Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

Da mogu peglom bih presao preko te besmislene zvezde :c

Ali sam podigao da se vidi da sam u mrtvom moru i da ne mogu da potonem!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije besmislena nego odražava to što se osećaš kao Rijana!

  • Upvote (+1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Сјајне слике. Заиста занмљиво путовање. Лепо си ти то обишао :)

Просветли ме, да не силујем Гугл, шта је Ђикијев пилон? Или боље, ко је Ђики?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

grujo, oplodi mi sestru!


Просветли ме, да не силујем Гугл, шта је Ђикијев пилон? Или боље, ко је Ђики?

 

đilas, most na adi

Link to comment
Share on other sites

@vanja

da, i ne predstavlja realnu potrebu :c

 

БРАВО ГРУЈО МАЧКО!!!!!!!!

 

кад си био у Дамаску? има ли рата?

Nisam bio u Damasku, nego se tako zove taj ulaz u stari grad Jerusalima, posto si u to vreme tuda morao da prodjes ako hoces da izadjes na put koji vodi ka Damasku :) U ovom obliku je napravio faking Sulejman pre 500 godina otprilike, a prvobitno, gugl je our friend :)

Inace, imam druga koji je bio u Siriji nesto malo pre nego sto je izbilo sranje i odusevljen je. E sad, mozda mnogo trazim, ali svakako da ako se u skorije vreme smiri situacija, pokusacu da napravim neki trip Bejrut-Damask-Aman, posto sada kada sam bio nisam zeleo da odem u Jordan. Oni su retki u tom okruzenju koji ce te pustiti iz Izraela, ali je opet prevelik cim jer mozes da odes do grane, pa da taksijem prelazis, pa tamo sa druge strane da nalazis drugi taksi,itd itd.

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grujo, jel ti je plavuša na bicikli sestra? Mnogo mi ličite, imate isti pogled :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...