Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

verovatno je bio u nekom lancanom sudaru u italiji, pa umesto na otpad, doterali ga kod vrhunskog limara iz sapca da ga "ispegla" ..

 

to ili je kraden, nema drugo objasnjenje :D da je i duplo skuplji od ove cene u oglasu, ja bih ga zaobisao bez razmisljanja.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

meni je megan s tim motorom prosto genijalan.. ispod 4l sam ga terao bez ikakvih problema.. sto po gradu sto po autoputu.. na full tenk imas 1200-1300km bar.. preko nekih 100-110 nisam nikad morao da spustam nazad u 4 po usponima.. za jeftin A->B mislim da nema bolje varijante.. on the other hand 20k za to.. roflmao plx

Link to comment
Share on other sites

ja sam vozio po brdima, motor je anemičan, ne vuče nikako, preticanje je misaona imenica, a potrošnja u brdskim uslovima skoro 9.

 

nemojmo zaboraviti ni standardno renoovo kvačilo sa hodom od pola metra i preosetljivu kočnicu.

Link to comment
Share on other sites

Pa jbg sad, pitanje je koliko on ne zeli da to dobije. Mislim niko njega ne tera da uzme najslabiju mecku, neka da vise para. Sam motor nije los, samo nije bas nesto sportski nastrojen. Nema tu nikakve prevare, dobija on celo "mecka" iskustvo ali sa slabijim motorom jer je manje hteo i da plati, kapiram da nekom penzosu u Nemackoj to sasvim i odgovara. Uostalom u svim normalnim zemljama uzmes auto da probas (edit: tu ubrajam i nas :) pre nego li ga kupis, ako ti se ne svidi uzmes neki drugi. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

kada sam gledao review,dal novog Clia ili nekog drugog Renoa na TVu pominjali su da imaju skroz novi Dci motori,konkretno je bas taj na testu imao nov 1.5 dci koji su bas nahvalili...i inace ti Dci motori su uvek vazili za extra motore ,nikad nisam do sada video da ih neko pljuje...izakana raga moze svuda da se nadje.

 

Mercedes sigurno,ali sigurno ne bi kao srce svojih automobila ugradjivao neko sranje....negde sam naleteo na recenicu,dal na netu ili tvu u nekoj emisiji,kako ti isti nemci vise hvale i cene HDI i DCI motore od TDI motora.Mada opet priznajem da zvuci retardirano da platis 30k evra za motor koji ,,ima,, i u Daciji :)

ne znam zasto jebote,ali radije bi hodao na rukama od A do B,nego vozio Daciju...neverovatna averzija prema brendu pa se sada nekako dovodi u vezu sa Mercedesom,why god !!! zasto sada kada mi fali samo 29.9 k evra za C klasu,so closeee !!!!

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

ma jel moguce [roflmao]

 

vazda su mi isli na perčin ti francuzi sa jajarenjima. gledao novi megan unutra, plastika k'o u jugu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...