Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Vico, bolje stavi u usce u garazu, na keju su negde uveli plavu zonu za parking. Ja naravno nisam nigde video znak i stigla mi je kazna.

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Realno, bez da prozivam nekog da se razumemo, ali totalno je bahaćenje ići do centra Beograda kolima, sam. Nepotrebno se troše pare, nepotrebno se zagadjuje grad, nepotrebno se prave nenormalne gužve jer 50 ljudi u 50 automobila zauzima mnogo više prostora po ulicama nego jedan autobus sa 50 ljudi... Čist luksuz sa moje tačke gledišta. Ali dobro, kapiram da svako ima svoju računicu.

POTPUNO si u pravu. isto i sam mislim.

 

edit:

a evo i moje računice: Đidobus+ me, kao zaposlenog mesečno košta nekih 3,3k valjda (ne znam tačno, ne kupujem), a za 21 radni dan u proseku mesečno pređem nekih (21x14=) 294km, neka bude 300, na šta potrošim (~7x3=) 21l goriva, koje košta (x150) tačno oko 3,3k dinara. i imam mesto gde parkiram i volim da verujem da imam expert traffic pathfinding, tako da u 7 ujutru ponekad jurim 1Drgn, ali mi ne uspeva.

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Narucio sam danas preko ticketline-a karte za derbi pa me zanima da li je neko od vas ranije narucivao nesto preko njih i da li su oni pouzdani sto se tice karata ?!

Hvala unapred na odgovorima.

sta ti, onako iskreno, mislis?

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

PAZITE SE MANIJAKA: Skida se go i masturbira u tramvajima u Beogradu!

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/699045-pazite-se-manijaka-skida-se-go-i-masturbira-u-tramvajima-u-beogradu

 

- Star je između 25 i 30 godina, na vratu ima tetovažu, a kosa mu je kratka i crna. Skine pantalone i donji veš i onda počne da dahće i pada u trans, dok u tramvaju ima dece - kaže svedok ovog čina u tramvaju broj 2

 

wtf ? :D

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

promašio si topik

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

PAZITE SE MANIJAKA: Skida se go i masturbira u tramvajima u Beogradu!

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/699045-pazite-se-manijaka-skida-se-go-i-masturbira-u-tramvajima-u-beogradu

 

- Star je između 25 i 30 godina, na vratu ima tetovažu, a kosa mu je kratka i crna. Skine pantalone i donji veš i onda počne da dahće i pada u trans, dok u tramvaju ima dece - kaže svedok ovog čina u tramvaju broj 2

 

wtf ? :D

 

Јуче се неки лик попео го на споменик код Храма Светог Саве, дошла полиција и, у првом покушају да га скину, ујео је пандура за прст. И ово је био неки млађи лик, вероватно исти овај. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Nema drzava pare, pa pustaju ludake iz bolnica...

Ko 93, secam se da su bili cesti slucajevi da vidis na celavo osisane izgubljene likove koji u papucama i pidzamama besciljno lutaju gradom :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jebote, 3 sata sam bio "online" bez ikakve potrebe, na posao sam stigao u 11, večeras se družimo do 7. Neispavan sam i blesav, klince posetio stomačni virus pa prešao na ženu, ja u paranoji ne jedem ništa sem vode i posnog keksa - prošli put sam hteo dumrem jer sam povraćao još jedno 3 puta nakon što nije bilo više šta da se povraća, podsetio sam se srednjoškolskih pijanki.

 

nisi se lepo namazao :D

 

Nisam, ko mi kriv

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...