Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

од како је отворен реновиран и унапређен погон у Панчеву, НИС има најквалитетније гориво на пумпама.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

 za crvenu kupiš oko 6.5l, a pošto je razlika u ceni 3 din, ti na hiljadu din štediš oko 20. što nije ni blizu cene litra goriva

matematika je jaka u tebi xD

a bukvalnost je jos jaca u tebi. 

 

nije oko 20, nego 26din ustede.

zamisli da sam napisao "dobijam jednu petinu litre manje za crvenu" . na hiljadu dinara se ne primeti, ali na hiljadu kilometara se i te kako primeti. vise sam aludirao na to da dobijas manje istog djubreta, za vise para. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

од како је отворен реновиран и унапређен погон у Панчеву, НИС има најквалитетније гориво на пумпама.

sve pumpe koriste nisovo gorivo, tj kupuju ga od nisa, jedino se evrodizel uvozi (barem je tako bilo pre par godina, ne znam da li se ista menjalo)

Link to comment
Share on other sites

е баш има!

 

nema sigurno. 

svako gorivo u srbiji je istog kvaliteta - znaci djubre, osim sto neke pumpe stavljaju svoje aditive i slicne stvari pa ljudi kad sipaju na omv-u misle da je kvalitetnije od onog na luk oil ili u tvom slucaju, kad ljudi misle da je srbijansko nisovo gorivo bolje od ostalih. a zapravo sve dolazi iz iste rafinerije.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ima logike kad kazes tim programerskim jezikom. Ispao sam glup.

 

 

Narodski rečeno, u deset navrata. Kilogram nekog mesa neka košta 200 dinara, u deset navrata je poskupelo po 10 dinara, ukupno 50% od prvobitne cene pre tih deset poskupljenja.

 

Nego

 

 

Drugari iz Beograda, bio bi večito zahvalan ako neko ima da mi pozajmi na dva dana drugu knjigu iz serijala o Witcheru da pročitam. Pročitao sam prvu za noć, i sad mi se jako čitaju ostale, a u gradskoj biblioteci Bga već neko vreme su tu samo prva i treća knjiga...

 

Podižem ulog, uz večitu zahvalnost stiže i ekskluzivna mogućnost da se popije koje pivo prilikom primopredaje knjige/knjiga , ajd neko mora da ih ima :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sve pumpe koriste nisovo gorivo, tj kupuju ga od nisa, jedino se evrodizel uvozi (barem je tako bilo pre par godina, ne znam da li se ista menjalo)

 

delom koriste nisovo pa sipaju aditive delom uvoze "svoje".

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam kako si došao do 26 din, al ajde

 

nisam bukvalista, i na soma km je relativno smešna cifra, manje od 200 kinti, jbga to je daleko od "i te kako se primeti"

 ponavljam, imaš pravo, čak i da je manja cifra, u slučaju da je zaista isto sranje. meni je samo glupo da tu pametujem imajući u vidu da je zaista mala razlika u ceni

posto sam u prvom postu izneo cifre metodom "odokativno", sad sam hteo da budem precizniji pa sam pogledao cene na danasnji datum :) otud 26.

kako god, meni je isto nebitno da li stedim (ako je 20din uopste usteda), vise sam se osvrnuo na princip - stavicemo da je euro premium jedino dostupno gorivo i skuplje je u proseku 4din po litri, a nema ni traga od eura ni premium-a, vec je isto gorivo sa aditivima koje  i sam mozes da kupis i sipas u obican bmb. uglavno, nista novo u srbiji, prepakuju djubre i naplacuju vise. :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

edit: quote
 

 

 

 

 

Podižem ulog, uz večitu zahvalnost stiže i ekskluzivna mogućnost da se popije koje pivo prilikom primopredaje knjige/knjiga , ajd neko mora da ih ima :D

 




Ima Nikitina nesudjena ljubav :DD

59748_555082961190216_1008076514_n.jpg

Edited by majebeni-marko
  • Upvote (+1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

koja je bre ova?!?!?!?!?!

 

jbt... neću preživeti ovo proleće.



nema sigurno. 

svako gorivo u srbiji je istog kvaliteta - znaci djubre, osim sto neke pumpe stavljaju svoje aditive i slicne stvari pa ljudi kad sipaju na omv-u misle da je kvalitetnije od onog na luk oil ili u tvom slucaju, kad ljudi misle da je srbijansko nisovo gorivo bolje od ostalih. a zapravo sve dolazi iz iste rafinerije.

koliko znam, OMV (ili EKO, sad nisam siguran) uvozi svoje derivate, a ostalo proizvodi NIS. od kako NIS proizvodi derivate u obnovljenom pogonu, oni su na nivou kvaliteta EU država i normi. dakle, okej, nije najbolje, ali dobro koliko i sve ostalo. meni je najbolje jer je mejd in Srbija.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

edit: quote

 

 

 

 

Ima Nikitina nesudjena ljubav :DD

59748_555082961190216_1008076514_n.jpg

 

 

Ček, ova riba iz spoilera ima witcher knjige? :D Daj kontakt neki :D

 

Ako nije ona, koja je? Nikita je za svoje vreme na forumu imao razne nesuđene ljubavi, on je večiti platonista :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

komisnica. steta sto se tetovira i pusi drogu :tf:

309557_10200230742640496_1408460171_n.jp

a da, to je ona crvenokosa zmaj-devojka.

 

šteta nije što puši drogu i što se istetovirala, prava je šteta to što je neću jebati dok ne pređe na nove nivoe svesti, zavraćenih očiju. e to je šteta.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

a da, to je ona crvenokosa zmaj-devojka.

 

šteta nije što puši drogu i što se istetovirala, prava je šteta to što je neću jebati dok ne pređe na nove nivoe svesti, zavraćenih očiju. e to je šteta.

Da, samo zbog toga je nećeš jebati :D

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Po nju ili tebe?

 

:::

 

po nju, mene i kolektivitet Čovečanstva. mislim da bi taj seks uplivao u kolektivno nesvesno po Jungu.

Da, samo zbog toga je nećeš jebati :D

vidim da je neprecizna formulacija. nije prelazak na nove nivoe svesti uslov ili uzrok, nego posledica. je li sad jasno? :)

o uzrocima odsustva tog epskog jebanja je suvišno trošiti reči. i živce.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

a da, to je ona crvenokosa zmaj-devojka.

 

šteta nije što puši drogu i što se istetovirala, prava je šteta to što je neću jebati dok ne pređe na nove nivoe svesti, zavraćenih očiju. e to je šteta.

Drale, nikad se ne zna.

 

 

Ček, ova riba iz spoilera ima witcher knjige? :D Daj kontakt neki :D

aj ako bude organizovano neko ispijanje piva ovijeh dana, cimnucu te da razmenite lektiru, posto sam sad skapirao da je nesto jebu na sljaci i da radi neke smene po 16sati, ujedno, ako imate posao neki za ovo celjade, javljajte. Pristojna je, pametna, itd.

 

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

drale, you went full duljo

 

 

odlicno :DD jel radi part-time :D : 

:D:DDD

:

D

:DD

duljizam je jak u meni, samo ga ne eksponiram i nisam zen.

 

a za ovo part tajm htedoh i ja da pitam, ali se stužih malo, pa preskočih...

 

:))))))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

aj ako bude organizovano neko ispijanje piva ovijeh dana, cimnucu te da razmenite lektiru, posto sam sad skapirao da je nesto jebu na sljaci i da radi neke smene po 16sati, ujedno, ako imate posao neki za ovo celjade, javljajte. Pristojna je, pametna, itd.

 

 

Fino, fino, javi ti šta i kad, i pre svega dal je voljna da uzajmi knjige :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...