Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

lol, kurve slikaju sise, programeri kod :D

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nema negroidnih humanoida u mojoj firmi!



Ali orgija ofc, selimo kancelarije na vrh zgrade koja je najveca novinska kuca u Cirihu i imaju hiljade zena zaposlenih. Samo ih u kol centru ima na stotine, sve studentkinje!

Link to comment
Share on other sites

realno tebra, može da kara sa strane :DDDD

to je izgleda trip verenih i oženjenih na ruru, da kenjaju po forumu a irl nose pločice i kupuju kojekakvo prstenje!

inače daki, ne hvališ se da si kupio elp pumpu kod sava centra. bio sam u pokretu pa nisam uspeo da uslikam ali verujte mi na reč!

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Oce da otvore branch u NS-u i da me promovisu u CEO-a! I dobio sam masnu povisicu, hehaheho! I tim lideri me nahvalise da sam masina za programiranje. Ovaj dan je car! Samo jos sunce da grane!

 

Haha kako te usralo :)

Mada znas kako biti CEO nije naivno, bice ti tesko da nadjes ljude koji ce da rade kvalitetno tako da ono nije bas ni med i mleko :)

Link to comment
Share on other sites

uzeće ove priučene, np

 

a i taman Daki možeš Dvinija da zaposliš :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mani se srbije daki . divini bezi na jesen/zimu ako bog da, i nema te plate/pozicije koja ce ga zadrzati ovde. cestitam na povisici :)

kad smo vec kod toga, kolektiva trazi CTO-a, i dobro placaju, ako je neki dobar programer sa foruma sa iskustvom u vodjenju zainteresovan.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...