Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

Meni sa novim drajverima zakucava Witcher 3 posle odredjenog vremena u igri, na skoro svim max ultra settingsu, a inace radi sasvim fino, bez seckanja

GTX 780 je u pitanju, i5 i 8 giga rama

Je l' moguce da mi se graficka pregreva posle odredjenog vremena pa da zato igra zakuca ?

 

Meni se sinoć ugasio komp dok sam probao igru, sa GTX 760, a inače je isto radila odlično pre toga(ne baš ultra settings, ali dobro), tako da ono...

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

4 sata sam igrao sinoc i samo jednom je igra zabola i to mozda u prvih 30-45 minuta a posle bez problema.Iskljucio HW jer smara fps drop kao i stuttering cak i kada je samo za geralta ukljuceno.Bolje da su ubacili bilo kakav drugi eye candy  i sigurno ne bi imao toliko uticaja ne performanse i sigurno bi vise doprineo vizuelno od mrtvog HW.

Probao vise swfx preseta ,iako u odredjenim trenucima izgleda bolje nego vanilla u drugim izgleda mnogo gore.Vidim ima i novih pa cu cackati veceras.

Ocistio White Orchad,makar mislim da jesam jer spartao sam gore dole po mapi i izgledalo je da nista vise nije ostalo.Trebalo mi je oko 8-9 sati da zavrsim prolog XD.

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

Opet mi se ugasio komp sad kad sam probao igru, spustio sam rezoluciju na 1600x1050, stavio setovanja na medium... Ovo mi se prvi put dešava od kad imam gtx 760, ne planiram da upalim više Witcher 3 bar neko vreme, i onako nemam vremena da ga igram sad :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

"It's not a lie or a bad will," he continued. "We don't agree there is a downgrade but it's our opinion, and gamers' feeling can be different. If they made their purchasing decision based on the 2013 materials, I'm deeply sorry for that, and we are discussing how we can make it up to them because that's not fair."

 

When asked if they could have made the entire game look how it did at VGX if their focus was on PC-only, Iwinski had an equally interesting response.

"If the consoles are not involved there is no Witcher 3 as it is," he said bluntly. "We can lay it out that simply. We just cannot afford it, because consoles allow us to go higher in terms of the possible or achievable sales; have a higher budget for the game, and invest it all into developing this huge, gigantic world. 

"Developing only for the PC: yes, probably we could get more [in terms of graphics] as there would be nothing else--they would be so focused, like if we would develop only on Xbox One or PlayStation 4. But then we cannot afford such a game."

 

da da, dotle su dogurali od izdavanja igre  "pc only" koja ih je i progurala

 

same old shit

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pere igra. To je to kad igras 8 sati i jos si u pocetnom delu. Malo mi smeta sto se biljke reloaduju tipa 5min, ali to je inner hoarder u meni, ko me jebe.

 

Da zahvalim i ovde bratu Trakaru za key, nadam se da su piva stigla citava ;)

 

Inace radi i na kompu sa 4GB i HD7770 na medium bez seckanja. Niza rezolucija, hairworks off i izgleda sasvim solidno.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kao da je bitno, modovaće ga kao i dvojku.

Edited by Kung Lao
  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

I7 780ti 16gb 45-50 fps 1080p - Sve je ukljuceno na max nista nije off. Igra radi savrseno. Tip ugasite shadowplay servis dobije se koji FPS. Ako koristite nvidia gpu.

Inace tri dana igram nenormalno kolko mi igra ne da da ustanem sa stolice. Evo lego sam u 6am ustao sad u 9am i ne mogu da izdrzim da ne odradim questline sa Triss u Novigard ;) Jebano addicted. Ne znam jel ste probalo gwent ono bi bilo ql uraditi kao hearthstone.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

 U pravu je 100%, samo je imao dovoljno herca da kaže kako jeste, umesto da servira neki PR bullshit ko što bi uradili EA ili ubi, objašnjavajući ti kako je to zapravo ta igra, samo si ti u međuvremenu dobio glaukom pa ne vidiš kako treba

pa naravno da je u pravi sada kada je igra izasla, i naprodavali su je se

 

sto nisu bili u pravu emsec dana pre izdavanja igre lal :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako da znam do kada u Gwentu traje jedna runda? Vodio sam u prvoj svo vreme, i jednom kada sam hteo da propustim potez, da ne iskoristim sve karte odmah (i samo da ga držim na distanci), u sledećem potezu je poveo i odmah je bio kraj runde i njegova pobeda. Sledeće dve sam lako dobio jer je ispucao skoro sve karte, ali me zanima kako da znam do kada traje prva runda

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kako da znam do kada u Gwentu traje jedna runda? Vodio sam u prvoj svo vreme, i jednom kada sam hteo da propustim potez, da ne iskoristim sve karte odmah (i samo da ga držim na distanci), u sledećem potezu je poveo i odmah je bio kraj runde i njegova pobeda. Sledeće dve sam lako dobio jer je ispucao skoro sve karte, ali me zanima kako da znam do kada traje prva runda

Runda se zavrsava kad oba igraca passuju svoj turn jedan za drugim. Tako je bar pisalo u tutorijalu.

76561198014709800.png

Link to comment
Share on other sites

Ma jok ... kec i dvojka su realno drugacije igre. JEdino steta zbog price, ali to mozes i knjige da procitas i sve ce ti biti jasno. Sve u svemu - odlicna igra. Neki od najboljih questova koje sam ikad video u RPG-u. Gluma i animacije izvrsne. Sve savrsen. Jedino je combat mogao bolje, ali je znacajan napredak u odnosu na dvojku i keca (za one koji vole streamlined stvari). Combat mi je meh posle Bloodborne gde je taj aspek doveden do savrsenstva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...