Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

boli ih kurac, google translate i vozi

ja ipak mislim da je bing translate,da je gugl translejt sve bi bilo do jaja :LOL: :LOL: :LOL:

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja ipak mislim da je bing translate,da je gugl translejt sve bi bilo do jaja :LOL: :LOL: :LOL:

nije bing translate sigurno, ne radi bing translate za srpski

[V]

rekao sam "dobro jutro" nekoj starijoj komsinici iz zgrade, zena me pogledala i iskulirala.

ja u zadnje vreme praktikujem da ponovim jos jednom "dobro jutro", samo dosta glasnije, po nekad se bas primetno posrame pa sam na kratko srecan.

Link to comment
Share on other sites

da, to je taj rad, kad iskuliraju samo ponovis glasnije, a oni promrmljaju dbrjtrrrtt i pokriju se ushima. stoka.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

čudno je to sa babama. jedina osoba u mom ulazu koja se ne javlja na hodniku je neka babuskera (i to baš onako prilično gadna), sa svim ostalim komšijama se uvek fino pozdravim i razmenim koju o gomili računa i higijeni ulaza.

Link to comment
Share on other sites

Jednom ogromnom internacionalnom forumu na kome blejim godinama gugl je juče zapretio da će raskinuti ugovor o reklamiranju ukoliko se ne uklone threadovi sa ''eksplicitnim'' sadržajima, odnosno pandani našim gole žene/klinke topicima. Kakvi cenzuraški seljoberi.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

www.skyscrapercity.com

Ti threadovi i jesu u delovima foruma koji su samo za registrovane korisnike, ali gugl ima svoje puteve verovatno, da ga jebem. Samo je jutros stiglo svim moderatorima da sa svojih sekcija (pošto manje više svaka zemlja ima svoju sekciju na forumu) uklone threadove te vrste.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

prevrne mi se stomak 30 puta kad samo pomislim na 'najveci-smo-protivnici-nasilja-ubijamo-hiljade-ljudi-dnevno-svuda-po-svetu' i 'branimo-seksualno-eksplicitne-sadrzaje-klinke-nam-se-masovno-karaju-sa-13-godina' tripove, je l' ovo skrivena kamera neka...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...