Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Само оштро. Болесно ми је да се иста сцена понавља сваке године и нико не одговара. Ако је већ тако, укините лепо све тестове и мирна Бачка. Овако је циркус због кога се гро клинаца нервира и онда испадне пу пике не важи. Сећам се кад сам ја полагао пријемни, 95/96 тако нешто, поништили српски. Као провалили тестове. 2013, опет исто ... Докле?

Већ други пут ово спомињеш и морам да проверим своју обавештеност, али ја се не сећам да је иједном поништен пријемни од времена када сам ја полагао? По овоме што пишеш испада као да се сваке године десио неки скандал по питању тестова, мени у сећању нема ни једног јединог, who was phone?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je pričao stric da je tamo negde oko devedes druge, kad je on hteo da upiše Teslu, na dan upisa (ili prijemnog, zaboravio sam detalje) izašao direktor u dvorište škole, bacao neke papiriće pred klincima s roditeljima (bukvalno bacao u masu, pa ko uvati, uvati) i tako je protekao "upis". Koja kaubojština, mora da je bio neki SPS-ovac.

Link to comment
Share on other sites

Кори могуће је да сам у криву али се сећам да су мени поништили пријемни из српског.

Нешто ми се мота по глави да сам и претходних година читао по новинама како је било проблема са тестовима. Искрено, ако нађу фотокопију испред школе макар и сваке друге године, нешто дебело ту није у реду. Све и да понове тест па као буде у реду. Ако набасаш на прави податак, подели га са нама, молим те,

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ocekivao sam vise od jednih novina renomea Kurira :( Tipa koje droge su koristili, koja im je bila najcesca poza, da li su zvali Charlie Sheena da im se pridruzi, itd

dat comments

sta vredi lepota i sve kad mogu da te kupe za 2 koktela ,1 vutru i 50m evra dzaba spotovi dzaba sve kad moze da je okrene ko hoce

wat

Link to comment
Share on other sites

Ali jednu vutru

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kada sam video po netu da se sheruje ona slika kako je nestala dza bu, prvo sto mi je palo napamet da je otisla negde da se prca, nisam bio daleko od istine, ko joj jebe macehu!

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...