Jump to content

pričajte


Recommended Posts

u mikrosoftu je neko pogledao google hangouts aplikaciju, i pomislio "da, odlična je ideja da se ne vidi ko je online a ko nije i ko uopšte ima instaliran skajp a ko je samo u imeniku"

Link to comment
Share on other sites

u mikrosoftu je neko pogledao google hangouts aplikaciju, i pomislio "da, odlična je ideja da se ne vidi ko je online a ko nije i ko uopšte ima instaliran skajp a ko je samo u imeniku"

 

ko nije probao Skype metro aplikaciju za Win8 PC taj ne zna sta je patnja

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

"sjebu" je relativan pojam, evo sad se svi kunu u simplifikaciju UX (flat components, buttons-free input, content over design, etc...) i to je navodno next best thing since sliced bread. Pogledas kako se promenio gmail ui, iOS GUI, pa cak i ultra-konzervativni i inertni sajtovi kao BBC-jev pocinju da uvode neke od ovih koncepata. 

 

Mi koji smo generacija navikla da su podesavanja UVEK u Edit > Options > Advanced i kad ode tamo zeli da vidi koliki je buffer size pri strimovanju mp3-a.

 

Danasnja generacija hoce samo veliko plavo Play dugme. 

Link to comment
Share on other sites

boli ljude kurac bas za edit > options > advanced. to sto je bitno jednom procentu covecanstva ne donosi pare. da bude jos plasticnije, rl primer:

 

otisao matorać da kupi radio i prodavac mu objasnjava: vidite, ovde imate dek za kasete, cd plejer, radio, dynamic bass system, ekvilajzer, sleep, i naravno, uredjaj je stereo...a matori kaze:

 

STERAJ MU GA TI MAJCI, SAMO DA ON SVIRA

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

 

Ali najzanimljivije je sto i ljudima kojima je to nekada bilo bitno sada vise nije toliko. Dosta kolega na poslu je oberucke prihvatilo Metro UI i srecni su kao mala deca sto sad ne mogu da kopaju po opcijama, jer im je to oduzimalo vreme. A to su sve IT ljudi koje tehnologija "zanima".

 

"Brain = off" radi na svim starosnim dobima i obrazovnim slojevima drustva.

Link to comment
Share on other sites

pa brate kakav brejn on za jebeni plejer. stvarno, daj mi jebeno veliko plej dugme i ne smaraj me di-džej opcijama na mom malom radio prijemniku ili čemu već...

  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

i to stoji, al ovde pričamo o aplikaciji za chat i telefoniranje u kojoj nemaš indikator ko je online a ko nije

 

edit: mislim na hangouts, skype to ima, iako ne može da se podesi da ne prikazuje offline kontakte

Link to comment
Share on other sites

edit: mislim na hangouts, skype to ima, iako ne može da se podesi da ne prikazuje offline kontakte

 

Moze, nisu to sjebali :) Samo stavis da ti u People budu samo oni koji su available, po defaultu je "all".

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pojma nemam kako je kod vas ja jebeno disem na skrge. Teze mi nije bilo ni kad sam bio bolestan ili imao neki napad, racunam kad bi ga sad imao mogli bi da zovu da me nose pre nego sto se usmrdim. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...