Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nisam bio kod kuce jedno mesec dana, pa sam koristio net na fonu. Imam paket od 325MB(u VIPu) koji sam dopunio sa dodatnih 150, ali sam i to presao za nekih 15 MB. Stigao mi je racun circa 4.5k dodatno na paketi koji koristim. Jebem mater VIPu. Otisao u predstavnisto, ona riba zbunjena, zove centralu i na kraju mi posalju listing. Navodno, ja sam zakasnio sa dopunom tih novih 150(iako sam odmah nakon sto mi je stigao SMS sa pitanjem da li hocu etc, uplatio) Problem je kod njih sto obracun potrosnje neta kasni, pa nemas tacnu evidenciju koliko su u nekom odredjenom trenutku potrosio.

Da li nesto mogu da uradim ili da odem sutra platim, i aj cao. Nisu problem samo pare, mrzim kada me ovako seljacki pljackaju.

Link to comment
Share on other sites

mozes, preti da ces odjaviti uslugu :)

Kakav je pojam "isuvise dobra"? Nemoj da ovde ubijas moral omladini, nista nije nedostizno! Nego je tebi zao sto si matori hejter pa joj nisi ponudio titerovanje...

omladina i nek navali.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne znam, ja bih se preganjao s njima, nije problem u tebi nego u njihovoj sporoj evidenciji. ipak si ti reagovao, doplatio si megabajte čim su ti javili da si pri kraju. nije tvoj problem što njima treba pola dana da evidentiraju.

u krajnjem slučaju im za prošli mesec plati uobičajeni iznos računa, i nastavi tako da plaćaš, možda odustanu kad vide da nisi pobegao i sl.

Link to comment
Share on other sites

ne vredi vip su bas bas prototip kretarda.

10 dana sam pokusavao da nadjem nekog u menadzment ko ce shvatiti da to sto ja zelim u avgustu da produzim ugovor koji istice u decembru u zamenu za telefon za 1 din ide apsolutno njima u korist. jedva sam dopro do drona koji sme minimalnu odluku da donese.

a drugi put posto vec tri godine imam placanje preko trajnog naloga, desilo se da bas na taj dan nisam imao para i ladno mi iskljuce broj i naplate ponovno ukljucenje.

tu sam ono umro od smeha, opet trazio nekog menadjera da mu objasnim da su jebeni idioti

bas su ono totalan krs

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

teško dopireš do menadžmenta jer im je valjda uprava u hrvatskoj, a ovde imaju samo prodaju. što objašnjava i zašto se ponašaju kao ustaše prema korisnicima. pas zna samo da laje, nikad neće zamjaukati

Link to comment
Share on other sites

jos imam prvi VIP-ov broj u Vrscu

firma(IT) u kojoj sam radio je bila njihov lokalni diler u gradu, a za vreme moje smene stigao(edit: na pocetku njihovog rada u Srbiji) paket sa brojevima, izabrao najbolji i aktivirao

sada bih da sprcam ribu koju radi ofc i da nazovem nekog od tih menadjera da ga pitam 'jel se tako postupa sa prvim korisnikom u selu???'

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Ako ne plati racun u celosti iskljucice mu telefon, nece se dvoumiti. Da se dvoume niko nikada ne bi platio racun koji je nabio u roamingu i sl.

Sa druge strane to sto si pricao s nekom devojkom koja radi tamo za 200 evra mesecno kao prodavac pisi propalo. Moj savet je sledeci - napises im lep i kulturan mail, na neki korisnicki servis ili tako nesto. Takva i takva stvar, koristio sam internet, kad sam dobio obavestenje da istice odmah sam poslao sms da dopunim, ali ste mi vi naplatili koriscenje u medjuvremenu, nisam ja kriv kao korisnik sto vama ne radi lepo obracun potrosenog neta i sto mi poruka nije stigla na vreme odnosno nisu ti proknjizili produzenje neta na vreme, stagod. Sve sa tacnim datumima i vremenima kad si potrosio net, kad ti je stigla poruka, kad si uplatio ponovo i sve. Vrlo kulturan i ljubazan mail. Odgovor ces dobiti od nekog tamo drona koji ce glasiti otprilike sta ti je i ova rekla, a u sustini "jebi se, to je tako". Onda zamoli da dobijes kontakt email adresu nekog nadredjenog koji je zaduzen za to. Opet ces vrlo verovatno dobiti neku odjebnicu. Onda sa obe te odjebnice posalji (i dalje kulturan mail) na sve ove adrese http://www.vipmobile.rs/o-vipu/kontakt.209.html s pitanjem "a sto me kulirate"? Odgovorice bar neko, verovatno odjebnicom. Onda posalji mail na sve te adrese, gde mozes malo da im se svega i po spisku sa komentarom kako ces sad sve te mailove gde te odjebavaju prosiriti po drustvenim mrezama i sl. I onda krenes da delis svima, kao sto je delio onaj lik koga su zajebavali za onaj prenos broja. Bitno je samo da sve bude lepo napismeno, s njihovim logotipima i sl, jer to im onda unistava imidz.

Poenta je da mozda neces resiti problem, tj racun ces morati da platis, ali sto se ljudi bude vise tako bunilo vece su sanse da nekog glavonju tamo sklone i odluce da promene odnos prema korisnicima. Dakle u startu najbitnije kulturno i napismeno. Kasnije cemo svi da ti pomognemo da to razdelis.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

teško dopireš do menadžmenta jer im je valjda uprava u hrvatskoj, a ovde imaju samo prodaju. što objašnjava i zašto se ponašaju kao ustaše prema korisnicima. pas zna samo da laje, nikad neće zamjaukati

u top menadžmentu našeg vipa sede austrijanci tako da kapiram da su skroz odvojeni od hrvata.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ajd' mala pomoc sto se tice racuna za telefon.

Naime, imam paket u kom imam 600min, 1500 poruka i 1.5gb interneta, i to me izadje ~1900din.

Stigao mi je racun od 3900din, ja pozvao da vidim o cemu se radi, oni mi kazu da sam potrosio besplatne minute, a da sam preko toga napravio racun ~850din u MTS mrezi i ~850din van MTS mreze, da bi mi na kraju racun bio oko 3900din.

Ja sam otisao u MTS, uzeo listing i seo da racunam. Dosao sam do toga da sam potrosio 30114sec(501.9min) do momenta kada su poceli da mi naplacuju odlazne pozive. To znaci da sam ja imao jos 98min pre nego bi trebalo da pocnu da mi naplacuju pozive.

Moje pitanje je, kako ja mogu sad to da im izreklamiram?

Valjda sam dobro objasnio sve... :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

hvala svima

kapiram da cu svejedno morati da platim, jer mi je rok do 01. sto prakticno znaci da mi je sutra zadnji dan zbog vikenda i nove godine

a ne znam koliko imam snage i volje da se cimam toliko sa mailovima Zwerko, kada, u startu, nemam jedan od dva motiva da izguram do kraja (1. motiv kes, 2. napusavanje bagre) :)

Link to comment
Share on other sites

i ja imam gadan problem sa racunom poslednjih par godina.

Imam vip paket sa 325 MB, 325 sms i 325 minuta u svim mrezama a polse free u VIP mrezi

Mesecno potrosim 50 minuta (keva i zena), 5 poruka i 50 MB

tumblr_meoedrvjHs1rml2rmo3_250.png

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...