Jump to content

najbolja strategija?


MarkoSHOP

Recommended Posts

'de si Maleni jeb'o te kurac 100 nedelja!!!!

:)

 

vidim da si svrteo i premijerni vinil, alal vera alal vera. š'a ima novo, kakoe?

 

:)

Samo digi rilis je, vinil posle leta. :) Šta kod tebe ima?

@Topic Homeworld: Cataclysm = najbolja kampanja ikada. Generalno su zapravo Homeworld igre imale najviše najež momenata.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

close combat serijal

da, secam se da sam sa 10 godina imao demo CC III, i da sam znao da tu jednu mapu po par sati...

 

 

Ne znam dal je neko pomenuo kknd. Mnogo mi je kul bilo ono pravljenje svojih jedinica. Izaberes tip sasije, i koji top ili sta vec da stavis na nju i mozda jos neka podesavanja.

 

secam se da su ljudi to peglali na PS-u, i da su se kidali u multiju,a ja sam bio mali slinavi dement koji je jedino znao da igra Twisted metal 2 i eventualno wormse [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@Topic Homeworld: Cataclysm = najbolja kampanja ikada. Generalno su zapravo Homeworld igre imale najviše najež momenata.

Ovo je bas najez! Na toj misiji sam prestao da sumnjam u Homeworld 2. Dati brodu "personality" i to onaj najopasniji, hladni, ubilacki... to samo Relic moze. Ceo koncept je lood: destroyer sa masom i manevarskim sposobnostima frigate-a, health-om minimum 3 kapitalca i sopstvenim kompaktnim hangarom sa jos ubojitijim bespliotnim drone-ovima, koji su pak klasa za sebe - damage frigate-a, health corvette i pokretljivost fighter-a. [8D]

Jos su interesantniji HW2FX, gde mogu da se kontrolisu.

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal je neko pomenuo kknd. Mnogo mi je kul bilo ono pravljenje svojih jedinica. Izaberes tip sasije, i koji top ili sta vec da stavis na nju i mozda jos neka podesavanja.

War Inc. je to najbolje uradio, ali su sjebali druge aspekte igre.

Link to comment
Share on other sites

Ја читам и таман оћу да вас изгрдим што нема мегаломаније и видим Бру је исправио неправду!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da li je moguce da samo ja volim total war serial?

 

mislim da ga niko drugi pomenuo nije :)

 

elem dodajem josh i Emperora i Pharaona :)

 

ah da simpatichna mi je bila i Romance of the Three Kingdoms XI, ali ona ne spada u najbolju strategiju klasu.. (inache igram ceo serijal) :)

Edited by tzarinho

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

spomenut je TW serijal.

sry, my bad :)

 

tvoj post je bio zadnji na 2. strani, nemam pojma kako sam prevideo TW u njemu :)

 

btw sluchajno se malopre setih igre Knights of Honor, koja uprkos nekim manama, spada u solidno zabavne/igrive strategije :) vrlo moguce zgog malene Zete, koja postaje malena Srbija, koja postaje neshto mnogo vece :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

homeworld mi je pogodio zicu kao retko koja strategija, verovatno u klasi civilizationa i xcoma... totalno me je odradio po svim culima, nisam izlazio danima dok sam je igrao :)

 

slicno sam zaludjen bio sa jagged alliance2 i gorepomenute strategije... takodje soldiers heroes of ww2 mi je sasvim legao

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

war zone 2100 još uvek igram, kknd2 još uvek igram, warcraft 2 još uvek igram, homeland mrzi me da instaliram, red alert još uvek igram, Z ne mogu da je nađem, armies of exigo sam juče obrisao, suppreme commander 1 smorio posle 4og obrćanja... xD

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...