Jump to content

Prizemlje


sh

Recommended Posts

@debeli

Nisam, nego dobijam sve bolje i bolje poslove, ljudi imaju para pa me ne mrzi da radim... 90% poslova zlatne lajsne na plafonu pa i nije za pokazivanje :(

@zwerko

Ova kao cinema sofa 4k, jedna stolica 800$, kamin 5k .... Cela kuca jbm li ga koliko, tek sam podrum i prizemlje uradio, ostao je jos sprat velicine prizemlja, recicu cenu na kraju ukupno u koliko nekoga zanima :D

A ovako izgleda celo naselje, trenutno se gradi, nemam trenutno ni jednu sliku sa gradilista.

FuwahYb.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa i jeste, ovaj mermer/sta-je-vec dole ne deluje tako toplo =/

doduse, kapiram da Ш mora da ispostuje neke zahteve, mozda se i njemu ne dopada(?), jebemliga.

@Sh

htedoh jos prosli put da pitam, ali ne znam zasto nisam:

kapiram da ove slike provlacis kroz fotosop pre nego sto ih saljes klijentima? je l' mozes bar jednu sliku neobradjenu da ostavis, cisto kao "pre i posle" fazon, ako nije frka?

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

@debeli

Nisam, nego dobijam sve bolje i bolje poslove, ljudi imaju para pa me ne mrzi da radim... 90% poslova zlatne lajsne na plafonu pa i nije za pokazivanje :(

Hah, da znas da sam prvo pomislio ovo za sve bolje i bolje poslove. :)

Odlican rad...

jedino sto mi malo bode oci cloth koji je prebace preko kozne garniture i ovaj tepih ispod stola (deluje malo kao da se guzva ko papir ).

Svidja mi se dizajn iako je prvo sto se nauci na faksu :) (bela, crna, siva i.... CRVENA) dobra kombinacija. Ova crna cigla odlicna za enterijer.

gg

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Мени су једино ове слике некако превише нападне, за такве гајбе ја бих увек пре ишао на неки сензибилитет графика и то ''контемпорари'' фазона, можда чак и моно скроз.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

slažem se sa svima lol

Odličan rad, svaka čast Sh. Svaka čast i liku koji će tu da živi, ja ne bih mogao. Dovoljno mi je samo da vidim taj pod jebeni, kao da si na bazenu a ne u dnevnoj sobi, suviše hladno što reče Doca. Za slike se takođe slažem sa Duljom. Kad smo kod toga, imam utisak da si ti pokušao malo da "utopliš" celu situaciju upravo pomoću tih slika, kao "ajde da malo ugrejem atmosferu.. hmmm.. CRVENA LOL" :) Isto važi i za tepih i prekrivač, kao "suviše mi ovo sterilno, daj malo da ga zgužvam, da izgleda realnije", i to je ok razmišljanje sa tvoje strane, pošto kontam da si kod tih elemenata imao slobodu (ne verujem baš da gazda zna kakve će slike da kači na zid:))

Link to comment
Share on other sites

gde se dakica sakrio

inace, odlicno zaista, jedino mi se trpezarijski set (sto/stolica) ne svidja.. ostalo je momacki bas

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo testa finalne varijante

1NlZhEa.jpg

Ovo je dobar i poshten render...

kad bi malo diskutovali oko kadra i kompozicije, tu ima da se kaze par stvar.

- Mislim da je glavni problem ova kamera na metar od zemlje, ne daje realnu sliku o prostoru.

- Iz te kamere se ova kozna garnitura za sedenje pretvorila u dominantnu stvar u tom prostoru (a ne treba da bude), pa malo bode oci sto se pola zida sa slikama ne vidi iza.

- Kapiram da si radio masovnu produkciju rendera, tj. seriju slika pa nije bitno bas da je svaki piksel na mestu, ali ako budes se zabavljao s time jos... mozda bi mogao malo dramaticnije svetlo da stavis, ovako je previse jednolicno (za moj ukus barem). Scena ima dubinu i dusu je dala za to.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...