Jump to content

NBA 2012/2013


towerrr

Recommended Posts

@riddium. Ja sam negde ranije citao da je Lebron 2010 potpisao ugovor na 6 godina ali izgleda sam to pobrkao nesto. Ako su pametni i zele prstenje ostace na okupu jer ne vidim ko moze da ih zaustavi

 

SAS zamalo. IND za malo više, ali parirali su solidno. CHI bi ih otresao da je Roze bio zdrav, ali bitno je da ste vi svi ostali objektivni, a ja ovo pričam samo zato što ih ne volim.

Link to comment
Share on other sites

@Lex ni ja ne mogu da se setim toga. Isto tako ne mogu da se setim gde pise da ja nesmem na JAVNOM forumu da napisem sta hocu. Dogod ne vredjam nikog, drzim se teme i ne spamujem mogu da pisem stagod hocu. To sto ja potenciram Heat to je moja stvar. Heat cak stavise nije ni moj najomiljeniji tim. Ako ti se ne svidja ti me ili stavi na ignore, lupi

mi minus ili stagod. Nikakav problem

 

A ko ti je branio bilo šta? Ili imao problem sa time što potenciraš Heat? :))

  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Miami je dobio CHI sa rouzom prve godine prilicno rutinski + deng i noa su hronicno povredjeni,izgubili su nejta i belinelija,ne kazem da ne mogu da ih dobiju ali ce biti tesko.I da se razumemo miami mi nije najgotivniji tim(to je gsw posebno sad sa igijem i nedovicem jos vise)

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

Ja generalno gotivim sve dobre igrace. Volim i Lebrona i Kobija i stavrno nisam u fazonu da hejtujem bilo kog igraca ali Paul Pierce mi je jedini antipatichan. Vrhunski je igrac ali ga ne volim, i da stvar bude gora ni sam ne znam zasto.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

carevanje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Meni ta izjave zvuci kao da si rekao "Zigic presao u Real". Stvarno sam mislio da je troll. Mada kapa dole Anticu. Verovatno je izdominirao zadnjih par sezona gdegod da je igrao.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Upravo. Znam da nije ni NBA neki bauk ali opet cudno mi je da neki igrac poput Pere Antica u 30 godini izdominra i dodje u NBA. Svaka cast. Za Radulicu mi je isti trip. Ali ne pratim Evropsku kosarku nikako pa ni ne znam ko dobro igra ili ne

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Pero Antić i Raduljica ne mogu da se porede, jer je prvi sasvim solidan i koristan igrač, dok je ovo domaće smeće kurac i kao čovek i kao centar, jednu solidnu sezonu u Azovmašu ne možemo uzeti za ozbiljno igranje

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I ja sam imao neko slicno misljenje za Raduljicu. Znam da nikad nije dominirao. Meni je samo smesno sto su obojica umislili da ce da sutiraju trojke. Dal' su oni normalni [roflmao] Antic je dobar centar ali izjava "Ja sam kao Al Horford samo sto sutiram trojke" mi je nekako besmislena. Antic je u evroligi sutirao 25%. Tolko bi i McGee ubacio. Mada mogao bi da bude koristan. Raduljica je isto u nekom interview rekao da moze da sutira trojke ali kontam da je dovoljno bistar to da ne radi. A inace ne bi me iznenadilo da Raduljica posle par meseci zavrsi u development ligi poput Koste Perovica i Mileta Ilica. Al ajd da ne kenjam, sacekajmo sezonu pa da vidimo mada ne verojem da ih ceka neka sjajna minutaza.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Pero Antić zna da ubode trojku, ali se slažem i sa tim da je bilo mečeva gde siluje šut, a ne može vola da ubode.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pero Antic je pre svega inteligentan igrac koji ima vrhunsko kretanje i osecaj za odbranu,dok je Raduljica jedna volusina koja ce da se vrati ekspresno u Evropu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...