegla od slike koju je lizr postavio ispod...

em sto se ne vidi da li je igrac zagazio tu liniju (kao da bi covek koji ne vidi lakat u glavu video challenge poput hawk eye sistema :D), em sto se na slici uopste ne vidi da je bio lakat u glavu... tolika je objektivnost... :P

Link to comment
Share on other sites

Po tebi, glavni razlog sto vi imate vise bodova je u tome sto mi nismo uspeli apsolutno svaku utakmicu da pobedimo, a ne to sto vi igrate 15 prijateljskih utakmica. [roflmao]

U kojoj ligi najbolji klub bas sve redom pobedjuje bez ijednog kiksa?

Coki demagogija na delu, a posle sam ja izgubio kompas :D

 

Nastasic i Sulejmani su proizvod nase skole, a Mitrovic ima tek 19 godina i bice prvi napadac reprezentacije u godinama koje slede. (kvalitet napadaca koji svi cekamo deceniju)

 

Na snimku se jasno vidi da je usao u 16, penal kao kuca.

Link to comment
Share on other sites

Po tebi, glavni razlog sto vi imate vise bodova je u tome sto mi nismo uspeli apsolutno svaku utakmicu da pobedimo, a ne to sto vi igrate 15 prijateljskih utakmica. [roflmao]

U kojoj ligi najbolji klub bas sve redom pobedjuje bez ijednog kiksa?

Coki demagogija na delu, a posle sam ja izgubio kompas :D

 

Nastasic i Sulejmani su proizvod nase skole, a Mitrovic ima tek 19 godina i bice prvi napadac reprezentacije u godinama koje slede. (kvalitet napadaca koji svi cekamo deceniju)

 

Na snimku se jasno vidi da je usao u 16, penal kao kuca.

I ja se nadam da ce Mitrovic biti taj centarfor koji nam nedostaje, ali evo mozete ti i mohr da mi napisete da se ubijem :)

Cisto sumnjam i da ce igrati posto se Vucicu svidja kako Mrdja djuska u namestenoj ligi :DDDD Jebote, i Bajern namestio u picku materinu, uhapsili Henesa za porez, sad ce i Rumenigea za namestanje :DDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...