Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

Jel mogu nekako da znam u kojem regionu se nalaze koje biljke otprilike?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

koliko je tezak combat, i kolika je dostupnost biljaka i napitaka? U prethodna dva dela (i u skyrimu ) je u drugom delu igrice combat postao trivijalan zbog dostupnosti svih mogucih pousna, bombi i watnot

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Znam za to, ali to radi samo u uskom pojasu oko Geralta. Jel ima neka in-game varijanta da se vidi u kom podneblju šta najviše raste (npr., blizu vode, močvara, na livadi, u pećinama i sl). Ima kod trgovaca, ali je monetarni sistem surov, nema para nizašta jer se stalno opravlja oprema

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Procitaj u knjigama sto naidjes u igri :P Znam jos iz W1 da je beggartrick blizu vode(mocvara), wolfsbane u blizini pecina ili mesta na kojima ima vukova etc... Sto se tice kesa, istrazuj uputnike na mapi, guarded tresures sadrze lepe stvari koje ti mozda nece trebati i mozes da prodas za jako lep kes.

 

P.S. Nemoj da prodajes kovacima po selu, sve sto iole vredi pravac Novigrad ili Oksenfurt, isplati se

 

Edit: Igra se m+k, nije sad da je bilo koji witcher imao bolje odradjen kontrolni sistem

Edited by Touche
Link to comment
Share on other sites

Je l igrate zdžojpedom? S tastaturom i mišem je katastrofa (a ugašeni su vsync i fps limiter, plus uključen hw cursor, što bi sve trebalo da poboljša odziv)...

 

Meni zavisi od raspolozenja. Vozim igru preko tastature i misa uglavnom. Mada kad se umorim nekako mi je lakse sa gamepad-om.

Odradi lady of the woods .Vrlo bitan quest  ; )

Finisirao i ja to :)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Au ja sam iznolajfovo tesko, imam 90h a na gogu pise da sam preso 42%, igram na death marchu. Mislim da sam dosao do zadnjeg main kvesta, mada nisam siguran. Jos par sideq da odradim i par ugovora i skoro sam pri kraju. Kontam da cu da zavrsim main jer necu imati vremena da igram skoro :( Necu nista da pisem, samo cu reci da cete tek biti odusevljeni :D Ja ne verujem da je ovakva igra napravljena.... Svaka cast poljacima, domaci zadatak su dali svima!

Edited by CRNAC_U_TUNELU
Link to comment
Share on other sites

Sve što je par levela iznad Geraltovog može da se odradi bez većih problema. Oni koji su rumeniji su već teži, crveni najteži, a oni sa mrtvačkom lubanjom valjda i nemogući da se odrade

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo ionako nije pravi rpg :tf:

Ne, ovo je vrhunski rpg

Scenario je neprevazidjen, jos se oporavljam od bloody barona, moracu malo da istražujem za opuštanje pre sledeceg storyline kvesta.

Inače, svratio sam u berbernicu kod Oxenfurta, i odradio Ragnar frizuru

8740813a47f01bdc522b768968e91374.jpg

Edited by Mr No

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

I ja sam zavrsio! Bez teksta sam :) Sacekacu par dana da se sve slegne pa da napisem neki revju!

 

Zasto tuzno? Jer nema vise da se igra?

 

ili si sjebo ending?

 

Ma tuzan sto nema vise da se igra :( Al cu sacekati sad 6 meseci da legne prvi big DLC dal bese rekli u oktobru 20 sati novog contenta. Pa cu krenuti ispocetka i malo da promenim pricu. Realno sam sve lepo odradio pricu samo sam sjebo...

Sjebo sam kraj sa Ciri, Yen i Triss :D Vratio par koraka nazad pa popravio sa Ciri da ne bude tuzan kraj. A jebiga ostao sam sam na kraju posto sam jebo obe to nisam mogo da ispravim :D Tolko nazad vec nisam mogao da idem.

Kapiram da cu sledeci put raditi da Ciri krene samnom kao Witcher, Triss da sutnem, da bi zavrsio sa Yen

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...