Jump to content

NBA 2012/2013


towerrr

Recommended Posts

Shuki je objasnio zasto ono nije faul :D Inace taj Victor Dukes je druga godina srednje lol. A za Griffina jbg, ispao je balvan ne mogu tu nista da osporim. On gresi sto se tripuje da moze da sutira trojke.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

kako je bio carski prenos LAC-LAL na Sportklubu. Izgleda da su se ovi sa SK dogovorili da se izdrkavaju po svim našim sportskim komentatorima, te su ceo meč samo ređali fraze tipa "Svi danas igraju košarku", "Lopta je okrugla", "neizvesna penal završnica" i sl [roflmao]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@Griffin. Vidi se da sudija pokazuje da je neko od Lakersa izbio loptu. Sto ne znaci da je sudija u pravu i to su koraci. A nije Griffin kriv, on nije cuo pistaljku pa je nastavio dalje

@JR Smith

Sjajno kucanje al nebi bilo toliko impresivno da Prigioni nije bacio nubovski evropski non-alleyup pass pa je ovaj morao da iscupa stvar :tf:

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

@JR Smith

Sjajno kucanje al nebi bilo toliko impresivno da Prigioni nije bacio nubovski evropski non-alleyup pass pa je ovaj morao da iscupa stvar :tf:

HAHAHA to sam i ja rekao, ovo uopste nije bio alley-up pass nego obican pass, zato je i ispalo do jaja! :)

Link to comment
Share on other sites

Brate, nije valjda da i Chicago gotiviš? Još mi samo reci da voliš i Dortmund, pa da sve timove promenim

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...