Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ради се о стилу потрошње, Гуза потроши 1080 динара и каже лепо да га деру, јер не прича телефоном толико. смешно ми је то "сјебао сам се". као заштитите ме од мене самог. ма лол. у капитализму? ахахахаха...

у економији се то зове "креирање потреба". немате потребу, али вам је креирају и онда наплате услугу. реално, ни дан данас, НИКО нема потребу да због посла вуче са интернета на мобилни никакве податке. то је сурова истина, остало смо сами умислили, и плаћамо сопствене слабости и дезорганизованост и ја кажем АКО!

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

drale bi seo na stolicu zapalio pljugu i rekao jebiga kapitalizam kad bi dosli da mu odnesu tv i lapas jer je zaboravio da mu je ukljucen torent kad je teterovao

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ako dozvolis da ti torent vuce preko paketa, nemas ogranicenje protoka na telefonu a upoznat si sa paprenim ciframa koje slede nakon probijanja paketa retardiran si...a ako nisi upoznat sa cenama i celom situacijom a ipak pametujes sa hotspotovima i cudima, e ko te jebe

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

не, Драле узме пакет за мобилни да прича, и пакет за интернет на каблу за скидање торента и не боли га глава. не зна шта је тетеринг (сад сам погледао, научена нова реч), не зна шта се пола тих ваших "неизбежних" ствари на телефону и плати једино кад је у иностранству, а деца му болесна, па се заборави и накуца 9к динара. и не жали се због тога. сјебао сам се, платићу.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

drale zvucis ko cale koji ne da svoju nokiju 3310.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

@dvini:

bolje i to nego da se buni što mu je račun onoliki koliko je potrošio, zajeb ili ne

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ako dozvolis da ti torent vuce preko paketa, nemas ogranicenje protoka na telefonu a upoznat si sa paprenim ciframa koje slede nakon probijanja paketa retardiran si...a ako nisi upoznat sa cenama i celom situacijom a ipak pametujes sa hotspotovima i cudima, e ko te jebe

vidi ovoga sto deli dijagnoze

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

сад сам и ја ћале.

:)

и схватам да су били у праву за многе ствари. дај ми још мало времена, потврдићу ти да су 100% били у праву за све.

шалу на страну, не тресе ме та грозница мега моћних телефона за све. лепо кога то ради, мене не ради, зато ваљда и могу овако да серем. колега с посла купио Самсунг Галакси 5 и одушевљен је, само га мази о цео дан. срећом, нисам од таквих.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa postoji galaxy 5 http://www.gsmarena.com/samsung_i5500_galaxy_5-3371.php, ne kapiram šta je tu smešno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

нека чита књигу. знаш оне застареле ствари, од папира, са мастилом наштампаним словима...

A sta ako kupi ebook? :)

Dve strane čistog roflkoptera, sjajni ste momci.

Podržavam tropy-a skroz, jebi stoku i šišaj ovce glupave.

Realno. Prva glupost je uzimati telefon od operatera, tu te najvise odreru. Ja u poslednje vreme manje koristim telefon za pricanje i sms, a vise za net. I ok, imao sam Prenesi plus internet 1000, placao 2k din mesecno, koju stotinu i jace kad se uracunaju parkinzi i druge gluposti. Skontao da mi je to bar 1000 dinara vise nego sto mi treba, otisao promenio na upola manji (i jeftiniji paket). Recunam imam dovoljno za razgovor i sms, ako mi ustreba jos neta dodacu tarifni dodatak. Sve je samo stvar organizacije.

у економији се то зове "креирање потреба". немате потребу, али вам је креирају и онда наплате услугу. реално, ни дан данас, НИКО нема потребу да због посла вуче са интернета на мобилни никакве податке. то је сурова истина, остало смо сами умислили, и плаћамо сопствене слабости и дезорганизованост и ја кажем АКО!

Seres gluposti, ali se delimicno slazem. Ja imam potrebu da kad sam van kancelarije budem online na Skype-u i mailu za slucaj da nesto treba da se resi u medjuvremenu, dakle znacajno mi olaksava pricu mobilni internet, ali realno bih mogao i bez toga, poenta je samo da ne moram i to mi je komotnije. Naravno slazem se u ovom drugom delu gde sve to mozes vrlo lako da kontrolises i da proracunavas troskove, ja mesecno imam protok neta kod kuce do 5TB pa to ne znaci da bi mi palo napamet da ako padne net se prebacim na mobilni :)

не, Драле узме пакет за мобилни да прича, и пакет за интернет на каблу за скидање торента и не боли га глава. не зна шта је тетеринг (сад сам погледао, научена нова реч), не зна шта се пола тих ваших "неизбежних" ствари на телефону и плати једино кад је у иностранству, а деца му болесна, па се заборави и накуца 9к динара. и не жали се због тога. сјебао сам се, платићу.

I to stoji, svako mora da bude svestan svojih propusta.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pa postoji galaxy 5 http://www.gsmarena....laxy_5-3371.php, ne kapiram šta je tu smešno

не, није, С3 је у питању, 2 недеље је звао 50 телефона да га резервише било где у граду на Теленору, па кад га је узео, тог дана је ходао 15цм изнад пода...

:)

колико сам разумео то је најнамуњенији фон данас, рекли му тад да је Теленору стигло само 5 комада и да је срећан што је један од тих 5 надљуди у Србији.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

i da stvori xxx evra za tri nedelje, ako vec nema u dzepu, jer ce da mu plene imovinu ako ne stvori?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Seres gluposti, ali se delimicno slazem. Ja imam potrebu da kad sam van kancelarije budem online na Skype-u i mailu za slucaj da nesto treba da se resi u medjuvremenu, dakle znacajno mi olaksava pricu mobilni internet, ali realno bih mogao i bez toga, poenta je samo da ne moram i to mi je komotnije. Naravno slazem se u ovom drugom delu gde sve to mozes vrlo lako da kontrolises i da proracunavas troskove, ja mesecno imam protok neta kod kuce do 5TB pa to ne znaci da bi mi palo napamet da ako padne net se prebacim na mobilni :)

па шта сам онда срао? рекао сам да нема потребе, то си и ти потврдио, као и то да хоћеш комоцију (виши степен дезорганизованости и недисциплине). ПЛАТИ!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

im with bro here

i mene zapanjuju ti računi, imam koleginicu na poslu koju klepeću po 5 soma mesečno, i ona kuka neprekidno, i neprekidno nabija račun koristeći net. i još da koristi za neki kurac, nego "da joj prođe vreme u busu". a kad je pitam što ne uzme veći paket kad joj se to stalno dešava, ne zna da mi kaže

pa plati onda, ovce su za šišanje

dobro, to je jedan primer

ja npr sam jednog meseca za evo preko 2 godine potrosio 20ak MB preko paketa (VIP)...ni dan danas ne znam kako se to desilo, jer mi sluzi samo za syncovanje, rss, dakle tekstualne stvari koje ne jedu brdo neta. i tih 20MB je izaslo skuplje nego ceo racun za taj mesec.

ja eto stvarno mislim da to nije normalno. mora da postoji neki sms upozorenja da se blizis isteku paketa, pa onda i ta manuelna aktivacija te skuplje tarife.

ili kao kod mtsa valjda sto rekose, da ti smanji brzinu na neki minimum ili bilo sta slicno

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

dobro, to je jedan primer

ja npr sam jednog meseca za evo preko 2 godine potrosio 20ak MB preko paketa (VIP)...ni dan danas ne znam kako se to desilo, jer mi sluzi samo za syncovanje, rss, dakle tekstualne stvari koje ne jedu brdo neta. i tih 20MB je izaslo skuplje nego ceo racun za taj mesec.

ja eto stvarno mislim da to nije normalno. mora da postoji neki sms upozorenja da se blizis isteku paketa, pa onda i ta manuelna aktivacija te skuplje tarife.

ili kao kod mtsa valjda sto rekose, da ti smanji brzinu na neki minimum ili bilo sta slicno

postoji, možeš da pozoveš operatera pa da ti oni uključe notifikacije na 50 i 100% potrošenog

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

uvek su me fascinirali "stariji" ljudi koji toliko zele da imaju najnovije stvari iako koriste 5% njegovih mogucnosti,caletov kolega me je redovno smarao da mu sredjujem ultrabrz nov komp koji ima celicno kuciste i grafiku za najnovije igrice da bi on mogao da koristi skype i da se hvali ljudima kako ima kul komp...kao i kad dodje da mi pokaze kakav vrh fon ima i kako on lepe slike fotka :D

Link to comment
Share on other sites

Realno. Prva glupost je uzimati telefon od operatera, tu te najvise odreru.

како, молим?

узео сам Нокију, која је коштала око 300 евра, на 2 године, да плаћам по 1800 динара месечно. платио сам је 5к одмах и на 24 месеца, нека је по 1к. значи, да БЕСКАМАТНО имам телефон одложено на 24 месеца, плус за 800 динара месечно се сатрем од разговора, а имам 1к порука константно, јер ми нон стоп преносе, па је то ваљда неки максимум, после чега ти не преносе...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...