Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pio sam medovacu celo vece, mnogo zahvalna rakija, probudio sam se ko noV! nisam smuvao ribu zbog scumbag braina, zavrsio sam na bezaniji i trebalo mi je 2 sata da se vratim kuci, smrzo sam se ko curica :(

Veceras u mladenovac kod drugara na reprizu, kucna zurkica sa ljudima koje nisam video 7-8 godina

Link to comment
Share on other sites

jao, zaboravio sam da uručim troll of the year award (za Doolija i ostale koji ne znaju šta je troll -> http://en.wikipedia....roll_(Internet) )

Dakle, nagrada RUR troll godine 2012 ide u ruke našeg proslavljenog boksera bambija!!

tumblr_melq6tTAfj1rw0ngto1_400.gif

Nagradu je dobio za sledeći post/postove

rasprava je otisla predaleko...20 minuta sam pisao post zasto meni smetaju pederi, zene u crnom,(jevreji?), herojinski zavisnici, hipsteri itd, sve te grupe koje na razne nacine pokusavaju da se vestacki razlikuju od drugih,kako je to borba protiv nase tradicije i istorije,zdravog razuma, ali sam na kraju obrisao sve jer nema smisla, kao sto mi je neko reko ne postoji sansa da ja ubedim nekog da misli kao ja , niti je moguce da mene neko ubedi u suprotno.. pola strane bi pisao kako je to bolest, kako je to nenormalno , a taj neko bi mi pisao kako smo divljaci , kako nas zapad gleda kao siledzije i da se zbog toga gadi sopstvenog naroda itd.

Bilo kako bilo ja cu opet da odem da izrazim svoje nezadovoljstvo prema pederima, bacajuci molotovljeve koktele na hranioce sedmoclanih porodica ali jebiga tako je kako je, tako sam odrastao i to smatram normalnim nacinom kao i 90 posto ljudi sa kojima dolazim u kontakt(ne idem na fakultet vise, pa se procenat drasticno povecao).

i da, iz osnovne jos imamo lika koji je posto peder, ceo zivot se nesto tripovo da je drugaciji od svih, od tad par puta smo ga bas prebili iako smo ga znali ceo zivot, dok recimo likusu sto je promenila pol iz istog tripa da se razlikuje, nismo prebili jer je bila zensko i ima 40 kila.

Takodje u zivotu nisam udario zensko(da da ne znam sta propustam) ali verujem, da kojim slucajem upadnemo u povorku da bi bez problema tuko sve, ne bih gledao pol, sve je to ista gamad

Doduse nismo ga bas gotivili nikad pa jos kad se proculo da je peder samo smo dobili razlog da ga bijemo kad ga vidimo..

Meni smeta pederstvo, mislim da idu u plezr i da se karaju tamo boleo bi me kurac da ih cekam u parku ispred sa cekicem za tucanje mesa, ali da ih vidim kako se zvalave na klupici pored koje ja blejim u kraju jebo bi im mater jer je to pogresno i smeta mi,ali sam ja divljak jebiga ne kazem da bi regularni averidz dzo to trebao da radi .. pajdomani mi nisu smetali dok nisu opljackali ortakovu babu od tad ih bijemo kad god se skupe u nekom ulazu, i teramo ih sa igralista.. cigani mi nisu smetali dok mi nisu zamalo unistili zivot pa im sad neverujem i pljujem na njih kad prose i oce da mi operu sajbnu

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...