Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Нема нигде правих попуста тј има их свугде али треба да идете често и да налетите на оно што вам треба :) и да рецимо мајице зими а јакне у пролеће :)) Ја сам тако узео у тајм ауту мајицу са крагном за 500 дин која је коштала 2000дин ...

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

sta podrazumevas pod tim "nisu normalni"?

jer ako stvarno farmerke u levi's-u kostaju 2.5 soma, onda je to sasvim dobra cena.

Ја сам био више пута, искрено се не исплати ићи, деру. Што се тих фармерки тиче, могле су да се нађу за те паре и у Левис радњи у Родићу на неком попусту, опет све зависи који модел и која величина.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Prihvatio sam Dakija na fejsu i sad mi iskače sto hiljada nekih napućenih kurvi u "people you may know", šta je ovo i gde se nalazim?

Да, треба да ти пише "people you may get to know" !

  • Upvote (+1) 2

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, radim prezentaciju i hocu da ubacim youtube link. Medjutim, kaze da moram da uradim update player-a da bih to mogao da stavim. Kada krenem da apdejtujem u trenutku mi kaze da moram da ugasim system restore da bih nastavio.

Ne znam sta je to tacno, da li da uradim system off, obavim update pa vratim na system on?

Link to comment
Share on other sites

Ин де адр њуз, Кјоот мица (Ивон, јако ти је светло у студију), драго ми је што је фичрован тамо на ПБ ових пар дана

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ин де адр њуз, Кјоот мица (Ивон, јако ти је светло у студију), драго ми је што је фичрован тамо на ПБ ових пар дана

šta je PB? zapravo, šta znači cela ova rečenica?

Link to comment
Share on other sites

haha, pazi stvarno :D

dule, sa onom rečenicom si prevazišao samog sebe

Мислио сам да сам необавештени Перица што се тиче тога, па сам зато написао тако дебилно... у смислу да сам капирао да су то сви сконтали осим мене (јербо свако блеји на пиратском заљеву, по мом неком трипу) и да би пост садржине ''кјот o/" био јасан свима, а камоли проширена реченица са ''којот'' и ''пб'' у себи:)

А ПБ сам контао да је пајрат беј некако прво, па онда све остало по дефаулту...

А ово са Ивон је референца на оно Којотово гостовање кад му је сметало светло и то сам исто контао да је нобрејнер и да сви знају за то и да у речнику поред којотове слике стоји фазон тромбон, саншајн, макс алалвера и линк ка тој емисији:)

У преводу, онај пост чак представља елаборат на тему (додао сам своје емо утиске), да сам само написао инфо, не би нико дешифрово:)

Океј, изгледа да нисам претерано добро перципирао перцепције

Zasto sam emotivna sisica? ;/

Cut down on insecure lesbianism

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...