Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Постоји нездраво воће? : О

Нисам јео нар, од тих егзотичних само стандардицу: поморанџе, мандарине, лимун, банане, киви и неколико пута ананас. Све остало нисам, не бих знао ни да их препознам по имену да их поређаш по столу, таква је породична традиција у кући приликом куповине воћа, углавном оно што расте овде, прво због цене а онда све остало. Ја сам је наставио, с тим што фактор здравости увозне намирнице и још пар њих узимам више у обзир.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Нисам никада чуо или видео особу код нас да једе ово, морам сам чак да преведем назив воћке да видим о којој се ради : ) колико је колограм? Фазон јефтиније него домаће јабуке осећам :s

Nar je keva, al' smara chishcenje. Neshto preko 100kinti je cena za kilo, chini mi se. To se u mojoj kuci stalno jede preko cele zime. Ako nisi nikad probao, obavezno prvom prilikom, stvarno je odlichno voce.

.

Link to comment
Share on other sites

Постоји нездраво воће? : О

pa neko voce je vise, a neko manje zdravo... nar je mnogo zdrav! :>

i ja jedem kasikom, kad me mrzi da ga skroz cistim...

a baba mi pravi i sok od nara, koji je najbolji sok ikada!

svakako, pored smokvi, najbolja mediteranska poslastica :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

А сликање ми је п р о ф е с и ј а. Самим тим то не може бити исти однос. И зато немој да машеш тим триповима како ти то овако а не овако и како имаш лептирићи трип јер то не зависи од тога. Ја сам сликар, ја нисам инжењер који воли да слика или нешто тако. Самим тим, сигурно ВИШЕ ВОЛИМ то сликање од тебе или било ког другог овде. Међутим, исто тако, схватам га озбиљније, управо због тога, а и због тога што ми је то професија. Ја треба сутра децу да школујем тиме и да купим себи гајбу и шта све не. Дакле, сликањем, а не нечим другим.

Да ли и колико мене нешто испуњава и да ли бих ја да морам да бирам између леба и бојица узео бојице или леба, то уопште није тема. Нон стоп себе величаш и спушташ друге јефтиним триковима и фразама типа ''ја то тако'' или ''знаш, једном сам то и то'' и ''имам другара''. Зајеби те форе. Мислим, ради шта оћеш, ево предуго смо причали о овоме, ја на форуму нећу да будем андрагог, тема је пребијена. Не мораш да одговориш јер мислим да би било паметно да се дискусија заврши, али размисли мало о свему томе, због себе, не због мене. За толику осионост, тврдоглавост и кеснофобију си прематор ипак.

Dule, druze, ti ne znas, zato sto sit, gladnom ne veruje. To je kao kad bi rekao da neki ciga ne voli to slikanje vise od tebe. Ti ga SHVATAS PROFESIONALNIJE, ali ne mozes da meris ko, sta, i koliko voli.

Evo, kad sam spomenuo cigane, danas sam sreo cigu, retardiranog, zivi u domu, decko bi po ceo dan drljao instrumente, i verujem da on to vise voli od mene, i od tebe. Iako ja ZAISTA VOLIM muziku, a verujem da i ti. :)

Drugo, ti nisi INZENJER koji voli da slika, zato sto ti je zivot omogucio da upises fakultet koji retko ljudi upisuju, i da budes slikar. Evo, ja bih rado voleo da upisem taj isti fakultet, tj BAREM DA IMAM ZA MATERIJAL, ali ne mogu, zato sto sam ziveo u drugacijim U-SLO-VI-MA. Ja sam eto, imao uslove da upisem visu masinsku, koju nisam zeleo da upisem i koju nisam mogao da zavrsim i iz koje sam se ispisao posle mesec i kusur dana, zato sto ne znam i NE ZELIM DA ZNAM da radim termodinamiku i ostale picke materine, i zato sto ne zelim da se pretvaram da sam nesto sto nisam.

Sto se tice mog ortaka koji "sabija". Na to se odnosi kada ti niz kicmu idu zmarci, verujem da znas taj osecaj. I za to ti ne trebaju "kriterijumi", niti znanje.

Sto se tice slikanja, lepo sam rekao, ja ne znam da crtam i slikam neke stvari, zato sto mi TRENUTNO fali iskustva, ALI VIDIM NEPRAVILNOSTI! I MOGU TO DA ISPRAVIM AKO PROVEDEM VREME UZ TO. Ne trebas da budes nuklearni inzenjer za takve stvari. Zar ne? Verujem da bi i ti skapirao iste posle nekog vremena, zato sto VOLIS TO. Ne treba ti fakultet za takve stvari, zar ne? Mozda je NEKAD duzi put, ali ne treba. Jel tako Dule?

Peto-Deseto. Jesam! Tvrdoglav sam, i sve sam radio glavom kroz zid. Gomilu poslova koje sam radio, sam radio nekom SVOJOM logikom, ucio na SVOJIM greskama, ne iz inata, vec zato sto mi je to izgledalo ispravno, logicno, zato sto je to MOJ zivot, ali sam opet primao platu, i hvalili su me i pljuvali. Jebes ga, retardiran sam, drugacije dolazim do resenja, ubi me.

Aj, zavrsimo ovu temu, molim te, posto zaista nema smisla. Nikada se necemo sloziti. Mislim da zivimo u dosta drugacijim svetovima, i to je to. Izvini ako sam te povredio sa bilo cime, zaista nije bila namera. A i pocinjes da koristis neke termine koje ne razumem, trebao bih da otvorim recnik. :)

  • Downvote (-1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

wtf?

evo gledam i ne kontam šta si hteo da kažeš, da nisam trebao da se javljam? ako je tako, to je ok, možda i nisam. Ili je možda trebalo i tebe da pomenem? ne razumem stvarno šta treba da predstavlja ovaj tvoj post iznad?

jebote, kao kad pročitam protosov "pošalica" post pa blenem u monitor 10 sekundi pokušavajući da skontam šta je pisac hteo da kaže, ali ne vredi...

Link to comment
Share on other sites

ma ok je bre, ne vređam se ja tako lako, da si napisao "puši ga, šta se ti mešaš, pusti nas da diskutujemo" rekao bih ok ok, samo izvolite. To je bar pošteno, a ne ovo nedefinisano postovanje, ako imaš nešto da kažeš kaži i to je to... odoh i ja da spavam, opet sam pustio podočnjake opasne :(

Link to comment
Share on other sites

ma ok je bre, ne vređam se ja tako lako, da si napisao "puši ga, šta se ti mešaš, pusti nas da diskutujemo" rekao bih ok ok, samo izvolite. To je bar pošteno, a ne ovo nedefinisano postovanje, ako imaš nešto da kažeš kaži i to je to... odoh i ja da spavam, opet sam pustio podočnjake opasne :(

Лик је дебил и то је то.

evo, vidis kako rebel sve zna :)

Лик је дебил и то је то.

jel' te tako u crkvi uce, ccc

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Мрзитеље у праву си, једем говна и ја

Марко:

последње: не, нећеш успети сам да ПРОВАЛИШ ствари јер НЕ МОЖЕ то тако. ''Дулио, оћеш да кажеш да неко може да црта десет сати дневно, да се труди и да стално ради на себи и одриче се да би цртао и да не зна да црта после педесет година'' - да. Што сам и објаснио више пута, само не на овом топику.

А сада стварно завршавам ово јер нико, па ни ја није заслужио да га неко јебе овако (а на део са тиме шта је коме било омогућено ми је вилица већ дотакла под), а те смајлије и ''извињења'' сервирај неком другом, пошто имам превише мозга и година да можеш тако да ме фарбаш. Видим ја то све време, али ето, алтруистички хоћу нешто да ти објасним, што си ти схватио као полигон за мачевање курцима.

Немој да одговараш јер твоје постове нећу читати.

Фетсо, теби да кажем да ниси био у праву

Мрзитељу, теби да кажем да овог пута не лажем:) Понело ме што сам нешто погрешно протумачио као његову вољу за разговором.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јеси, и ти си био у праву, свака част:)

Мада, без жеље да умањим твој фит, ја сам и тад давао бенефит оф а даут, нисам био заслијепљен - другим речима, ипак сам полуправник, кад ми покажеш на лика и кажеш ''овај није нормалан, прснуће и убиће неког, затварај га за убиство'', ја морам да слегнем раменма и сачекам да он то уради, ма колко се евентуално слагао с тобом, јебга:) Мислим, чак и ако је шанса један према сто да ниси у праву, значи да једног невиног осуђујемо за убиство на сваких сто!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Peto-Deseto. Jesam! Tvrdoglav sam, i sve sam radio glavom kroz zid. Gomilu poslova koje sam radio, sam radio nekom SVOJOM logikom, ucio na SVOJIM greskama, ne iz inata, vec zato sto mi je to izgledalo ispravno, logicno, zato sto je to MOJ zivot, ali sam opet primao platu, i hvalili su me i pljuvali. Jebes ga, retardiran sam, drugacije dolazim do resenja, ubi me.

povratiću.

Link to comment
Share on other sites

Druze, nisam uopste mislio to kao poligon, prosto imam drugacije vidjenje na stvari, i to je to.

Nemoj uopste da mislis da te zajebavam, voleo bih da mi neki dan objasnis o cemu se radi, ali trenutno ne razumem te NEKE STVARI, zato sto se vodim primerima drugih ljudi koji nisu pohadjali nastavu, niti skole, ali su opet na osnovu tudjih radova znali da ukradu neko znanje i da provale to na neki svoj nacin.

evo, ovo dete nema dana skole, ali, zna da koristi aparat i jebiga, radi to za pare

http://sphotos-a.ak....647021213_n.jpg

563119_101295863358967_2142505700_n.jpg

556642_100294706792416_953296592_n.jpg

i naravno

http://sphotos-f.ak....1_6866187_n.jpg [:D]

Pozdrav!

  • Downvote (-1) 2

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...