Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dosao sam u Bg na par dana , a u cetvrtak imam let za Moskvu, pa hocu da prenesem protein, glutamin, 7 kila prsute, par pakovanja ekomer tableta i vitamina i jos neke sitnice. Jel mogu da me cimaju za nesto od toga?

Za 7 kila prsute mogu teoretski, zato sto je hrana, ali u praksi ako to stavis dole u prtljag ne bi trebalo da bude problema, nose nasi gradjevinski radnici i vise. Ove tabletice osim ako nisu bas neki ono hevi lekovi za smirenje isto nije problem (ja sam donosio iz Mosve neke "magicne lekove" ovde ljudima kad su me zamolili, kapiram da je to isto). E sad ovi proteini, glutamini i sl nemam pojma, moja logika je da ne bi trebalo da te zajebavaju, ali se s njima nikad ne zna.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ево, фотограф један с мог факса, мајнд да не готивим лика, али не могу му порећ да јебе кеве у ономе што ради. И сад ти фоткај ово, ево ти сва опрема

http://www.dontpanic...s/luka-klikovac

Врхунски. Има ли негде онлине више радова?

Боја разливена у води? :)

Едит:

Нема везе, Гугл :)

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ви позивате на линчеве, ја се са тим не слажем. Нпр. не треба санкционисати Марка или га ограничити на форуму само зато што мисли некако, како год то некако било (осим јелте ако није нека педофилија и шта ти ја знам).

Ви бисте га терали са форума и ту је тачка прекида.

Чисто да клирујем око чега је трип са тим, ти Вићо увек мислиш да тебе нико не слуша, а никад не претпоставиш да те можда сви слушају, а можда се и слажу са констатацијама, али се не слажу сви са твојом политиком. Мислим, добронамеран савет, обрати пажњу на то (на разлику између неслагања са политиком и неслагања са констатацијом), сети се дакијатања између мене и тебе. Ово не кажем да бих те убеђивао у нешто, него да не трипујеш увек да те сви као кулирају и/или не разумеју и/или ти не верују, кад у 100% случајева није то.

Ja nisam pozivao na linc vec sam objasnjavao da covek ima problem i da ce vremenom postati novi marmen na ruru sto je lose i po njega i po nas. Ako bas hoces mozemo da iskopamo tu diskusiju.

@vitja

Kili je dosao i rekao LOLRAWRNUBLOL, ti si dosao i rekao LOLMARMENLOL, a ja sam wotovao sa njim i ostalima objasnjavajuci gde ce ga taj pattern ponasanja dovesti. Ako ces to u isti kos onda ok.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Dule se potrudio da mi objasni, zato sto, kao sto kaze, ne vidim neke stvari koje on vidi, i zakopali smo sekire. Covek ima svoj opravdan stav, zato sto se bavi time, ja sam izgradio stav na osnovu drugih ljudi koji se bave time, ali imam manje prava od njega da pricam, posto sam ocigledno povrsno to skapirao. Nema potrebe za jos par strana... Ovoga. :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Dosao sam u Bg na par dana , a u cetvrtak imam let za Moskvu, pa hocu da prenesem protein, glutamin, 7 kila prsute, par pakovanja ekomer tableta i vitamina i jos neke sitnice. Jel mogu da me cimaju za nesto od toga?

whey i glutamin su praškovi beše? :D

Ala je lep ovaj svet, onde marmen, ovde hejt [:D]

ne valja ti pesmica, marmen i hejt su na istom mestu jer hejt ide za marmenima.

Link to comment
Share on other sites

Седмо, оно и даље не могу да схватим, да си узео мој пример који је запањујуће геј и те ликове треба спалити (онај са предлогом за остављање опреме на пар дана) и користио га афирмативно у разговору и то више пута. Да сам ја тај фотограф и да су мени то рекли, па не бих их отерао у курац, него би им кости поломио ту на месту. Свако се занесе у разговору па оде у трипове, ал брате, који курац, шта причаш ти

тл/др

за марка конклузија, никакво започињање и ништа претерано интересантно

ti si bas vatreni navijac na tom polju :)

Evo, pokusacu da ti prostije objasnim svoje vidjenje. To je isto kao kad radis keramiku, slozices se da je i to umetnost. Ponekad se nadje neki cale koji hoce da ustedi i "ima komsiju koji zna da postavi u kuhinji, ali ne zna u kupatilu posto mu je pod pod nagibom, zidovi krivi, a trebaju i cevi da se urade", i svaki majstor (barem ljudi sa kojima sam ja radio) ce da mu pozajmi malo materijala preko cene i da se ne cima da radi, posto ce ugovoriti drugi posao. U vecini slucajeva se desi da taj lik sjebe stvar, i onda posle par nedelja te zove da to popravljas, i onda mu uzmes jos love, ALI, nekad se desi da komsija zaista zna da postavlja plocice kako valja, ali, jebes ga, ne zna da izravna zid u kupatilu, pa zato to prepusta majstoru.

I to je moje vidjenje, ako bilo koji fotograf zaista strahuje da neko ne odradi slike bolje od njega, onda ne znam. I ako taj neki random Pera zna da odradi to dovoljno-dobro-za-svoje-standarde, onda ceo taj posao nije ni bio za profi fotografa.

Jeste, stoji da ti ostavljas alat kod klijenta, ali imas jos aparata sigurno i kapiram da je bolje da ih pustis da izdivljaju, uzmes im pare na iznajmljivanju, i onda ako nista ne urade, uzmes jos para na normalnom fotoseshnu.

Inace. Hvala ti za WOT, slazem se donekle. Ali da trebam da upisem fotografiju da bi srao o istoj, znas i sam da ima gomila samoukih ljudi koji jebu majku u odnosu na skolovane, znam, verovatno nisam taj, ali opet. Svakako zapusio si mi usta sa onim "ja vidim ono sto ti ne vidis", i realno, ja tu ne mogu nista da ti kazem, posto ne znam o cemu pricas, a u svakoj profesiji toga ima. Vodim se svojom nekom percepcijom za "lepo", i to "lako-tesko", sto se kosi sa tvojim pogledom :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

znas i sam da ima gomila samoukih ljudi koji jebu majku u odnosu na skolovane,

to je taj stav zbog koga fotografi i rade za 100 dinara. Ima i klinaca koji znaju bolje od inzenjera da poprave bojler. Video sam takvog jednog pri razvlacenju mreze, surovi profi [roflmao] Tj nagledao sam se takvih profija u deusu a i u zivotu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...