Jump to content

NBA 2012/2013


towerrr

Recommended Posts

@Lubenica

A nije da sam ja neki ekspert. Kosarka je ionako balansirana hendikepom tako da je tesko pogoditi. Sad je jako zajebano jer su zavrsnice i sve utakmice su manje vise egal

@vanja

Jeste. Zato sto se igra odbrana i ima takmicarski duh za razliku od NBA-a (ako se izuzme play off gde se javi taj takmicarski duh). Plus ima mnogo vise skola (oko 250 u prvoj diviziji) nego sto ima NBA timova pa je lakse ljudima da navijaju za lokalni univerzitet nego da navijaju za najblizi NBA tim koji im nije ni u stejtu.

@Kali

Jel se to odnosi na NBA? :D

Inace zvao me ovaj ortak iz ekipe da idemo sutra da gledamo srednjoskolsko finale Illinois state-a. Igraju Simeon Career Academy (Srednja skola Derrick Rosea-a i mog sadasnjeg trenera :D) i jos neka ne tolko bitna skola. Iskreno me mrzi da idem al mozda i odem jer za Simeon igra Jabarri Parker koji je zvancno najbolje srenjoskolski kosarkas u celoj americi. On ide na Duke pre NBA-a

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

У НБА није могао да игра један од најбољих играча икада :) Јасикевичијус :) Умри НБА !:) Једино што ваља тамо су закуцавања !:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

У НБА није могао да игра један од најбољих играча икада :) Јасикевичијус :)

bravo Kali!I Bodi bog!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Samo da kazem da mislim da Bryant ima MVP titulu jednu...

EDIT: Evo sad sam proverio, uzeo je 2008.

A sto se tice samog uporedjivanja, lepo je Jordan rekao: James je bolji ako se gleda trenutna dominacija u ligi, Bryant je trenutno bolji ako se gleda 'legacy' (sto je i normalno sa obzirom da 7 godina duze igra od Jamesa)...

Edited by Zuzi
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Da, sad videh, moj zajeb...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Lako je bilo kobiju da uzme titule sa lejkersima kada su bili najjaci, ove sezone uzima majami ponovo i eto ga vec drugi prsten kod lebrona, a mladji je 6-7 godina. Jos kada uzmes u obzir da ce majami dominirati sledecih par godina (po meni) bice i definitivno bolji po tim famoznim prstenima :)

Link to comment
Share on other sites

ne vidim da su izbrojali titule!

JEBI LE KONJA!

Kobe je sa 28 imao tri titule a Lebron sa 28 jednu titulu (verovatno 2 jel ne vidim ko moze da ih zaustavi ove sezone, vec sam i napisao da Miami osvaja cim se zavrsila prosla sezona). A i ako Heat ne uzme titulu ove sezone Lebron ce uzet jos koju do kraja karijere to je sigurno. Uostalom ovde se porede njih dvojica po individualnoj igri i statistici. Ako bi se gledalo po titulama onda je Bill Russel najbolji igrac svih vremena a ocigledno je da nije.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja mislmi da je lebron bolji,kompletniji,i da jedini moze da se meri sa letecim visocanstvom.Samo sto je eto on ko mesi,pa tek treba da se potvrdi titulama

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jedan dogadja od danas related to koledz kosarka i kladionica. Pocinje ovaj NCAA zavrsni turnir. I sad svi se napalili da prave taj njihvo takozvani bracket jer na nekom sajtu, zaboravih kom, daju milion dolara onom ko pogodi tacno ko ce pobediti sve i jednu utakmicu. Igra se po kup sistemu a ima 64 tima. Znaci ukupno 62 utakmice. Ja im kazem da niko nikad nece pogotidi i spomenem im da kada bi sve te kutakmice stavili na jedan tiket i ulozili jedan dolar,dobitak bi im bio veci nego sto svi ljudi u Americi imaju para ukljucujuci i ceo Americki budzet. Oni me pogledali kao da sam retard i nastavili da popunjavaju bracket. Glupi Ameri

  • Upvote (+1) 2

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...