Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

What a Game !!!!!

Zavrsio je.Hmmmm ne znam da li sam mogao jos nesto da uradim ,ali sve u svemu, zadovoljavajuci rasplet dogadjaja.Inace kod mene je Geralt zavrsio sa Triss. [:)]

Mogu slobodno da kazem da je najbolji akcioni RPG koji sam igrao ,a ako ne i najbolji RPG evaaarrrr [:)] .

Normalno ima svojih mana i bugova ali preko svega se moze preci ,jer je prica jednostavno fantasticna.

Link to comment
Share on other sites

Ma tuzan sto nema vise da se igra :( Al cu sacekati sad 6 meseci da legne prvi big DLC dal bese rekli u oktobru 20 sati novog contenta. Pa cu krenuti ispocetka i malo da promenim pricu. Realno sam sve lepo odradio pricu samo sam sjebo...

Sjebo sam kraj sa Ciri, Yen i Triss :D Vratio par koraka nazad pa popravio sa Ciri da ne bude tuzan kraj. A jebiga ostao sam sam na kraju posto sam jebo obe to nisam mogo da ispravim :D Tolko nazad vec nisam mogao da idem.

Kapiram da cu sledeci put raditi da Ciri krene samnom kao Witcher, Triss da sutnem, da bi zavrsio sa Yen

I ja cu ponovo da igram sigurno kad izadje DLC, 

Kontam da su svi prvi put jebali obe, al mislio sam da to moze da se ispravi posle al jbg edit: evo ga dok kucam iznad mene lik koji je veran heaha :Dakle vidim da kraj zavisi od 5 odluka sa Ciri kad ti odbrojava vreme, ako "sjebes" vise od 3 ide los kraj valjda. Kad je Ciri dosla nazad u Kaer Morhen mislim da sam imao knedlu u grlu kolko je lepo uradjeno, i Battle of Kaer Morhen quest je bio jebani epic!

Edited by CRNAC_U_TUNELU
Link to comment
Share on other sites

Q6600

4GB RAM 1333

7950 Turbo

Na medium 1080p oko 35-45 fps konstantno, al se graficka przi na 80c i urla ventilator pa mi je prpa.

Smanjio na 1366x768, skoro sve na low, Texture na High, Detail Level Ultra, i dalje izgleda fenomenalno, 45-60 fps, 74c graficka. Bolje mi radi nego Witcher 2 a lepse izgleda.

 

Tek sam krenuo, igram po malo jer ne mogu da sedim puno trenutno :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Како сте бре успели већ да пређете игру?? Блејим гајби са сломљеном ногом већ недељама и контам да нисам ни на лапо игре, шта ви радите?

 

Иначе део извесног ланца квестова који се овде спомињао ме из неког разлога до јаја асоцирао на True detective, не знам дал је још неко имао сличан трип. Ако би био неко љубазан да објасни како се на форуму укључују спојлери, да не кажем споилери био бих му захвалан...

Link to comment
Share on other sites

Izašli Witcher drajveri za Radeon, daju 10% na performanse. Meni igra superfajn radi, čak sam i onaj sharpening nasvirao, bukvalno emulira hi-res teksture, ali me prca taj memory leak koji koči igru do neigrivog stanja. Čitao sam nešto po forumima da se to javlja zbog čestog korišćenja inventory i drugih skrinova, i rekao bih da je to posle dužeg igranja i testiranja. Jel ima leka za to?

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko imas rama? Ja sam kupio dodatnih 4gb, sad imam 8gb i osetila se razlika u preformansi mada nisam imo ni sa 4gb taj leak

 

 

Како сте бре успели већ да пређете игру?? Блејим гајби са сломљеном ногом већ недељама и контам да нисам ни на лапо игре, шта ви радите?

 

Иначе део извесног ланца квестова који се овде спомињао ме из неког разлога до јаја асоцирао на True detective, не знам дал је још неко имао сличан трип. Ако би био неко љубазан да објасни како се на форуму укључују спојлери, да не кажем споилери био бих му захвалан...

 

[.spoiler]text[./spoiler] Bez tacki naravno

Edited by CRNAC_U_TUNELU
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se nakupio materijala jer sam sve one kampove sa upitnicima zavrsavao. Znam da sam 20 sati trcao po celom Velenu i sve odradio. Nakupis se svega i svacega :)

 

Sto se tice craftovanja maceva. Opterecuj se samo sa setovima, jedino kad dodjes do 35lvl pa na gore, tada imas da craftujes maceve koji su veci od set levela.

Ja sam se fokusirao na Grifin set prvo, pa sam batalio signi i presao na Cat. Kad sam otisao u skellege trazio sam Bear set, koji mi se svidja jel izgledam ko dzedaj :D a po meni je i best lookin' one ;) I vise mi se nekako fokusira na strong attack nego na fast. Jeste fast verovatno bolji, ali sa Bear setom i fokusom na Strong attack kad udaris dovoljno je samo jednom i zavrsio si posao, nekako mi se vise svidja verovatno sto mu leti ruka, glava, noga zavisi sta mu odseces :D

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Naravno da armor olaksava,inace bi te high lvl stvorenja one shotovala na predzadnjem ili zadnjem nivou tezine....ja licno igram na "blood and broken bones" tezini,svidja mi se sto nema regeneracije helta kad se medititira,i dodatno ne koristim onaj skill koji ti regenerise helt kad si van combata,tako da hasam med i pijem piva kao lud,sto mi i jeste poenta :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko od Isle of mists questa ima do kraja ? Da znam da li da krenem ili da radim neke side questove koji su mi ostali.

 

Posle Isle of Mista ima jos da se igra u zavisnosti od tezine mislim da je sigurno 10-15h+, odradi kvestove u kojima imas main likove, ako su neki random kvestovi slobodno gazi dalje, neces ih fejlovati. Uostalom probaj pa imas load. Odatle krece meni najbolji deo igre!

 

A koliko se razlikuje prica u zavisnosti od odluka koje ste doneli u W2? Ja sam u dvojci isao Roche path, postedeo Lavaleta, pustio Rocha da ubije Henselta, spasao Tris u Lok Muinu, postedeo Silu, postedeo zmaja i ostavio Letha u zivotu.

 

Mislim da je nebitno da li si iso sa Rocheom ili Iorvethom, ja na Iorvetha naleteo nisam u trojci, Roach je tu, Henselt biva svejedno ubijen u bitci, na Sile nisam naleteo mada je ima u arhivi, i Letho se pojavljuje ako ga ne ubijes

Link to comment
Share on other sites

Хвала црнцу за објашњење.

 

Данас сам налетео на први багован квест Apiarian phantom, колико сам видео на интернетима не постоји решење проблема. У принципу немојте само истраживати грађевине у околини Honeyfill meadworks док не почнете да радите баш тај квест (источно од Новиграда, релативно близу) и све би требало да буде ок.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...