Jump to content

pričajte


Recommended Posts

@kili

 

seljak je state of mind, i poprilicno sam siguran da to nisam

 

zivim ovde vec 2 godine tako da znam gde je sta i koliko mi treba dokle, izabracu vracar pre medaka, hvala

  • Downvote (-1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

@ cene - jako su pale cene, 150e na Vračaru može da se nađe stan prilično ok, za 200 već biraš šta hoćeš ... kolega je sad iznajmio u "belim soliterima" u vojislava ilića, doduše na nekom 12. spratu, super stan od 45 kvadrata za 150e skroz sređen i jako lepog izgleda, super i pogled i sve :) Samo je eto pitanje koliko često taj lift neće raditi, ali pored toga, stvarno nikad bolje.

 

@ došljaci - bila mi simpa neka baba iz kraja kad su za uskrs svi otišli kućama koja je rekla nešto na fazon "što je fino i mirno sada, kad su svi beograđani otišli kući" :)

Link to comment
Share on other sites

to je rekao duško radović, da nije to istokova baba?

izvini kili sto necu da zivim na medaku, pun sam kompleksa 

 

@igor

 

nisam bas siguran da su pale :/

pa za 2 godine su roknule samo tako. ili nisi gledao, ili si jeo eksere s cubkyjem.

uglavnom za 300 eura mozete da birate

  • Upvote (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

to je rekao duško radović, da nije to istokova baba?

pa za 2 godine su roknule samo tako. ili nisi gledao, ili si jeo eksere s cubkyjem.

uglavnom za 300 eura mozete da birate

 

možda je! mislim, nije baš tako bilo isto, ali jako vuče na to, možda je samo od godina "gluvotelefonovala" izraz!

Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da mi predlazete da zaobilazim agencije i da se uhvatim oglasa?

 

Ja bih išao isključivo preko oglasa, pa tamo recimo na halooglasima štikliraš ono "vlasnik" i udri po svemu što ti onda ponudi. Sigurno ćeš naći nešto fino.

 

Agencije su ok ako nećeš da se cimaš da oni sve odrade za tebe i uzmu 50% prve kirije. One agencije "daj nam 20e da ti tražimo stan" to zaobiđi :)

Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da mi predlazete da zaobilazim agencije i da se uhvatim oglasa?

 

svakako ces u 90% slucajeva doci do agencije, cak i preko tih oglasa. u svakom slucaju ih zaobidji, sem ako ne zelis da ti uzmu kintu za nesto sto nisi ni video.

ipak je i dalje najbezbednija varijanta da "imas nekoga ko zna nekoga ko izdaje stan" (inb4 no shit).

 

sto se cena tice, neki dekica je stan pored mene (Dorcol) izdavao za 150 evra i pozvao me da udjem jednom unutra, da vidim i preporucim nekome. stan od ~40kvm, doduse sa onim starim namestajem a la '80, ali i dalje smesna cena za tako nesto.

edit: izdao je stan nedugo posle toga, jbg =D

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

e ljudi, otkrovenje sinoć.

 

nemojte da duvate. apsolutno nikada. duvanje uništava samopouzdanje, i kad ste napušeni overthinkujete sve  i na kraju ne uradite ništa. duvanje te na kraju otera u rupu, tvoj mali sejfzon, u kom ništa loše ne možeš da uradiš i ne izlaziš iz njega.

a bez samopouzdanja ste kurac. dodajte samopouzdanju dobar smisao za humor, kojeg većina ljudi ovde ima, i malo intelekta i to je to. success in life.

kapiram da nisam sad otkrio toplu vodu, ali čisto ako neko još razmišlja o vutri ili mu je kul da duva, neka ne radi to.

 

duvanje može kad se ode u penziju i kad se potpuno isključiš iz sveta i kad imaš vremena za sebe i razmišljanje.

 

inače, kowalski sinoć pocepao. pozdrav coki.

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

e ljudi, otkrovenje sinoć.

 

nemojte da duvate. apsolutno nikada. duvanje uništava samopouzdanje, i kad ste napušeni overthinkujete sve  i na kraju ne uradite ništa. duvanje te na kraju otera u rupu, tvoj mali sejfzon, u kom ništa loše ne možeš da uradiš i ne izlaziš iz njega.

a bez samopouzdanja ste kurac. dodajte samopouzdanju dobar smisao za humor, kojeg većina ljudi ovde ima, i malo intelekta i to je to. success in life.

kapiram da nisam sad otkrio toplu vodu, ali čisto ako neko još razmišlja o vutri ili mu je kul da duva, neka ne radi to.

 

duvanje može kad se ode u penziju i kad se potpuno isključiš iz sveta i kad imaš vremena za sebe i razmišljanje.

 

inače, kowalski sinoć pocepao. pozdrav coki.

tumblrkupna6ztrn1qankx4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...