Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

Evo još World of Warplanes beta ključeva.

 

 

Invite code provides you with direct access to World of Warplanes closed beta. You will join the ranks of virtual test-pilots and together with your fellow combatants master the game ahead of the majority of players.
 
1. If you are not registered in World of Warplanes, do it at http://worldofwarplanes.eu/registration/en/. 
2. Log in with your account and go to http://worldofwarplanes.eu/cbt/invite/
3. Click on “Have an invite code” hyperlink to enter the invite code.
4. Start your battle!
 
65UBNM-DB93BE
 
65UBNV-CX38KS
 
65UBNS-TE77ZK
 
65UBNW-SH89ZU
 
65UBNM-AK96FW
 
65UBNS-DH66PV
 
65UBNS-DU54WK
 
65UBNC-DT59ZS
 
65UBNU-NN65PV
 
65UBNY-VV87EE

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Lone Survivor на Стиму је на попусту. Узео синоћ.

Инди авантурица.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

To je ta :)

Још нисам пробао, јбг, немам времена. Али уз мало среће, овај викенд ћу да се плашим.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

На Стиму големи попусти за Tomb Raider, Star Wars и Might and Magic франшизе током надолазећег викенда.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moram da pomenem kako sam došao u veoma interesantnu situaciju sa kinguin.net sajtom. Iako su legit i sve to, proces u kom se trenuno nalazim sa njima je totalno smešan i nepreporučljiv. Naime, kupio sam neki carski kod za Blood Dragon za neku ultra siću pre koji dan i zahteva VPN. Ja kao ok, smor ali jebiga uvek je radilo kako treba sem što smara i UPlay jer nema redeemovanje igara normalno preko serijskog broja nego preko vaučera. I tako ja probam i ono neće, pa neće. Probam jedno 5 različitih vpnova, kroz UPlay, kroz brauzer, ništa. Cimam ja njih u kinguinu i kao ne radi, a probao sam i sa vašim rešenjem za vpn, tek to ne radi. Pošalju oni meni neki deseti program, ni to. Onda im čak napravim skrinšotove, a posle i ne jedan već dva videa u kojima pokazujem kako ne radi i i dalje ništa.

 

I sad mi carevi traže user i pass za uplay, da oni probaju, a ja zabavljen celom situacijom sam u fazonu - ajde. Pet minuta kasnije mi traže i mail na koji je registrovan nalog, lol. Živo me zanima šta će ispasti na kraju :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

zato sam napisao "nepreporučljiv" ali moram i da vas razočaram, niko mi nije ništa ukrao niti sjebavao. Čak su mi aktivirali nekako igru iako nisam uspeo da dobijem jasan odgovor kako sem "Probali smo sa drugim VPN-om.". Vidim da su dodali US payment detalje tj. adresu tuđu n shiet, mada su to obrisali isto odmah po aktivaciji. Ja sam to naknadno video u mejlu potvrde "kupovine". Naravno, promenio sam pass posle i enejblovao 2 step verifikaciju :D

 

Ali svejedno ne preporučujem da se ovo radi, već da tražite refund ako se desi :D Ja sam samo bio radoznao da li će oni nešto uspeti i jesu. 

pljk!

Link to comment
Share on other sites

lepo od njih, još EA. Ko bi reko!?

 

Mislio sam da ti veliki izdavači ne rade refund sem kad je igrači baš masovno zaplaču. Znam da Steam popusti ponekad, kao na primer u slučaju WarZ-ja jer je tu bila horda ljudi koja je htela nazad pare ali ovo mi je baš čudno.

 

Što se tiče kinguina, oni su neki spoj svih manjih eprodavnica za igre i imaju neretko nerealnio male cene ali nisam nikad kupovao. I taman rekoh ajd da probam kako mi radi PayPal i još ima Blood dragon za fazon 3€ tu. Kad ono govno neće da radi :D Čak sam i digao ruke, fazon da trejdujem kod nekom ameru za bilo šta ali sam posle par dana rešio da ih ipak cimam, čisto da vidim šta će da se desi. I Iscimali se ljudi realno za 3€.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

lepo od njih, još EA. Ko bi reko!?

 

Mislio sam da ti veliki izdavači ne rade refund sem kad je igrači baš masovno zaplaču. Znam da Steam popusti ponekad, kao na primer u slučaju WarZ-ja jer je tu bila horda ljudi koja je htela nazad pare ali ovo mi je baš čudno.

 

Što se tiče kinguina, oni su neki spoj svih manjih eprodavnica za igre i imaju neretko nerealnio male cene ali nisam nikad kupovao. I taman rekoh ajd da probam kako mi radi PayPal i još ima Blood dragon za fazon 3€ tu. Kad ono govno neće da radi :D Čak sam i digao ruke, fazon da trejdujem kod nekom ameru za bilo šta ali sam posle par dana rešio da ih ipak cimam, čisto da vidim šta će da se desi. I Iscimali se ljudi realno za 3€.

Kapiram da je problem bio poznat i da nisu imali resenje za njega, svesni toga su verovatno radili refund, a drug mi je objanjavao nesto da to ima veze tamo sa zakonom da moraju da ti vrate, *bem li ga..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

eh da i  EA je delio onaj prvi dlc za bf3 kapom i sakom, neka fora je bila da cimas podrsku na originu i kazes da ti fali dlc  i ljudi su prijavljivali da su na prvu dobijali ... meh ne secam se detalja prisecam se ko baba kako je bilo pre ww2

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...