Jump to content

NBA 2012/2013


towerrr

Recommended Posts

i posle kazu da big baby nema odraz, a preskocio komplet prve redove

edit:

:( :(

"Brandon Roy admitted that he's dealing with level III degenerative arthritis in both knees.

Roy's knees have reached Level III arthritis, and there are only four levels. The fourth would require Roy to get a knee replacement. Multiple doctors have told Roy to stop playing basketball, and his current condition erodes the cartilage in his knee before the cartilage disappears entirely. "

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

au jebote...

sto je najveci fazon,pol pirs je i pre neki dan pao ko snajperom pokosen,kad ga je neki baja iz orlanda iscimao,ali tu se bas vidi da se sapleo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Okej, nek teze ka fer pleju, to je kul. Al nek teze kamerama, pregledavanjem snimaka, vracanjem par sekundi vremena kad se lomi rezultat, thumbs up. Al nemoj praviti od kosarke igru za ficfirice gde ne smes ni da se proderes, ni da prigovoris sudiji ni nista. A i ovo sheedovo nije, bar na direktan nacin, upuceno nikome pa da ne bude fer plej. Nije da je opsovao kevu sudiji :) Bitno je da se kazne spursi sa 250k zato sto im ne igraju zvezde (iako su pobedili majami!) pod izgovorom da time cine igru nezanimljivom, a onda kaznjavaju svaki gest strasti. Nisu ljudi gledali rodmana zato sto igra basket, nego zato sto ce da se pobije zbog jedne lopte i na +20

Link to comment
Share on other sites

Па ако је људима до туче нега гледају бокс а не кошарку :) Мени је кул што у НБА нема расправе са судијама :)

и спурси су изгубили меч од мајамија :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se, jedva su izgubili :D

I meni bi bilo kul da time sudije ne dobiju muda i rade ovakve stvari :D a i to kazem samo zato sto kad vec rade sve zbog publike onda ih pusti da se biju i dobices publiku :)

i ako nece da se udaraju tu i tamo nek igraju nekontakne sportove gde su odvojeni mrezom il necim drugim :D

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Sukijem, samo sto bih dodao da sudija naravno svestan da je ovo iskljucenje, zbog toga mi je jos cudnije. Bilo bi donekle razumljivo da je ovo prva tehnicka, ali cak i tad, nije ovo direktna uvreda sudiji, poznatu frazu je rekao. Razumem da je na njemu da to protumaci, ali cemu ovo vodi?

Opet, u pitanju je Wallace, poznati prestupnik, prvo izbacivanje ikad zbog pogleda :)

Edited by Zuzi
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Pa nije rekao da sudija laze, vec da lopta ne laze. :)

Po meni to znaci da je lopta ispravila 'nepravdu', mora da si cuo to ranije, i kod nas se koristi taj izraz. Ne vidim potrebu da sudija ide u neku dublju analizu i trazi maliciozno znacenje ako je ocigledno da su igraca ponele emocije, i da je dao sebi oduska na neki koliko-toliko primeren nacin...

Opet, on se to izdrao, i jos je pogledao direktno u sudiju posle toga, tako da se moze shvatiti kao provokacija. Zato i kazem, da li je za tehnicku - mozda, da li je za iskljucujucu - ne (po mom misljenju). Ako si vec sudija, moras da i igrace da razumes, da razumes atmosferu u datom trenutku, nije sve tako crno-belo...

Edited by Zuzi
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

lol shuki

pa tebi nije smetalo kada je Durant zakucao iz cetvorokoraka, ZATO STO SE TO U NBA NE SVIRA iako je cetvorokorak naravno zabranjen, a u pravilniku stoji da za komentarisanje sudjenja ide tehnicka, a Rasid je komentarisao indirektno (u pravda pobedjuje stilu, da) sudjenje i sudija je pravilno postupio.

sudija je tu da radi svoj posao, a moze ga raditi dobro ili lose, nema on veze sa fer plejom

@zuzi

iskljucujuca je bila zato sto mu je to bila druga tehnicka

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Pa da, to sam i rekao u prethodnom postu, sudija je svestan da je ovo druga tehnicka i samim tim iskljucujuca...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

lol shuki

pa tebi nije smetalo kada je Durant zakucao iz cetvorokoraka, ZATO STO SE TO U NBA NE SVIRA iako je cetvorokorak naravno zabranjen, a u pravilniku stoji da za komentarisanje sudjenja ide tehnicka, a Rasid je komentarisao indirektno (u pravda pobedjuje stilu, da) sudjenje i sudija je pravilno postupio.

sudija je tu da radi svoj posao, a moze ga raditi dobro ili lose, nema on veze sa fer plejom

@zuzi

iskljucujuca je bila zato sto mu je to bila druga tehnicka

tehnicki nije napravio cetvorokorak :tf:

a i kako bre sudija nema veze sa fer plejom, valjda on sluzi da sprovede isti :D

Mislim mozda sam ja retardiran, ali mi nije jasno kako komentarisanje odluke (bez namere da je promeni) moze da smanji fer plejnost igre. I bas zato sto stoji u pravilniku cini stvar za jedan nivo pederskijim

Link to comment
Share on other sites

pa nista onda, neka deganziraju svaki put loptu u publiku kad se ne slazu sa sudijskom odlukom, NE ZELE DA PROMENE ODLUKU, ZATO IH NE TREBA KAZNITI TEHNICKOM!

utice na ferplejnost brate, zato sto je INDIREKTNO nazvao sudiju lazovom.

a sto se tice sudija i fer pleja, ponovicu se iz prethodnog posta.

sudija je tu da radi svoj posao, a moze ga raditi dobro ili lose, nema on veze sa fer plejom. ako sudija napravi gresku, on nije prekrsio fer plej. prekrsio bi npr. kad bi napravio gresku, na poluvremenu pogledao snimak i video da je napravio gresku i onda krenuo da zajebava ostecenog igraca (lupio sam primer)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Deganziranje zapravo prekida igru, a komentar je samo komentar (inb4 komentari sa napusavanjem, posto ovo nije bio takav komentar) I cek, sta treba sudija da se izdrkava i onda (da kazemo namerno) osteti neki tim i svi moraju da budu okay.jpg da ne bi dobili tehnicke? mislim jel vidis da takvo zapisano pravilo omogucava izdrkavanje sudija. Naravno, nisam ja za deganziranje lopti i pravljenja budala od sebe, ali brate ovo je jednostavno preterivanje. Neke stvari ostavi za slobodnu procenu, ali onda ubijaj od kaznjavanja sudije za velike greske i sve ce biti kul xD

Link to comment
Share on other sites

a kako se sudija izdrkava ako postuje pravila, leba ti? :)

vise se izdrkava kad pusti cetvorokorak (ali i to im je rekla neka "jaca glava" da pustaju DA BI BILA IGRA LEPSA ZA MARMEN GLEDAOCE LOL"), meni je stvarno odvratno to kad zakuca neko iz MILION JEBENIH KORAKA, boli me kara sto je razbio kos kucanjem, IDI U HARLEM NA ULICU PA IGRAJ/KUCAJ TAKO, MAJMUNE CRNI

ponavljam ti, Rasid je VREDJAO sudije INDIREKTNO ih je nazvao lazovima i to mora da se kazni, ne znam zasto provlacis dalje pricu :)

kapiram ja da se tebi ne svidja to, ali takva su pravila i sudije u ovom slucaju nisu krive nista

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...