Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja doruckujem u vespucci-u, super je domaća klopa za doručak, iam ajvar, paprike, kačamak, jaja, leba, baš onako domaće

ja sam na majdanu prvi put dobio batine :D

igrali neki turnir u fudbalu, a posle nas sacekali lokalni domci :D

ahahahaha

hehe ono domci a ti mislio domobrani aeheheha

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ni ja se ne secam kad sam ustao u pola 8...

obicno ustajem oko pola 7 [xx(]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

puno radi u poslednje vreme

http://sphotos-b.ak....065767720_n.jpg

EDIT:

milinko je car

Poštovani i cenjeni direktori Osnovnih škola u Srbiji, koju ovu akciju ignorišete i kvalifikujete kao štetnu po decu.

Prema onome što sam učio u nekoj od škola koju sam pohađao u zemlji Srbiji, po naučno nastavnom programu koji se izučavao devedesetih (ko zna čime su mi isprali i oprali mozak kada sam ovakav kakav sam), naučio sam da osnovno obazovanje ima za cilj, i da mu je funkcija sticanja saznanja koji su neophodan spoznajni proces, u procesu socijalizacije, i pripreme dece za život, dok se iz godine u godinu pretvaraju u ljude.

Da taj proces teče tako što se iz udžbenika koji su pisani po društveno prihvatljivim normama, i odabrani od strane nadležnih, saznanja nauke koja stalno napreduje, prenose na način koji je prilagođen uzrastu dece. Da bitnu ulogu igraju pedagozi koji u taj proces uključuju vlastiti subjektivitet, učeni naukom i životnim iskustvom.

Mene su učili da je ljubav nešto najlepše I najvrednije u svakom čoveku. Ljubav prema drugu, drugarici, devojci, zemlji, školi. Da se ljubav iskazuje pažnjom itd....

Takođe izučavajući sociologiju u srednjoj školi koja nje obavezna ali je neophodna za recimo funkciju direktora, kaže se daje društvo uređeno pozitivnim zakonskim propisima, koji su tu da bi olakšali kvalitet života I podsticali razvoj društva u celosti. Takođe se kaže da svaka učinjena akcija ima I svoju reakciju. Da društveno neprihvatljiva ponašanja bivaju sankcionisana od ljudi ili zakona u zavisnosti od domena učinjene krivice a da poželjna bivaju nagrađena.

Tako Vam je I sa funkcijom direktora.

Pojavio se Milinko I neki čudni ljudi oko njega. Dele knjige. Nije baš sistemska pojava. No nije ni nepoznata u istoriji.

Kada mi kažete da knjige trebalo bi da budu podeljene u nekoj siromašnijoj sredini ili da knjige nisu potrebne deci ili bilo koju formulaciju tog tipa, kao kada kažete da, vi iste izneli samo svoj stav vi ste izneli stav institucije, države I sistema. Zato ako Vam napišem molbu sledeće sadžine, koju odbijete,

ПРЕДМЕТ : МОЛБА

Ја, Милинко Исаковић,имам намеру у СКЛАДУ СА УСТАВОМ И ПОЗИТИВНИМ ЗАКОНСКИМ ПРОПИСИМА

Републике Србије,поклонити ђацима првацима у нашој школи

„ЏЏЏЏЏЏ“

по један примерак књиге „Мали принц“, франсуцког писца Антоан де Сант Егзипери,.

Молим Директора ове установе да ми одобри да поклоним ову књигу, и на тај начин учествује у акцији која има за циљ промовисање друштвене одговорности човекољубља као највеће вредности људског рода.

У складу са законским прописима и у складу са Вашим надлежностима молим да дате одговор на ову молбу у законском предвиђеном року на адресу :

Милинко Исаковић,ул.Вере Благојевић ф9/21, или путем маила ЏЏЏЏЏЏ

Такође Вас молим и да ми дозволите да фотографишем школу,и да ми доставите историјат ове школе,као и све статистичке податке, и податке од јавног значаја који се тичу тренутног статуса ове школе.

У Београду,

28. 02. 2013. година

С поштовањем

Милинко Исаковић

Коју одбијете или одобрите понесите одговорност за то. Славу или критику итд. Станите иза Вашег поступка. Можда ја нисам у праву. Можда нису у праву људи који мисле другачије. Објасните ми, убедите ме да грешим, да је школа место за нешто друго а не за књигу деци. Ако увидите да сте погрешили, промените одлуку, јер нема тог који некада у раду погрешио није, а не претите полицијама, мупом, биом, циом и пријатељима, јер ево и без тога даћу Вам камење да ме сами каменујете, јер поклањам са овим народом Малог принца, деци... И не бој те се, неће се Мали принц попети на Ваш директорски престо...

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Bolje da su otvorili piteriju, pica im je bila retko losa i retko preskupa

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...