Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

Mislim da je sama borba skriptovana čisto radi šoua, a što se inner sense sistema tiče, jeste lejm i nub frendli, ali u neku ruku Vičeri stvarno imaju taj skil, možda bi to moglo nekako da se implentira, a da ne bude ovako doslovno navođenje ka cilju.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zanimljive stvari iz knjiga se ponekad tesko implementiraju izvan knjiga :)

Vise sam rantovao secajuci se prvog Vicera, i Dark Souls-a, tako da znam je moguce da igra bude dobra, a da nema te putokazne elemente za debile.

Sto se borbe tice, bumo videli kad izadje. Nadam se izazovu.

 

Edit:

Dishonored je pokazao da olaksice mogu i da se iskljuce.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Inner sense samo za tracking se koristi da ne moras da stajes svaki 5 minuta da popijes cat potion.Znace igrac za sta da se pripremi jer Geralt kaze a i pise sta ga ocekuje,koji neprijatelj i na osnovu informacija koje si prikupio od NPCeva ili knjiga znas koju vrstu potiona,sword oila,signa,ranged weapona i taktike da koristis.Preko 70 cudo mudovista ima  [:D] Bilo bi malo teze ako bi ostavili sve na igracu da otkrije zbog ekspazivnosti ali opet moze da se ne koristi inner sense,vec sam trazis tragove koji se i tekako vide zbog sjajne grafike.

 

Nema on nikakvu drugu primenu jer nece biti toliko stealtha pored onako brutalne borbe [:D] Steta sto nema boljeg kvaliteta,ali valjda ce biti jos gameplaya a oni ce verovatno uploadovat na njihovom yt kanalu,kao E3 gameplay,tako nesto.Veceras su stage demoi pa ce valjda da prikazu jos nekakvog gameplaya a i novih informacija u vezi igre.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Baš sam danas gledao uživo ovaj isti demo. Žena igrala pred nama celu sekvencu. Jako dobro izgleda igra. Borbe su dosta brutalne, ali se nisu činile challenging. Pola demo-a je prošlo u quest sekvencama sa cutscene tako da ima dosta priče. Baš me dosta podsetilo na Bioware igre. Jenefer mi je bila onako ali samo malo smo je videli. Bilo je nekih scena gde mi je bila super i kako sam je zamišljao (jebozovna) a u nekim trenucima generic belokosa. Svidela mi se ova priča gore jer je podsećala na knjige i na taj dark fairytale fazon

 

*Edit* Ispravio retardirane stvari koje je autokorekt na telefonu izmenio.

Edited by MikroStalja
Link to comment
Share on other sites

Lepo izgleda. Ako bi borba malo vise vukla na Dark Souls fazon bilo bi jos bolje, ali da ne preterujemo :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Lepo izgleda. Ako bi borba malo vise vukla na Dark Souls fazon bilo bi jos bolje, ali da ne preterujemo :)

 

Sve što će igru da odvuče u previše akcioni rpg nije dobro, tako da ne, ne bi bilo još bolje! :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Slažem se sa Stexom, tehnički kvalitetno ali nekako previše...holivudski, prebrzi kadrovi i previše je sve nekako dinamično. Nedostaje mu ona sirovost introa iz dvojke.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...