Jump to content

NBA 2012/2013


towerrr

Recommended Posts

Prati li neko Inside The NBA na tjubu, TNTu?

Mnogo jaka emisija, nesto poput kosarkaskog Top Gear-a, znaci 80% zajebancija izmedju voditelja i ostatak ozbiljna analiza timova, igraca, rezultata itd...

Ako nekog zanima, moze pronaci redovan upload na jutjub kanalu

http://www.youtube.c...eature=g-user-u

ili na Carls Barklijevom sajtu

http://charlesbarkle...inside-the-nba/

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

ali nije lucidan kao Teodosić!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Razmisljao sam da otvorim novi topik o koledz kosarci al cenim da nece imati neki velik odziv pa cu svremena na vreme kaciti ovde nesto. Za one slabije upucene sad krece zavrsni NCAA turnir gde ce se 64 ekipe boriti za prvaka cele drzave. Takozvani March Madness. Koledz kosarka je u Americi jedno 3 puta popularnija od NBA a March Maddness je verovatno najveci sportski dogadjaj u Americi. Trenutno se igraju zavrsni turnira konferencija. Svaki dan bukvalo po 3 buzzer beater-a. Jako zanimljive i kvalitetne utakmice.

Za pocetak evo jedna kuja sto igra za Baylor Univerzitet. Visoka je 203cm. Kad vidim zenu koja zakucava odvratno mi je kao da sam video zenu sa bradom :D

http://www.youtube.com/watch?v=wcXor2Hu7TQ

Ako ima jos zainteresovanih kacicu jos zanimljivih klipova

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

samo kači moyo, može i nov topic što se mene tiče

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@mendzi

Okacio sam isti video od drugog uploader. Onaj je bio offical ESPN-ov a izgleda cigani ne daju da se gleda u Srbiji

Inace cela prica oko koledz sporta je jos jaca cinjenicom da su svi igraci apsolutni amateri i svako primanje bilo kakve kinte se strogo kaznjava. Cak je i zabranjeno svim igracima koji su nekada igrali profesijalo da igraju NCAA kosarku. Preporucio bi dokumentarac Fab Five. Legendarna petorka Michigan Univerziteta. Chris Webber, Juwan Howard, Jalen Rose, Jimmy King i Ray Jacskon. Oni su se pojavili niotkuda i prvi put u istoriji NCAA kosarke cinili prvu petorku gde su svi bili freshmeni (prva godina). Dominirali su do finala gde su nazalost izgubili. A zanimljivo je kako su bili ultra popularni sirom Amerike a i celog sveta a nisu bili placeni (osim Webera za koga se ispostavilo na kraju da je primao pare ispot tezge :D) Najjaca je scena kad jedan od njih ide ulicom i vidi svoj dress u izlogu a nema para da ga priusti. Zanimljiv dokumentarac u svakom slucaju i objasnjava dosta kako funkcionise ceo sistem koledz kosarke. Steta sto se to ne emituje toliko u Srbiji. Ja znam masu ljudi koji kad vide crnca na terenu automatski misle da je to NBA :D

Evo jos jedan video. Dosta dobrih poteze iz prosle i ove sezone. Cisto da vidite koje je to ludilo :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...