Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa nije čovek trolao, dampovao je na seriju, ja sam zamjetio da je njegov avatar, u nekom smislu, relevantan za vajb koji je kroz taj post pokušavao da projektuje, te sam podelio to svoje zapažanje u najkraćoj formi možda ne do kraja svestan konteksta u kom će tih hiljadu i kusur reči biti protumačeno!

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

@Šeki (jbt, 7 odgovora od kako sam mislio da ću da pročitam ovu temu):

kopirao si prethodnikov avatar. Duljo te nije video kao osobu koja to radi. očigledno nema visoko mišljenje o pomenutom načinu izražavanja. na stilskom nivou, dakle, ne kvalitet ili opravdanost samog stava.

Onako odokativno cenim da dulio kopiranje avatara korisnika iznad tebe, u stituacijama gde je to pogodan odgovor ili reakcija na trenutnu tematiku ili post samog vlasnika avatara, ili kada prosto želi da se kaže jebiga to je on [uneti ime korisnika] , smatra za loulevel rurovanje i da ga je razočaralo što to i šek radi.

/Edit A možda prosto previše analiziram. :D

dobar si bre dobar si.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Овај Драле јебе кеве, по други пут:)

Настаде енигма од десет постова од тога што сам ја Шекију написао нешто што је могао и да заборави после три секунде јер је толико отприлике битно:) Мислим, капирам да сам и ја пејстово аватар фазон двапут до сада:)

Јебига, некако сам подразумео да је значење мог поста јасно, вероватно сам истрипово да људи генерално знају у ком сам фазону са avatar-trainovima, а ето, можда никад нисам ни реко:)

А мислим да Шеки заиста то није урадио ниједном и баш сам имао неки anti-avatar-train bromance са њим [:D]

Otpor drugovi! Recite ne stilskom establišmentu! Kopiranje avatara je izbor a ne odsustvo stila! Dokažimo ekvivalentnu ekspresivnost! Pravda za avatare!

Истина све:)

Али ипак, овако нароцки перципирано, ако се нешто наметне као некакво, а ти га исфураш, ма колико ти то заправо бирао и капирао и радио са стилом, опет је први трип ''мали мујо'', све док ти заправо не кажеш како и шта:)

Оно, кад видиш лика у шеширу са ајфоном, ти си у фазону да је хипстер, а не зен мастер који баш готиви респонсивност ајфона и носи шешир који му је деда оставио:)

Наравно, што се тиче самог пејстовања аватара, он као такав не представља одсуство стила, јер ту постоје разни фактори (адекватност употребљеног аватара, тренутак, поента), али ако узмемо пример зен мастера са шеширом и ајфоном, изнад тога увек стоји тамно стакло avatar-trainova у десет постова заредом, а од којих ниједан не мора бити адекватан за пејст.

Ах, екстра, дуго нисам извотово!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

И још да додам, још нешто што не волим код аватартрејнова је што су практично failsafe, тј. било који аватар пејстован испод било ког поста ће ићи од ''просечно'' до ''сјајно'' што се тиче успешности. Тј. у 90% случајева где је дотични фазон употребљен, мозак посматрача је сам избрејнстормово линије повезивања и утиска, преко гомиле натегнутих стаза и богаза.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...