Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

diplomirao sam danas. napokon da skinem usrani faks sa vrata (inb4 vića "što si stavljao faks na vrata"), sad se lakše diše!

šaljite mi poslovne ponude u inbox. ne odgovaram ukoliko je plata manja od 2k evra. hvala na razumevanju.

Idemo bre Dobi!

Edit. Jedan pobednicki seal za Dobija!

charlie_sheen_Meme_Dump-s350x350-150912-580.jpg

Edited by ducky
Link to comment
Share on other sites

gj Doco!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Brao Dobi, daj neki future garage od izvođača sa istim imenom!

@pravda za uroša:

Neverovatno mi je kako niko nije napisao da je mogući razlog jednostavno to što je taj isti Uroš nabijao baklju u usta njihovom kolegi, ovi jedva dočekali da nađu poovod da ga odvale od batina i to je to. Kontam da bih i ja slično uradio da sam na njihovom mestu, ako ćemo iskreno.

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

Треба ми неки усб од 8 или 16 гига па ме занима који да узмем :Д или сви имају исте брзине читања писања :)

Uzmi neki od 8 ili 16 giga, bice u potpunosti odgovarajuci za tvoje potrebe! :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

brzina je skoro pa proporcionalna ceni za isti kapacitet, tipa krš od 16GB sa brzinama ispod 20/20 je ispod 10€ a nešto tipa data traveler ultimate sa nominalnim brzinama citanja preko 100mb je 40€ pa ti vidi šta ti treba...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...