Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

koja je fora sa ovom fifti shejdz ov grej knjigom? neko hipstersko govno?

Evo, pokusao sam da saznam:

Darijan

koja je fora sa ovom fifti shejdz ov grej knjigom? neko hipstersko govno?

Tamara

to je neka kvazierotska literatura

Darijan

i?

Tamara

ne znam, nisam je čitala da bih mogla da ti kažem

ali znam da ima dosta opisa BDSM seksa

što samo po sebi nije loše

ali sam čula da je priča koja je okružuje mega loša

ali se kokoške naložile

pisala ju je žena koja se loži na twilight, to bi trebalo puno da ti kaže

čekam da mi padne ruku pa da imam potpuni info

Link to comment
Share on other sites

Riba koja je pisala neki Twilight fan fikšn napisala je knjigu. Knjiga ukratko - riba se zaljubi u fensi japija mlađanog punog para ali on je "pomeren" u smislu što voli sado-mazo, anal, bičevanje, kita u oko šeme i tako cela knjiga njihovo prcanje :)

Link to comment
Share on other sites

Зашто бих ја баш ОНОЛИКО јебо ону гангнам стајл рибу, кад капирам да и није нека пичка, а и немам азијски фетиш:) И то бих је водио и на вечеру пре прцања, човече...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Мислим да је највише због харизме и лијепог женскастог играња уз муЗку :)

То са певањем сам тек сад видо кад си ти написо, па сам нашо... опет мислим да је ово прво:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Зашто бих ја баш ОНОЛИКО јебо ону гангнам стајл рибу, кад капирам да и није нека пичка, а и немам азијски фетиш:) И то бих је водио и на вечеру пре прцања, човече...

zato sto IMAS azijan fetis :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ortak je operisao kilu pre 10ak dana. on je imao neku vodenu ako sam dobro skapirao (je l' postoji to dule?). pričao nam je da su mu ubrizgali anesteziju kroz jaja i da je operacija na živo, to jest nije totalna anestezija u pitanju, a sad sedi gajbi i jedva se pomera. eto, čisto da znate :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ortak je operisao kilu pre 10ak dana. on je imao neku vodenu ako sam dobro skapirao (je l' postoji to dule?). pričao nam je da su mu ubrizgali anesteziju kroz jaja i da je operacija na živo, to jest nije totalna anestezija u pitanju, a sad sedi gajbi i jedva se pomera. eto, čisto da znate :D

Brate...pa joj :( .. kroz jaja ? ..Auf, sad me je vec frka :S

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...