Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

Dobio sponsorship prije koji dan

kada kažeš "dobio sponsorship", na šta tačno misliš?

Takođe, šta prolazi sve od plaćanja? PayPal, Moneybookers, VISA, Master, nešto deseto?

inače, mislim da nisam video ikada na ovom indi hamblu da piči kaunter sa prodatim bandlovima i inkasiranim parama kao sada sa THQ igrama.

Samo se pitam, ko je ovde tačno charity? Child's Play/Crveni Krst ili THQ :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

kada kažeš "dobio sponsorship", na šta tačno misliš?

Takođe, šta prolazi sve od plaćanja? PayPal, Moneybookers, VISA, Master, nešto deseto?

inače, mislim da nisam video ikada na ovom indi hamblu da piči kaunter sa prodatim bandlovima i inkasiranim parama kao sada sa THQ igrama.

Samo se pitam, ko je ovde tačno charity? Child's Play/Crveni Krst ili THQ :D

Dobio sponsorship zato sto sam moviemaker, imam partner na youtube-u i imam dosta views i traffic na moj channel. Sve je to kako bi ja njih promovirao. Sto se tice placanja, evo: Credit Card(Visa, Mastercard, Discover, American Express), Bitcoin, Liberty Reserve, Amazon,PayPal.

Link to comment
Share on other sites

http://uk.online-gold.de/

Uzeo preko njih BF3 Premium Edition jako povoljno ^^

Moze i putem Vise da se kupuje nisam gledao tacno sta sve ima od paymenta, naravno standardna registracija i slicno, u jednom trenutku ce vam traziti broj telefona zovu vas u roku do 5 minuta, nakon cega dobijate mail u roku od 1 min.

Nisu mogli da me dobiju na Telenor, ali na MTS kada sam im dao broj proslo je sve super..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ako niste videli:

1. ima besplatan Metro 2033 - lajkujete stranu, i onda reveal key kroz app https://www.facebook...395840630491782 radi sve uredno na Steamu.

2. možete da kupite Death Rally za 1€/1$, e sad, fora je što nekima ne radi, uključujući i mene. Sličan je fazon kao i za Metro 2033, samo dobijete kod za aktivaciju kupona koji vam daje 90% popusta na igru kroz Steam. Fora je što je to kao Dollar App Store na fejsbuku ali je Death Rally već na popustu na Steamu, pa sa tim popustom ne bi dobili cenu od 1$ ili €, već 0.75$, pa zato kontam i ne radi, ali kupon važi do kraja decembra pa kad prođe akcija na stimu, možete iskoristiti kupon.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

haha, pokrenem sad Origin i iskoči mi kao reklama i skapiram koliko EA/Origin ima najgoru ponudu ikada u nekoj akciiji/rasprodaji za Mass Effect 3, koji im se danas inače vodi u tom njihovom kalendaru rasprodaja kao "Mass Effect day".

Kaže "ako kupite Standard verziju, mi ćemo vam automatski apgrejdovati u Deluxe varijantu", pogledam ja, standard varijanta - 49.99€

.... a inače trilogija je na 40% popusta pa je kao 29.99€. Koliki su nedrugovi :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

gog izbacio end-of-the-world sale, ima svašta

winter sale na steamu bi trebalo sutra da krene, spekuliše se

edit: i amazon ima baš svašta

hteo sam uzeti bioshock 1&2 sad na amazonu, al' sam video heroje 3 sad na gogu za iste pare i nostalgija me raspalila :D tako da sad vagam!

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...