Jump to content

PS4


bolkonski

Recommended Posts

iznenađen sam što je Nenad postovao ovaj topik :D

 

a PS4 je iskoristio većinu prilika koje je MS propustio, plus cena, plus konzola je monolitnog dizajna što je uvek lepo iako je sličan fazon kao XBone, ovde prosto izgleda lepše.



jos samo da objave ekskluzive u narednom periodu i gg.

 

pa ovako napamet izvlačim podatke ali imaće novi inFamous i Killzone, a i onaj DriveClub ekskluzivno za PS4.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ali ja ne znam koji ce ikome kinect

 

pa da bi se proveravalo koliko ljudi gleda film, ofc!

 

dobar je ps4, očigledno mnogo bolji od xbox-a ovako na prvi pogled. dizajn malo podseća na xbox malo na nintendo wii (kad stoji na ovom docku).

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

GoW prosečna igra? 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kako su prebili Microsoft! Ovako sa Rains of Castamere zvuci jos bolje [jupi]

 

Prijatno me je iznenadio Sony svojom odlukom, posto cesto znaju da guraju neke svoj izmiljotine koje im se obiju o glavu (Betamax, UMD diskovi itd).

Ovde se jasno vidi da su izabrali igrace kao glavni fokus konzole a takvu praksu uvek pozdravljam. [ok]

 

Dizajn me najvise podseca na PS2 debeljka:

Wb821p2.jpg?1

 

Jedino gde su se po meni upucali u nogu sa novim dizajnom je sa zadnje strane konzole:

QsmuqwO.jpg?2

 

Ovde ce prasina jednom da se zavuce i nikad vise nece moci da se ocisti [8)]

 

 

 

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Meni je najsmešnije dokle smo mi dogurali kad ti neko kaže: "Neće biti problema da koristite igre koje je neko pre vas koristio!" - dogurali smo do ovacija za nešto što ne bi smelo da se postavlja kao pitanje.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Meni je najsmešnije dokle smo mi dogurali kad ti neko kaže: "Neće biti problema da koristite igre koje je neko pre vas koristio!" - dogurali smo do ovacija za nešto što ne bi smelo da se postavlja kao pitanje.

 

Ovo sam danas skoro pa identično rekao jednom liku, kao, super što je klip hahaha, ali dokle smo došli da nam je klip hahaha jer kaže "e možete da date igru drugome", do mojega.

 

Inače, ko god da je uzeo pare za dizajn kako xboxa i ps4-ke je car jer je prvo uradio ništa a drugo prodao je najvećim konkurentima iste bluprinte :)

Link to comment
Share on other sites

 

Tesko da je fail nesto sto je trenutno realnost. Da su rekli da ce spreciti izdavace da stavljaju DRM na svoje igre pa da bude fail sto to nisu uspeli ali to nikad niko nije ni pokusao da tvrdi od proizvodjaca konzola. Nije niko dovoljno jak da izadje ispred EA i kaze "Momci, nema DRM-a u vasim igrama za PS4/XBONE/WIIU vazi?" :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Prestani da se drogiras.

 

edit: Tj. budi realan, ko zdravog mozga moze da  pomisli da Sony diktira izdavacima on-disk DRM ili nesto slicno? Glavna poena i razlika izmedju konzola je sto XBOXOne ima da to nazovemo hardware-DRM znaci sama konzola je DRM sto ostavlja izdavacima "Pa nismo mi hteli DRM vec to M$ radi" kao sto je i slucaj sa EA koji je dan-dva pred konferenciju rekao kako bataljuje Online Pass i kako su oni sad divni a posle saznas da im Online Pass i ne treba za XBOXOne naslove jer XBOXOne ima ugradjen DRM koji je Online Pass prosto receno.

 

Nemoj da si tezak leba ti, gadjacu te bajatim u protivnom.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...