Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

Sto se tice Emhyra, da u knjigama hoce da jebe cerku, no ovde to mozda nije slucaj. Kapiram da je odustao od te ideje na kraju pete knjige, kada ju je pustio da ode kod Yen i Geralta. Samo ne znam kako quest sa Djikstrom utice na stvari, ja sam ga roknuo.

Prevideo sam ovo, u pravu si, pustio je da ode sa njima. Al opet se osecam ko da pustam dete kod bolesnika ako izaberem drugi kraj. Uradiću jednom samo da vidim detalje.

Po meni su uradili Djiksru fenomenalno i onda usrali kraj. Zašto bi mislio sa ce Geralt pustiti Thalera i Roacha da umru, i pogotovu zasto pokuša da ubije Geralta? To je rupa ogromna, jer se vec u knjigama napaso muda ko zec kelerabe kad je hteo Ciri da otme.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=Wdw_m6DvF8s&list=PLeImKFecYFCzKacBAZGzcJEVm9OWN1PFZ&index=1&feature=iv&src_vid=nxr2SV5znwI&annotation_id=annotation_4243416251

 

Kill it with...Igni!

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ehm, imadem jedan problem vezan za kvestove Cave of Dreams i Kings Gambit (na Skellige ostrvu su), u pitanju je potencijalni bag koji to možda i nije:

 

Cave of Dreams je u onim pećinama, kad Geralt i ekipa tripju zbog nekih pečurki, tako nešto. Dotični kvest sam odradio sve kako treba, (treba da se pomogne sinu Ludog Lugosa, koji to traži kao uslugu jer je pustio Geralta iz zatvora (što se nadovezuje na oni kvest sa svetionikom, kad u onoj krčmi oni mandovi ubiju onog simpa lika, pa ih Geralt izmasakrira i zaglavi ćorku).

 

E sad, to sam odradio, odradio stopetedettristosamdeset kvestova u međuvremenu, i stigao do dela kad sam odradio kvestove za potencijalnog naslednika deda Jarla što je vikinški saranjen kad se stigne u glavnu tvrđavu na ostrvu. Odradio sam kvestove za te potencijalne pretendente (sin od valjda glavnog baje, kvest sa plavim džinom, i crvenokosom ćerkom, kvest sa onim duhom što opseda žrtve i tera na samopovređivanje, i valjda još neki kvestove usput, ne sećam se).

 

Tada je potrebno otići opet u tu glavnu utvrdu, i valjda učestvovati u proglašenju novog Jarla glanog baje (ili cure), i tu počinje problem/bag. Kako prođem kapiju i pričam sa stjuartom koji me dočeka i isprati do sale, kad pozovem quest log, onaj kvest Cave of Dreams stoji u failed sekciji, iako su mu svi koraci uredno štiklirani kao odrađeni (kao što i jesu bili odrađeni, plus mi nije zaginuo mislim niko od te ekipe, Lugosov sin sigurno nije).

 

Na internetima i forumima masi ljudi se desilo isto, mada postoji i neko zamršeno objašnjenje da u pitanju u stvari i nije bag. Elem, ispada da tokom te ceremonije koronacije Lugosov sin biva ubijen/nastrada na neki način (ne znam šta se tačno desi, nisam hteo da igram dalje čim sam video da mi je Cave of Dreams kvest u failed sekciji), i to po automatizmu vuče fail dotičnog kvesta, što baš i nema smisla (ispada da to što je on stradao po automatizmu tokom ceremonije trigeruje istu skriptu kao i slučaj da je zaginuo u pećinama ranije. Interesuje me koje je tačno objašnjene svega ovoga, nisam baš pratio sa pažnjom celu priču jer sam radio i milion drugih kvestova u međuvremenu , pa mi se sve živo izmešalo (niti sam ove kvest instance radio redovno), i dal ima neki lek za ovaj bag.

 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

do toga je doslo u nekom patchu, a mozda i sam taj quest sa izborom kraja trigeruje gresku. ja verujem da je rec o tome sto si napisao (po automatizmu stavlja da je quest failed kad npc zagine, isto kao sto ti automatski fejluju kvestovi sa triss npr ako ona ode pre nego sto ih zavrsis). samo sto si ga u ovom slucaju zapravo vec zavrsio. cini mi se da ima jos par questova koje tako greskom postavlja kao failed iako su uradio sve sto si imao. nemoj da brines, jedino ne znam sta se desava za achievmente ako juris neki koji je vezan za taj quest/ostvarenje svih questova

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Ne jurim acivmente, koristim gog galaxy a on mi iz nekog razloga ne apdejtuje acivmente ingame kad ih odradim (nema nikakvog obavestenja, ali u gog maski u windowsu se beleze), tako da se ne cimam sa time.

 

Sad neam pojma dal će da mi se spuca nešto sa Triss, sve sam valjda odradio, na kraju ide posle bala oni kvest kad treba one izbeglice da se sprovedu do luke, i onda sam joj rekao da je volem, i ona ostala i otišla u Kael Moren

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Hm, Gans of Novigrad sam odradio, nikakav fejl mi se ne pokazuje, jedino ako se kasnije u igri trigeruje (čitam po forumima da zavisi i od redosleda kojim si obavljao neke questove, pa ako je neki pre nekog onda neki fejluje, npr.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Gangs of Novigrad nece se ubagovati, ali ce biti fail ako odes po Whoreson Juniora pre nego razgovaras sa Cleaverom, Mora se gledati questlog redovno posle kvestova, ima dosta bagova i logova u kvestovima koji ce biti failovani iako si ih uradio, na primer kod kvesta Magic Lamp, onda Battle of Kaer Morhen i jos par njih. Kad je izaso 1.05 patch kvest Novigrad, closed city mi je otisao u fail log iako sam ga odradio. Jebeno je kad igras par sati, i onda primetis fail kvest a moras da vracas 10 sati unazad igru da bi ispravio...

 

Ako ne zelis ovaj kvestu u fail logu, mozes da odradis kvest Kings Gambit, pa onda Contract u svetioniku The Phantom of Eldberg, nemoj da pokreces fajt u krcmi, i sve ce biti u redu, lik koji ti daje Contract nece poginuti i neces ni trigovati Cave of Dreams.

Link to comment
Share on other sites

Patch 1.0.7 (Source)

 

As some of you may know, we are finishing up work on our next big patch, Patch 1.07. It’s a very large update introducing some key changes, including:
 
  • A new, alternative (optional) movement response mode for Geralt.
  • A player stash for storing items, available in various locations throughout the game. Stash locations are marked on the player's map.
  • Crafting and alchemy components no longer add to the overall inventory weight.
  • Books are now placed in a dedicated tab in the Inventory and books that have already been read are properly grayed out.
  • Multiple sorting options are now available in the Inventory.
  • Alchemy formulas and crafting diagrams can be "pinned", meaning all components and ingredients required to make them will be conveniently marked in the Shop panel.
  • Dozens of fixes for quest related issues, both major and minor.
  • A few performance enhancements, including the optimization of FX, scenes and general gameplay.
  • Various improvements to horse behavior.

Since it's been all hands on deck working to finish and release this patch on time, we won’t be publishing a free DLC this week (don’t worry - free content comes back next week). We hope you understand our decision. We’ve gathered so much feedback from you over the past couple of weeks and we want to implement as much of it as possible. The full change list for the patch 1.07 will be coming later this week. Stay tuned for info about the release of the update itself.
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Gde se nalazi prokleti White Gull? Imam par napitaka koji ga zahtevaju kao sastojak, ali ni jedan jedini trgovac/herbalista/alhemičar kojeg sam startovao ga ne prodaje, kao ni nacrt za njegovu izradu (niti sam to pronašao negde usput, a sve živo prevrćem). Jel se to kasnije u toku priče pronalazi/okida ili sam negde nešto propustio?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...