Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne, ne, znam ja šta si ti hteo da kažeš, ali si rekao "ali da su isprljane teksturom"; ta rečenica nije bila na srpskom pa sam pitao šta znači

mislim, nije mi namera da glumim gramar nacija ovde, ali jebem mu mater, je l pročitaš ti post pre nego što ga pošalješ?

ali da, kapiram da neki modni guru negde u milanu/londonu/njujorku/tokiju gleda izveštaje sa ulica na svom video zidu i zadovoljno trlja ruke jer su uspeli kurvama da profuraju reciklirano smeće kao modu, ovaj put još bolje i još recikliranije nego prethodnih 200 puta.

Nisam ziveo ovde neko vreme, Igor zna da sam pricao kao madjar kad me je upoznao, i onda umem da upotrebim takve reci kada ne mogu da se setim, zapravo, kad razmislim, ne znam ni koju bih rec upotrebio u ovom slucaju. Imaju saru prljavstine ili... ne znam...

ipak starke sa štiklom se urežu u sećanje x(

Kad je to islo? :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ja se secam da sam uspeo da pitam profesorku srpskog jezika sta je to klitoris, posto drugari nisu hteli da mi objasne :) naravno, bilo je vristanje na casu, posto se zena pokupila i otisla u neverici... Posle par meseci su me i izbacili iz zemunske :)))

  • Downvote (-1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ono što mene interesuje je, da li su te izbacili baš zbog tog ekscesa ili ti se nakupilo izostanaka? :tf:

pa, zbog toga su me poslali kod psihologa... izostanci, nisam uspevao da pratim nastavu, tako da sam spavao kod igora :)

ali, tu je moc u rakovici :) 2 ljade upis u godinu, 700 dindzi po ispitu, i imas 5 ako znas da citas, crtas i da pises :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pa, zbog toga su me poslali kod psihologa... izostanci, nisam uspevao da pratim nastavu,

prosto mi nerealno izgleda da neko moze biti izbacen iz zemunske zbog izostanaka, ja idem u zemunsku i jedno 40% djaka ne dolazi na vise od pola nastave tokom cele godine, mozda je to pre bilo drugacije kada si ti isao. kriterijum je dosta opao sto se tice izostanaka, ali sto se tice ocenjivanja i dalje su rigorozni.
Link to comment
Share on other sites

prosto mi nerealno izgleda da neko moze biti izbacen iz zemunske zbog izostanaka, ja idem u zemunsku i jedno 40% djaka ne dolazi na vise od pola nastave tokom cele godine, mozda je to pre bilo drugacije kada si ti isao. kriterijum je dosta opao sto se tice izostanaka, ali sto se tice ocenjivanja i dalje su rigorozni.

Da i tad je bilo isto, nudili su mi da se vratim, da idem na popravne, itd, ali ja nisam mogao da pratim nastavu, nisam bio kapacitet. Na stranu sto imam rupe u obrazovanju koje nisam uspeo da popunim za tako kratko vreme, niti sam do sada uspeo. Pritom, bilo je ruzno kad odes na neku vezbu, ali nemas love da kupis vezbanku, posto ti keva ne daje dzeparac. A i kad ga dobijes, onda ga sprcas u igraoni da ne bi radio nesto u cemu nisi dobar. :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

cak je i Stalja pokusao da mi objasni kako se rade funcije, isao sam kod njega na casove, jednom me je i nasamarao, onako ocinski, zato sto nisam bio u skoli i nisam otisao kuci par dana, sa sve onim "pa jebem mu mater mali". :)

Ali eto, na taj isti konto sam proputovao dobar deo sveta i radio knjigovodstvo sa 16 godina i bez srednje skole :)

jes da jos moram da se svercujem u basu i da nisam resio stambeno pitanje :)

ali, jebem mu mater, taj deus je polako izgradio neku decu u ljude, budi ponosan :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, vec sam spominjao da me komarci urnisu ali ovo je postalo nerealno, oni mene sada vec terorisu. Recite mi da nisam jedini koji ima problema sa komarcima u krajem oktobra, jeeeste ni vreme nije kao da je kraj oktobra ali ipak.

Shvatio sam jedno, preziveli su samo najinteligentniji, mudri, snalazljivi, besprekorno pedantni komarci. Ne iskljucujem ni mogucnost da imaju neke moci. Video sam ga na zidu, polako sam krenuo ka njemu i samo trepnuo na sekund i PUFFF nema ga. KOMARCA NEMA. Sta ce se desiti nocas ne znam.

Link to comment
Share on other sites

ja prosto ne veru jem šta ovaj ghost priča

nemoj jesti hrvatske sireve jbt

ne bi verovao ni da su mi dolazili roditelji sa pricom da njihova deca vide u meni idola, i da ih ohrabrim da studiraju.

ghost je momčina prava, trgnuo se na vreme.

inače fokus na starke sa stiklom :

http://www.facebook.com/silvija.milenkovic.71?ref=ts&fref=ts

ova carica (zenina komsinica) fura trulavisnja starke sa stiklom od bar 10 cm. farbulos

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, vec sam spominjao da me komarci urnisu ali ovo je postalo nerealno, oni mene sada vec terorisu. Recite mi da nisam jedini koji ima problema sa komarcima u krajem oktobra, jeeeste ni vreme nije kao da je kraj oktobra ali ipak.

Shvatio sam jedno, preziveli su samo najinteligentniji, mudri, snalazljivi, besprekorno pedantni komarci. Ne iskljucujem ni mogucnost da imaju neke moci. Video sam ga na zidu, polako sam krenuo ka njemu i samo trepnuo na sekund i PUFFF nema ga. KOMARCA NEMA. Sta ce se desiti nocas ne znam.

nisam video komarca cele godine :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...